Vigra og Valderøy Pistolklubb
Postboks 70
6058 Valderøya
Telefon: 95180018
Epost: Leder@vivapk.no
Hjemmeside: http://www.vivapk.no

Stevne: 8F Nais fin
Dato/tid: 16.03.2019 1100
Stevnenummer: 325394
Bane: Giske Kom Idrettshall
Stevneleder: Jan Arve Wiik
Dommer(e): Tore Gundersen, Arne Thomas Wiik, Henrik Holen
Startkontingent: 50,00
Maks poengsum: 300
Premieandel: 20,00
Til bestemann: 2,00
Mesterskap:
Deltakere: 21

Klasse A 1-2 3-4 5-6 7-8 9-10 11-12 InnerX Omsk Sum Oppr. Mrk. Premie
1 Henrik Holen M Vigra og Valderøy Pistolklubb 95 97 98 0 0 0 10 290 A 158*
2 Kim Henrik Tafjord M Ørsta/Volda Pistolklubb 92 89 95 0 0 0 7 276 A 98
3 Frode Paulsen M Hjørungavåg Pistolklubb 92 89 94 0 0 0 4 275 A 64
4 Ivar Arne Knarvik M Ørsta/Volda Pistolklubb 92 86 92 0 0 0 1 270 A 50
5 Oddmund Brungot M Ørsta/Volda Pistolklubb 92 83 93 0 0 0 3 268 A 40
6 Arnstein Myklebust M Ørsta/Volda Pistolklubb 88 86 88 0 0 0 3 262 A 28
7 Karl-johan Remvik Karlsen M Ålesund Pistolklubb 90 81 86 0 0 0 1 257 A 24
8 Terje Bolli M Vigra og Valderøy Pistolklubb 94 79 83 0 0 0 2 256 A 0
9 Jon Magnar Frislid M Ørsta/Volda Pistolklubb 81 88 86 0 0 0 2 255 A 0
10 Leif-Jarle Tirevoll M Hjørungavåg Pistolklubb 91 81 82 0 0 0 2 254 A 0
11 Are Andreas Berg M Ørsta/Volda Pistolklubb 98 75 79 0 0 0 7 252 A 0
12 Roger Ulstein M Vigra og Valderøy Pistolklubb 81 78 88 0 0 0 2 247 A 0
13 Roger Jostein Landsverk M Vigra og Valderøy Pistolklubb 91 71 84 0 0 0 2 246 A 0
14 Rune Amundø M Sula Sportsskytterklubb 83 68 89 0 0 0 2 240 A 0
15 Lars Petter Moe M Ørsta/Volda Pistolklubb 78 79 77 0 0 0 234 A 0
16 Oddgeir Johan Lygre Haugen M Vigra og Valderøy Pistolklubb 83 74 76 0 0 0 2 233 A 0
17 Cato André Syvertsen M Vigra og Valderøy Pistolklubb 81 60 79 0 0 0 1 220 A 0
18 Tore Gundersen M Vigra og Valderøy Pistolklubb 69 58 79 0 0 0 2 206 A 0
19 Dag Lergrovik M Ålesund Pistolklubb 65 45 75 0 0 0 185 A 0
20 Karstein Paul Eiken M Hjørungavåg Pistolklubb 56 51 67 0 0 0 1 174 A 0
21 Synnøve Settman K Hjørungavåg Pistolklubb 37 48 29 0 0 0 114 A 0



Stevne: 8G Nais grov
Dato/tid: 16.03.2019 1100
Maks poengsum: 300
Deltakere: 6
Startkontingent: 50,00
Premieandel: 20,00
Til bestemann: 2,00

Klasse A 1-2 3-4 5-6 7-8 9-10 11-12 InnerX Omsk Sum Oppr. Mrk. Premie
1 Henrik Holen M Vigra og Valderøy Pistolklubb 80 85 87 0 0 0 1 252 A 84*
2 Leif-Jarle Tirevoll M Hjørungavåg Pistolklubb 83 52 68 0 0 0 203 A 48
3 Roger Ulstein M Vigra og Valderøy Pistolklubb 77 56 66 0 0 0 1 199 A 0
4 Rune Amundø M Sula Sportsskytterklubb 86 47 62 0 0 0 1 195 A 0
5 Oddgeir Johan Lygre Haugen M Vigra og Valderøy Pistolklubb 33 36 45 0 0 0 114 A 0
6 Synnøve Settman K Hjørungavåg Pistolklubb 32 8 0 0 0 0 40 A 0