Vigra og Valderøy Pistolklubb
Postboks 70
6058 Valderøya
Telefon: 95180018
Epost: Leder@vivapk.no
Hjemmeside: http://www.vivapk.no

Stevne: 7F Hurtigpistol fin
Dato/tid: 06.04.2019 1100
Stevnenummer: 325395
Bane: Giske Kom idrettshall
Stevneleder: Jan Arve Wiik
Dommer(e): Oddvin Blindheim, Henrik Holen, Arne Thomas Wiik, Jan Arve Wiik
Startkontingent: 100,00
Maks poengsum: 600
Premieandel: 43,00
Til bestemann: 2,00
Mesterskap: KM Møre og Romsdal
Deltakere: 27

Klasse A 1-2 3-4 1-4 5-6 7-8 5-8 9-10 11-12 9-12 InnerX Omsk Sum Oppr. Mrk. Premie
1 Vlad Sacaleanu M Ørsta/Volda Pistolklubb 96 98 194 96 99 195 100 97 197 19 586 A G 140*
2 Morten Nygård Bergheim M Kristiansund PK 96 97 193 93 96 189 94 91 185 10 567 B B 0

Klasse B 1-2 3-4 1-4 5-6 7-8 5-8 9-10 11-12 9-12 InnerX Omsk Sum Oppr. Mrk. Premie
1 Henrik Holen M Vigra og Valderøy Pistolklubb 92 94 186 95 92 187 94 90 184 5 557 B B 129
2 Steinar Huneide M Hjørungavåg Pistolklubb 89 94 183 85 91 176 87 79 166 6 525 C 0
3 Eirik Tjugen M Ørsta/Volda Pistolklubb 67 89 156 88 88 176 80 91 171 4 503 C 0

Klasse C 1-2 3-4 1-4 5-6 7-8 5-8 9-10 11-12 9-12 InnerX Omsk Sum Oppr. Mrk. Premie
1 Kim Henrik Tafjord M Ørsta/Volda Pistolklubb 95 94 189 82 88 170 95 79 174 9 533 C 206
2 Frode Paulsen M Hjørungavåg Pistolklubb 89 88 177 89 86 175 88 92 180 4 532 C 172
3 Leif-Jarle Tirevoll M Hjørungavåg Pistolklubb 90 91 181 80 84 164 83 85 168 6 513 C 99
4 Oddvin Blindheim M Vigra og Valderøy Pistolklubb 94 91 185 75 86 161 81 70 151 6 497 C 73
5 Rune Amundø M Sula Sportsskytterklubb 88 85 173 79 88 167 76 78 154 4 494 C 52
6 Rune Følsvik M Ålesund Pistolklubb 82 84 166 84 90 174 78 74 152 3 492 C 0
7 Terje Bolli M Vigra og Valderøy Pistolklubb 86 83 169 78 79 157 81 74 155 2 481 C 0
8 Karl-johan Remvik Karlsen M Ålesund Pistolklubb 88 81 169 87 85 172 58 71 129 2 470 C 0
9 Are Andreas Berg M Ørsta/Volda Pistolklubb 67 83 150 79 77 156 79 84 163 1 469 C 0
10 Leeroy Nedregaard M Vigra og Valderøy Pistolklubb 74 83 157 80 84 164 40 86 126 4 447 C 0
11 Frode Krøvel M Ørsta/Volda Pistolklubb 74 73 147 75 83 158 58 75 133 2 438 C 0
12 Karstein Paul Eiken M Hjørungavåg Pistolklubb 59 66 125 64 52 116 61 53 114 2 355 C 0
13 Bahige Tabbara M Ålesund Pistolklubb 34 59 93 68 59 127 56 59 115 1 335 C 0
14 Kjetil Høyme M Hjørungavåg Pistolklubb DNS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 D 0

Klasse D 1-2 3-4 1-4 5-6 7-8 5-8 9-10 11-12 9-12 InnerX Omsk Sum Oppr. Mrk. Premie
1 Roger Ulstein M Vigra og Valderøy Pistolklubb 87 85 172 72 82 154 78 79 157 2 483 C 172
2 Cato André Syvertsen M Vigra og Valderøy Pistolklubb 85 81 166 70 76 146 72 86 158 5 470 C 116
3 Hans Olav Lee M Hjørungavåg Pistolklubb 48 80 128 69 58 127 67 66 133 388 C 56
4 Ove Magne Kolgrov M Hjørungavåg Pistolklubb 47 57 104 63 72 135 38 55 93 4 332 C 0
5 Viggo Brevik M Hjørungavåg Pistolklubb 38 43 81 49 67 116 47 52 99 296 C 0
6 Marianne Thorseth K Hjørungavåg Pistolklubb DNS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 D 0
6 Njål Thorseth M Hjørungavåg Pistolklubb DNS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 D 0
6 Torgeir Eikrem M Vanylven Sportsskyttarlag DNS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 D 0



Stevne: 7F Hurtigpistol fin
Dato/tid: 06.04.2019 1100
Mesterskap: KM Møre og Romsdal
Deltakere: 27
Maks poengsum: 600

Klasse K 1-2 3-4 1-4 5-6 7-8 5-8 9-10 11-12 9-12 InnerX Omsk./Finale Sum
Gull Marianne Thorseth K Hjørungavåg Pistolklubb DNS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0,0 0

Klasse M 1-2 3-4 1-4 5-6 7-8 5-8 9-10 11-12 9-12 InnerX Omsk./Finale Sum
Gull Vlad Sacaleanu M Ørsta/Volda Pistolklubb 96 98 194 96 99 195 100 97 197 19 0,0 586
Sølv Morten Nygård Bergheim M Kristiansund PK 96 97 193 93 96 189 94 91 185 10 0,0 567
Bronse Henrik Holen M Vigra og Valderøy Pistolklubb 92 94 186 95 92 187 94 90 184 5 0,0 557
4 Kim Henrik Tafjord M Ørsta/Volda Pistolklubb 95 94 189 82 88 170 95 79 174 9 0,0 533
5 Frode Paulsen M Hjørungavåg Pistolklubb 89 88 177 89 86 175 88 92 180 4 0,0 532
6 Steinar Huneide M Hjørungavåg Pistolklubb 89 94 183 85 91 176 87 79 166 6 0,0 525
7 Leif-Jarle Tirevoll M Hjørungavåg Pistolklubb 90 91 181 80 84 164 83 85 168 6 0,0 513
8 Eirik Tjugen M Ørsta/Volda Pistolklubb 67 89 156 88 88 176 80 91 171 4 0,0 503
9 Oddvin Blindheim M Vigra og Valderøy Pistolklubb 94 91 185 75 86 161 81 70 151 6 0,0 497
10 Rune Amundø M Sula Sportsskytterklubb 88 85 173 79 88 167 76 78 154 4 0,0 494
11 Rune Følsvik M Ålesund Pistolklubb 82 84 166 84 90 174 78 74 152 3 0,0 492
12 Roger Ulstein M Vigra og Valderøy Pistolklubb 87 85 172 72 82 154 78 79 157 2 0,0 483
13 Terje Bolli M Vigra og Valderøy Pistolklubb 86 83 169 78 79 157 81 74 155 2 0,0 481
14 Cato André Syvertsen M Vigra og Valderøy Pistolklubb 85 81 166 70 76 146 72 86 158 5 0,0 470
15 Karl-johan Remvik Karlsen M Ålesund Pistolklubb 88 81 169 87 85 172 58 71 129 2 0,0 470
16 Are Andreas Berg M Ørsta/Volda Pistolklubb 67 83 150 79 77 156 79 84 163 1 0,0 469
17 Leeroy Nedregaard M Vigra og Valderøy Pistolklubb 74 83 157 80 84 164 40 86 126 4 0,0 447
18 Frode Krøvel M Ørsta/Volda Pistolklubb 74 73 147 75 83 158 58 75 133 2 0,0 438
19 Hans Olav Lee M Hjørungavåg Pistolklubb 48 80 128 69 58 127 67 66 133 0 0,0 388
20 Karstein Paul Eiken M Hjørungavåg Pistolklubb 59 66 125 64 52 116 61 53 114 2 0,0 355
21 Bahige Tabbara M Ålesund Pistolklubb 34 59 93 68 59 127 56 59 115 1 0,0 335
22 Ove Magne Kolgrov M Hjørungavåg Pistolklubb 47 57 104 63 72 135 38 55 93 4 0,0 332
23 Viggo Brevik M Hjørungavåg Pistolklubb 38 43 81 49 67 116 47 52 99 0 0,0 296
24 Torgeir Eikrem M Vanylven Sportsskyttarlag DNS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0,0 0
24 Njål Thorseth M Hjørungavåg Pistolklubb DNS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0,0 0
24 Kjetil Høyme M Hjørungavåg Pistolklubb DNS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0,0 0



Stevne: 7F Hurtigpistol fin
Dato/tid: 06.04.2019 1100
Mesterskap lag: KM Møre og Romsdal

Klasse Å 1-2 3-4 5-6 7-8 9-10 11-12 InnerX Sum
Gull Ørsta/Volda Pistolklubb 1 Eirik Tjugen (503), Kim Henrik Tafjord (533), Vlad Sacaleanu (586) 258 281 266 275 275 267 32 1622
Sølv Hjørungavåg Pistolklubb 1 Steinar Huneide (525), Leif-Jarle Tirevoll (513), Frode Paulsen (532) 268 273 254 261 258 256 16 1570
Bronse Vigra og Valderøy Pistolklubb 1 Cato André Syvertsen (470), Henrik Holen (557), Oddvin Blindheim (497) 271 266 240 254 247 246 16 1524
4 Vigra og Valderøy Pistolklubb 2 Terje Bolli (481), Roger Ulstein (483), Leeroy Nedregaard (447) 247 251 230 245 199 239 8 1411
5 Ålesund Pistolklubb 1 Karl-johan Remvik Karlsen (470), Rune Følsvik (492), Bahige Tabbara (335) 204 224 239 234 192 204 6 1297
6 Hjørungavåg Pistolklubb 2 Ove Magne Kolgrov (332), Hans Olav Lee (388), Kjetil Høyme (0) 95 137 132 130 105 121 4 720
7 Hjørungavåg Pistolklubb 3 Karstein Paul Eiken (355), Njål Thorseth (0), Marianne Thorseth (0) 59 66 64 52 61 53 2 355



Stevne: 7G Hurtigpistol grov
Dato/tid: 06.04.2019 1100
Maks poengsum: 600
Deltakere: 11
Startkontingent: 100,00
Premieandel: 43,00
Til bestemann: 2,00

Klasse C 1-2 3-4 1-4 5-6 7-8 5-8 9-10 11-12 9-12 InnerX Omsk Sum Oppr. Mrk. Premie
1 Morten Nygård Bergheim M Kristiansund PK 94 92 186 97 97 194 82 86 168 13 548 B B 151*
2 Henrik Holen M Vigra og Valderøy Pistolklubb 92 92 184 85 92 177 85 81 166 2 527 C 43
3 Oddvin Blindheim M Vigra og Valderøy Pistolklubb 92 84 176 85 83 168 84 70 154 5 498 C 0
4 Are Andreas Berg M Ørsta/Volda Pistolklubb 84 87 171 73 86 159 66 49 115 2 445 C 0

Klasse D 1-2 3-4 1-4 5-6 7-8 5-8 9-10 11-12 9-12 InnerX Omsk Sum Oppr. Mrk. Premie
1 Terje Bolli M Vigra og Valderøy Pistolklubb 80 72 152 87 79 166 90 83 173 3 491 C 155
2 Kim Henrik Tafjord M Ørsta/Volda Pistolklubb 82 91 173 89 76 165 79 73 152 6 490 C 103
3 Eirik Tjugen M Ørsta/Volda Pistolklubb 77 78 155 68 83 151 87 84 171 5 477 C 43
4 Roger Ulstein M Vigra og Valderøy Pistolklubb 80 84 164 91 75 166 80 59 139 1 469 C 0
5 Cato André Syvertsen M Vigra og Valderøy Pistolklubb 74 86 160 74 76 150 62 76 138 2 448 C 0
6 Leeroy Nedregaard M Vigra og Valderøy Pistolklubb 52 64 116 73 78 151 69 37 106 5 373 C 0
7 Torgeir Eikrem M Vanylven Sportsskyttarlag DNS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 D 0



Stevne: 7G Hurtigpistol grov
Dato/tid: 06.04.2019 1100
Mesterskap: KM Møre og Romsdal
Deltakere: 11
Maks poengsum: 600

Klasse Å 1-2 3-4 1-4 5-6 7-8 5-8 9-10 11-12 9-12 InnerX Omsk./Finale Sum
Gull Morten Nygård Bergheim M Kristiansund PK 94 92 186 97 97 194 82 86 168 13 0,0 548
Sølv Henrik Holen M Vigra og Valderøy Pistolklubb 92 92 184 85 92 177 85 81 166 2 0,0 527
Bronse Oddvin Blindheim M Vigra og Valderøy Pistolklubb 92 84 176 85 83 168 84 70 154 5 0,0 498
4 Terje Bolli M Vigra og Valderøy Pistolklubb 80 72 152 87 79 166 90 83 173 3 0,0 491
5 Kim Henrik Tafjord M Ørsta/Volda Pistolklubb 82 91 173 89 76 165 79 73 152 6 0,0 490
6 Eirik Tjugen M Ørsta/Volda Pistolklubb 77 78 155 68 83 151 87 84 171 5 0,0 477
7 Roger Ulstein M Vigra og Valderøy Pistolklubb 80 84 164 91 75 166 80 59 139 1 0,0 469
8 Cato André Syvertsen M Vigra og Valderøy Pistolklubb 74 86 160 74 76 150 62 76 138 2 0,0 448
9 Are Andreas Berg M Ørsta/Volda Pistolklubb 84 87 171 73 86 159 66 49 115 2 0,0 445
10 Leeroy Nedregaard M Vigra og Valderøy Pistolklubb 52 64 116 73 78 151 69 37 106 5 0,0 373
11 Torgeir Eikrem M Vanylven Sportsskyttarlag DNS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0,0 0



Stevne: 7G Hurtigpistol grov
Dato/tid: 06.04.2019 1100
Mesterskap lag: KM Møre og Romsdal

Klasse Å 1-2 3-4 5-6 7-8 9-10 11-12 InnerX Sum
Gull Vigra og Valderøy Pistolklubb 1 Henrik Holen (527), Cato André Syvertsen (448), Oddvin Blindheim (498) 258 262 244 251 231 227 9 1473
2 Ørsta/Volda Pistolklubb 1 Eirik Tjugen (477), Kim Henrik Tafjord (490), Are Andreas Berg (445) 243 256 230 245 232 206 13 1412
3 Vigra og Valderøy Pistolklubb 2 Roger Ulstein (469), Terje Bolli (491), Leeroy Nedregaard (373) 212 220 251 232 239 179 9 1333



Stevne: 7M Hurtigpistol mil
Dato/tid: 06.04.2019 1100
Maks poengsum: 600
Deltakere: 8
Startkontingent: 100,00
Premieandel: 43,00
Til bestemann: 2,00

Klasse C 1-2 3-4 1-4 5-6 7-8 5-8 9-10 11-12 9-12 InnerX Omsk Sum Oppr. Mrk. Premie
1 Frode Paulsen M Hjørungavåg Pistolklubb 84 84 168 78 82 160 80 82 162 490 C 145*
2 Leif-Jarle Tirevoll M Hjørungavåg Pistolklubb 73 68 141 78 78 156 61 71 132 2 429 C 0
3 Kim Henrik Tafjord M Ørsta/Volda Pistolklubb 57 70 127 57 72 129 58 51 109 2 365 C 0

Klasse D 1-2 3-4 1-4 5-6 7-8 5-8 9-10 11-12 9-12 InnerX Omsk Sum Oppr. Mrk. Premie
1 Johan Kjærbo M Vigra og Valderøy Pistolklubb 62 62 124 61 83 144 64 55 119 3 387 C 151
2 Hans Olav Lee M Hjørungavåg Pistolklubb 59 84 143 65 75 140 47 50 97 1 380 C 65
3 Cato André Syvertsen M Vigra og Valderøy Pistolklubb 47 49 96 56 62 118 75 74 149 2 363 C 0
4 Viggo Brevik M Hjørungavåg Pistolklubb 54 38 92 64 41 105 45 59 104 1 301 C 0
5 Roger Ulstein M Vigra og Valderøy Pistolklubb DNF 19 13 32 0 0 0 0 0 0 32 C 0



Stevne: 7R Hurtigpistol rev
Dato/tid: 06.04.2019 1100
Maks poengsum: 600
Deltakere: 4
Startkontingent: 100,00
Premieandel: 43,00
Til bestemann: 2,00

Klasse B 1-2 3-4 1-4 5-6 7-8 5-8 9-10 11-12 9-12 InnerX Omsk Sum Oppr. Mrk. Premie
1 Henrik Holen M Vigra og Valderøy Pistolklubb 93 90 183 95 90 185 93 93 186 6 554 B 51*

Klasse C 1-2 3-4 1-4 5-6 7-8 5-8 9-10 11-12 9-12 InnerX Omsk Sum Oppr. Mrk. Premie
1 Oddvin Blindheim M Vigra og Valderøy Pistolklubb 89 93 182 85 85 170 93 90 183 8 535 B 129
2 Leif-Jarle Tirevoll M Hjørungavåg Pistolklubb 95 92 187 85 91 176 89 76 165 8 528 C 0
3 Steinar Huneide M Hjørungavåg Pistolklubb 82 67 149 73 62 135 56 74 130 4 414 C 0