Bærum Pistolklubb
Postboks 101
1332 Østerås
Telefon: 00000000
Epost: post@bpk.no
Hjemmeside: www.bpk.no

Stevne: 1F Finfelt
Dato/tid: 15.07.2017 0800
Stevnenummer: 1702069
Bane: Løvenskioldbanen
Stevneleder: Morten Støen
Dommer(e):
Startkontingent: 375,00
Maks poengsum: 108
Premieandel: 75,00
Til bestemann: 2,00
Mesterskap: NM
Deltakere: 447

Klasse JK 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 InnerX Omsk Sum Oppr. Mrk. Premie
1 Heidi Bjerke Øiamo Oppdal Pistolklubb 9 10 10 10 9 9 9 8 9 10 19 93 B S 225
2 Jenny Hervard Bærum Pistolklubb 9 9 8 11 5 7 10 8 11 7 20 85 C B 0
3 Nina Oppberget Svelvik Sportskyttere 9 10 4 7 9 7 6 8 9 7 21 76 D 0

Klasse JM 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 InnerX Omsk Sum Oppr. Mrk. Premie
1 Ludvik Hembre Bærum Pistolklubb 9 12 12 9 9 10 9 10 11 12 25 103 B S 375
2 Tore Vrålstad Bjelland og Audnedal Pistolkl. 9 12 12 11 10 10 8 10 10 10 27 12 102 B S 315
3 Mattis Hembre Bærum Pistolklubb 9 12 12 11 9 9 8 10 10 12 14 10 102 B S 188
4 Sebastian Bach Støren Sportsskytterklubb 9 12 12 9 11 8 10 10 11 8 30 100 B S 143
5 Espen Andrè Skipstad Sandnes Pistolklubb 9 12 12 10 11 8 10 10 9 6 26 97 B S 105
6 Vegard Forsberg Hokksund PK 9 12 10 11 11 8 8 10 11 6 17 96 B S 0
7 Kasper Kulbraaten Lillestrøm & omegn PK 9 12 10 11 9 8 9 8 11 8 24 95 B S 0
8 Frank Noren Farris Sportsskyttere 9 12 10 9 11 9 6 9 10 8 15 93 B S 0
9 Anders Hernes Ørland Pistolklubb 9 12 8 11 10 10 3 10 8 10 21 91 C B 0
10 Mathias Wehler Bærum Pistolklubb 6 10 12 8 11 8 8 8 7 10 10 88 C B 0
11 Kevin Skaar Grimstad Sportskyttere 7 12 10 7 11 6 6 9 9 10 17 87 C B 0
12 Jørgen Vik Ørland Pistolklubb 5 10 12 6 6 4 2 10 11 4 6 70 D 0
13 Thorvald Vik Ørland Pistolklubb 8 8 6 7 11 7 5 6 9 2 8 69 D 0
14 Tor Andre Bang Horten & Omegn Pk 6 5 7 8 8 7 8 9 3 7 12 68 D 0
15 Jonas Brun Horten & Omegn Pk 0 12 4 4 2 2 10 8 9 4 12 55 D 0

Klasse K 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 InnerX Omsk Sum Oppr. Mrk. Premie
1 Ingunn Edvardsen Greipstad pk 9 12 12 11 11 8 10 10 11 10 30 104 B S 713
2 Britt Elena Wollan Støren Sportsskytterklubb 9 8 12 11 11 10 10 10 11 10 35 8 102 B S 635
3 Mona Gjelstad K Farris Sportsskyttere 9 12 12 11 11 8 10 8 11 10 30 10 102 B S 464
4 Reidun Ann Støle Haugesund Pistolklubb 9 12 10 11 11 8 10 10 11 8 26 100 B S 373
5 Målfrid P Vannebo Numedal Sportsskytterklubb 9 12 12 9 11 8 10 8 11 10 24 100 B S 319
6 Gunn Heidi S. Haugen Numedal Sportsskytterklubb 9 12 10 9 9 8 10 10 11 12 20 100 B S 251
7 Marianne Ullvassveen Ull Sportsskyttere 9 10 12 11 9 10 8 10 11 8 27 98 B S 229
8 Aina Sandstøl Sandnes Pistolklubb 9 12 8 11 11 7 10 10 8 12 21 98 B S 206
9 Ingrid Hervard Bærum Pistolklubb 9 12 12 11 8 10 9 7 10 10 17 98 B S 176
10 Stine Klausen Enebakk PK 7 12 12 9 11 9 7 10 9 10 26 96 B S 169
11 Ida Ringstad Nore og Uvdal PK 7 8 10 11 11 10 10 10 11 6 22 94 B S 160
12 Siri Nygaard Greipstad pk 9 12 8 9 10 6 10 8 11 10 21 93 B S 150
13 Wenche Solbakken Aron SK 9 12 6 9 11 5 10 10 11 8 25 91 C B 141
14 Anne Mette Sæteren Bærum Pistolklubb 7 10 12 11 9 10 5 10 11 6 23 91 C B 126
15 Liv Håland Hå Pistolklubb 9 12 12 7 9 9 7 10 10 6 13 91 C B 119
16 Inger Skjold Bratli Bærum Pistolklubb 9 12 12 9 11 4 7 9 11 6 21 90 C B 110
17 Talin Michelle Vartivarian OKTS - Oslo kom. 9 10 12 9 9 10 9 8 4 10 20 90 C B 103
18 Kari Hansen Muri Hærens Våpentekn.Korps Skyt. (HVKSK) 9 10 8 11 9 7 7 9 11 8 19 89 C B 97
19 Kristin Amundsen Schaug-Pettersen Bærum PK 9 12 8 9 10 4 8 9 11 8 18 88 C B 91
20 Brit Lisbeth Nygård Kongsvinger Sportsskyttere 6 12 10 11 9 8 10 8 5 8 21 87 C B 86
21 Bjørg Wright Kristiansen Sarpsborg PK 8 6 8 8 11 7 9 9 9 12 12 87 C B 82
22 Silvia Del Zotto Bærum Pistolklubb 9 12 8 10 9 2 7 10 9 10 17 86 C B 77
23 Venke Krangnes K Oslo Sportskyttere 9 10 8 11 10 8 8 8 8 6 9 86 C B 0
24 Hanne Huseby HVK SK 9 6 12 9 9 8 5 10 9 8 18 85 C B 0
25 Elise Baumann Birkenes og Lillesand Ssl. 9 10 8 7 8 9 10 8 6 10 17 85 C B 0
26 Anita Bjurstrøm Nedre Eiker Pistolklubb 9 8 8 6 9 8 9 10 7 9 16 83 C B 0
27 Lena Ytterdahl Oslo Feltskyttere 9 8 8 8 11 6 9 9 8 6 20 82 C B 0
28 Sissel Synnøve Korpiselkä Hå Pistolklubb 9 10 8 11 7 8 8 10 7 2 22 80 D 0
29 Linda Størdal Enebakk PK 9 8 8 9 8 7 8 8 6 9 19 80 D 0
30 Gunn Mary Andersen Verdal Sportsskytterlag 9 8 8 9 8 7 8 8 9 5 22 79 D 0
31 Unni Ramsvik Halvorsen Farris Sportsskyttere 9 12 6 11 6 7 6 6 9 6 20 78 D 0
32 Randi Halland Nore og Uvdal PK 9 10 8 9 9 8 4 7 7 6 16 77 D 0
33 Eva Konningrud Brumunddal Pistolkubb 9 10 6 5 9 2 10 7 11 7 13 76 D 0
34 Gry Anita Oppberget Svelvik Sportskyttere 9 12 6 11 4 8 7 5 10 4 12 76 D 0
35 Siri Vaggen Kanedal K Oslo Pistolklubb 9 12 4 8 6 5 10 9 5 8 10 76 D 0
36 Marit Svartdal Grimstad Sportskyttere 9 7 12 10 9 6 7 4 9 2 12 75 D 0
37 Margrethe Laursen Ravn Grimstad Sportskyttere 9 6 4 8 9 4 8 8 9 9 20 74 D 0
38 Sissil Magnussen Sola Pistolklubb 8 10 8 6 9 4 9 8 6 6 10 74 D 0
39 Ragna Kyrkjebø K Oslo Pistolklubb 7 10 4 8 8 7 7 9 5 7 11 72 D 0
40 Gry Bjerke Zero PK 7 10 6 7 9 2 10 10 6 4 22 71 D 0
41 Elise Lyftingsmo Lora Sportsskyttere 7 12 12 2 7 0 10 6 9 6 16 71 D 0
42 Anita Hansen Nedre Eiker Pistolklubb 9 8 4 7 7 2 10 9 10 5 10 71 D 0
43 Annie Tokerud Greipstad pk 8 12 6 7 9 4 10 5 10 0 10 71 D 0
44 Anna Louise Nes Axelsen Asker SK 9 12 6 6 8 2 10 7 8 3 9 71 D 0
45 Astrid Øiamo Oppdal Pistolklubb 7 6 4 7 10 5 9 8 9 5 12 70 D 0
46 Hege Rudsar Russar Oslo Sportskyttere 5 6 8 9 10 5 6 6 8 6 17 69 D 0
47 Line Johansen Hurum Sportsskytterklubb 7 12 6 8 9 6 3 5 9 3 10 68 D 0
48 Marianne Johansen Nord Odal Sportsskyttere 7 10 6 6 7 3 7 9 4 8 14 67 D 0
49 Kristine Themsen Oslo Sportskyttere 9 10 6 8 6 5 5 6 6 4 14 65 D 0
50 May-Britt Knutsen Hurum Sportsskytterklubb 7 8 6 9 7 8 6 3 6 4 6 64 D 0
51 Anita Søvik Modum PK 7 9 6 0 11 2 4 10 5 6 10 60 D 0
52 Linn-Merete Sivertsen Aas Hokksund PK 9 4 8 9 6 4 3 7 4 5 14 59 D 0
53 Bente Forsberg Hokksund PK 6 6 2 4 8 5 9 8 7 4 8 59 D 0
54 Anita Kristiansen Namnå Pistolklubb 9 10 2 5 7 2 6 8 5 4 11 58 D 0
55 Anne Helene Aarflot Meldal Pistolklubb 9 4 2 8 9 5 6 5 3 7 10 58 D 0
56 Solveig S. Skarset Nedre Eiker Pistolklubb 7 8 6 5 5 5 3 6 8 4 7 57 D 0
57 Kristin Thune OKTS - Oslo kom. 7 8 2 11 6 4 0 9 8 0 11 55 D 0
58 Liv Kavli Oslo Pistolklubb 9 2 6 5 6 0 6 7 7 5 6 53 D 0
59 Anniken Herang Enebakk PK 3 4 0 2 2 5 8 8 10 10 10 52 D 0
60 Maria Skjevestad Asker SK 7 5 4 4 6 3 6 6 7 3 11 51 D 0
61 Anne Skavåsen Hagejordet Bærum Pistolklubb 9 2 6 7 2 4 2 4 9 6 51 D 0
62 Lene Olafsen-Høybach Oslo Sportskyttere 6 5 2 5 6 3 0 0 5 0 7 32 D 0
63 May-Weronica Hammersborg Mysen Pistollag 4 2 2 4 4 2 0 5 4 3 6 30 D 0
64 Nina Jeanette Leirivara Asker SK DNS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 D 0
64 Kristin Bakka Kristiansand PK DNS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 D 0

Klasse M 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 InnerX Omsk Sum Oppr. Mrk. Premie
1 Bernhard Kvale Sandnes Pistolklubb 9 12 12 11 11 9 10 10 11 12 27 8 107 A G 1226
2 Vidar Flesvik Nesbyen PK 9 12 12 11 11 10 9 10 11 12 22 107 A G 952
3 Pål Hembre Bærum Pistolklubb 9 12 12 11 11 10 10 10 11 10 39 8 106 A G 771
4 Kjell Eivind Lund Kvinesdal Pistolklubb 9 12 12 11 9 10 10 10 11 12 32 28 106 A G 683
5 Arild Inge Wollan Støren Sportsskytterklubb 9 12 12 11 11 10 10 10 11 10 32 4 106 A G 618
6 Bjørn Johan Mariboe Ringerike Pk 9 12 12 11 11 10 10 10 9 12 31 10 106 A G 546
7 Martin Øyhus Dokka PK 9 12 12 11 11 10 10 10 11 10 31 8 106 A G 512
8 Ingar Woll M Bærum Pistolklubb 9 12 12 11 11 9 9 10 11 12 30 30 106 A G 463
9 Rikard Hille Greipstad pk 9 12 12 11 11 10 10 8 11 12 25 21 106 A G 421
10 Ole Henning Fjeld Namnå Pistolklubb 9 12 12 11 11 9 10 10 11 10 35 105 A G 392
11 Even Kristiansen Modum PK 9 12 12 10 9 10 10 10 11 12 32 105 A G 352
12 Knut Harald Graven M OKTS - Oslo kom. 9 10 12 11 11 9 10 10 11 12 30 105 A G 339
13 Marius Westgård Hafrsfjord Pistolklubb 9 12 12 11 9 10 10 9 11 12 28 105 A G 323
14 Espen Magnussen Sola Pistolklubb 9 12 12 11 11 8 10 10 11 10 33 104 B S 306
15 Petter Kleiven Lillestrøm & omegn PK 9 12 12 11 11 10 10 10 9 10 29 104 B S 273
16 Stian Kristoffersen Modum PK 9 10 12 11 11 8 10 10 11 12 20 104 B S 254
17 Preben Bakken Kristiansand PK 9 12 12 8 11 10 8 10 11 12 31 103 B S 245
18 Runar Magnussen Sola Pistolklubb 9 12 12 9 11 9 10 8 11 12 31 103 B S 236
19 Alexander Tangen Svelvik Sportskyttere 9 12 12 11 11 9 10 10 11 8 31 103 B S 227
20 Petter Berg M Aron SK 9 12 12 11 11 10 10 10 10 8 31 103 B S 212
21 Eirik Sjemmedal Ekeberg Grimstad Sportskyttere 9 10 12 11 11 10 10 10 10 10 30 103 B S 196
22 Kim-Inge Haugen M Hokksund PK 9 12 10 11 11 10 10 10 10 10 28 103 B S 188
23 Torodd Laffen Solberg Grimstad Sportskyttere 9 11 12 11 11 10 10 10 9 10 28 103 B S 182
24 Jarl-Edvind Edvardsen Greipstad pk 9 12 12 11 11 9 10 10 11 8 27 103 B S 176
25 Eskild Skaar Grimstad Sportskyttere 9 12 10 11 11 7 10 10 11 12 26 103 B S 170
26 Tor Olav Sande Florø Pistolklubb 9 10 12 11 11 9 10 8 11 12 26 103 B S 165
27 Jon Andersen Aron SK 9 12 12 11 11 9 9 10 10 10 26 103 B S 162
28 Rune Kimo Rissa Pistolklubb 9 12 10 11 11 10 7 10 11 12 20 103 B S 158
29 Morgan Bunes Bærum Pistolklubb 9 10 12 11 11 10 10 8 11 10 36 102 B S 154
30 Roar Haugan Støren Sportsskytterklubb 9 10 12 11 7 10 10 10 11 12 30 102 B S 149
31 Mikkel Bast M Aron SK 9 12 10 11 11 10 8 10 11 10 30 102 B S 139
32 Christoffer Lie Syversen Oslo Feltskyttere 9 12 12 11 11 8 8 10 11 10 27 102 B S 137
33 Roger Feed Horten & Omegn Pk 9 12 8 11 11 10 8 10 11 12 25 102 B S 134
34 Tore Stensby Hamar IL Pistolgruppen 9 12 10 11 11 10 10 8 11 10 23 102 B S 131
35 Bjarne Pålrud Nore og Uvdal PK 9 12 12 11 11 7 9 10 11 10 20 102 B S 129
36 Lasse Hovd Bærum Pistolklubb 9 12 12 11 9 9 10 8 11 10 36 101 B S 126
37 Lars Mørk Bærum Pistolklubb 9 12 12 11 11 8 9 10 11 8 31 101 B S 124
38 Tom Rune Skogstad Dokka PK 9 12 12 9 9 9 8 10 11 12 29 101 B S 122
39 Øyvind Johansen Mysen Pistollag 9 12 10 11 11 9 10 10 11 8 27 101 B S 119
40 Tore Myrvold Brumunddal Pistolkubb DNS 9 12 10 11 9 7 10 10 11 12 22 101 B S 118
41 Lars Peter Wilson Asker SK 7 12 12 11 11 7 8 10 11 12 13 101 B S 116
42 Øystein Elvestad Bergen Pistolklubb 9 10 8 11 11 10 10 10 11 10 35 100 B S 115
43 Svenn-Arne Nordheim Lillestrøm & omegn PK 9 12 10 11 9 10 10 10 9 10 31 100 B S 112
44 Magnus Torstad Lora Sportsskyttere 9 12 12 11 11 7 8 9 11 10 29 100 B S 110
45 John Magnus Jota Lillehammer Pistolklubb 9 12 12 11 11 10 4 10 11 10 24 100 B S 107
46 Dariusz Kowalczyk Zero PK 9 12 12 11 11 10 9 7 11 8 24 100 B S 106
47 Pål Supersaxo Kristiansand PK 9 12 10 11 10 7 10 10 11 10 17 100 B S 104
48 Andre Ustad Strand Farris Sportsskyttere 9 12 10 11 11 8 10 10 11 8 10 100 B S 102
49 Lars Petter Mostad Oslo Pistolklubb 9 12 8 11 11 10 7 10 9 12 30 99 B S 101
50 Ruben Eidesen Pistolgruppa Svalbard Turn 9 10 12 11 11 7 10 10 11 8 30 99 B S 99
51 Øyvind Kimo Rissa Pistolklubb 9 12 10 11 11 9 10 10 11 6 25 99 B S 98
52 Kjell Jomar Heltne Florø Pistolklubb 9 10 12 11 8 10 8 10 11 10 24 99 B S 96
53 Geir Y. Kristiansen Nedre Eiker Pistolklubb 9 12 12 11 9 9 6 8 11 12 20 99 B S 95
54 Helge Kristiansen Sunndal Pistolklubb 9 12 8 7 11 10 10 10 11 10 29 98 B S 93
55 Anders Skotnes Kristiansand PK 9 12 12 9 11 10 10 10 9 6 28 98 B S 92
56 Jostein Sunde Sandnes Pistolklubb 9 12 12 11 7 10 10 6 11 10 24 98 B S 90
57 Terje Fallmyr Rissa Pistolklubb 9 12 12 11 11 7 7 10 11 8 24 98 B S 89
58 Kenneth Pedersen Hopstad Støren Sportsskytterklubb 9 12 10 11 11 8 10 8 11 8 24 98 B S 87
59 Dag Olav Nilsen Lillehammer Pistolklubb 9 12 8 11 11 8 10 8 11 10 22 98 B S 86
60 Kjetil Forren Oppdal Pistolklubb 9 10 8 11 11 8 10 10 11 10 21 98 B S 84
61 Atle Lund Sandnes Pistolklubb 9 12 10 11 11 8 9 10 8 10 20 98 B S 83
62 Bjørn Magnus Tordhol Lora Sportsskyttere 9 10 12 8 11 8 9 10 11 10 16 98 B S 81
63 Ole Christian Gruer Røyken Skytterlag Avd NSF 9 12 10 11 10 8 8 10 9 11 15 98 B S 80
64 John Lothe Haugesund Pistolklubb 9 10 10 7 9 9 10 10 11 12 26 97 B S 78
65 Bjørn Erik Bue Grimstad Sportskyttere 9 12 12 11 11 5 6 10 11 10 25 97 B S 77
66 Frank Lien Ringerike Pk 9 12 12 11 10 10 6 8 9 10 22 97 B S 75
67 Kjetil Hansen Horten & Omegn Pk 8 10 10 9 11 8 10 10 11 10 14 97 B S 0
68 Thomas Haugland Svelvik Sportskyttere 9 12 12 11 11 10 10 10 11 0 33 96 B S 0
69 Kjetil Bromark Modum PK 9 12 12 9 9 10 8 4 11 12 31 96 B S 0
70 Claus De Lange Svelvik Sportskyttere 9 10 10 11 11 4 10 10 11 10 26 96 B S 0
71 Nils Einar Eide M OKTS - Oslo kom. 9 12 8 11 11 10 10 10 7 8 20 96 B S 0
72 Thomas Kongsvik Asker SK 9 12 12 11 11 8 8 8 11 6 17 96 B S 0
73 Saeed Nazar Rømskog Pistolklubb 9 12 12 11 11 8 3 8 11 10 25 95 B S 0
74 Thomas Nilsen M Nedre Eiker Pistolklubb 8 10 10 11 11 8 9 10 10 8 23 95 B S 0
75 Are Tysnes Bærum Pistolklubb 9 12 12 9 11 9 6 8 9 10 18 95 B S 0
76 Roger Vik Ørland Pistolklubb 9 10 12 11 9 10 2 10 11 10 30 94 B S 0
77 Livar Gudmestad Sandnes Pistolklubb 9 12 10 11 9 8 10 10 11 4 29 94 B S 0
78 Jens Tønnes Eidskog PK 9 8 12 11 11 8 10 8 9 8 24 94 B S 0
79 Bjørn Gjerstad Hokksund PK 9 12 8 11 11 10 7 8 8 10 19 94 B S 0
80 Espen Kjeldsen Brumunddal Pistolkubb 9 12 12 9 11 9 7 8 9 8 13 94 B S 0
81 Hans Torbjørn Hellås Kvinesdal Pistolklubb 9 8 10 11 9 7 8 10 11 10 22 93 B S 0
82 Knut Egil Bakke Brumunddal Pistolkubb 9 12 10 11 11 7 9 9 5 10 22 93 B S 0
83 Kristoffer Øien Jacobsen Eidskog PK 9 12 10 11 11 7 3 10 11 8 27 92 B S 0
84 Anders Osmundsen Horten & Omegn Pk 9 12 10 11 9 10 10 10 11 0 24 92 B S 0
85 Kay Ronnie Hansen Haugesund Pistolklubb 9 8 10 11 11 9 10 10 6 8 20 92 B S 0
86 Bjørnar Noren Farris Sportsskyttere 9 12 10 11 11 7 5 8 11 8 16 92 B S 0
87 Marius Grinius Hafrsfjord Pistolklubb 9 10 8 10 11 5 9 10 11 8 19 91 C B 0
88 Ole Tobias Antonsen Oslo Pistolklubb 9 12 8 11 9 6 10 10 8 8 19 91 C B 0
89 Torbjørn Kanne Lillehammer Pistolklubb 8 10 12 9 9 10 10 10 7 6 16 91 C B 0
90 Jan Olav Furuborg Greipstad pk 9 12 8 11 9 8 6 10 10 8 14 91 C B 0
91 Erik Hogstad HVK SK 9 12 12 11 9 9 4 8 10 6 23 90 C B 0
92 Erling Sønderby Dokka PK 9 8 8 9 11 9 7 10 11 8 18 90 C B 0
93 Atle Bergsrud Bærum Pistolklubb 9 10 10 10 11 8 8 6 8 10 17 90 C B 0
94 Johan Martin Forsberg Hokksund PK 9 12 8 9 9 6 5 10 11 10 24 89 C B 0
95 Ståle Hansen Nedre Eiker Pistolklubb 9 12 6 8 9 9 10 10 9 7 24 89 C B 0
96 Richard Aaserud Ringerike Pk 9 12 10 9 9 6 9 10 9 6 23 89 C B 0
97 Christian Faye Eng Bærum Pistolklubb 9 10 8 4 11 8 10 10 11 8 22 89 C B 0
98 Per Arve Heggset Sunndal Pistolklubb 9 12 8 5 9 9 7 9 8 12 22 88 C B 0
99 Torbjørn Sæbø Bremnes Pistolklubb 9 10 8 9 9 8 10 10 9 6 22 88 C B 0
100 Andrè Berg Lillehammer Pistolklubb 9 12 6 9 9 8 7 8 10 10 19 88 C B 0
101 Paul Håkon Endresen M Bærum Pistolklubb 9 8 8 11 9 10 8 10 7 8 17 88 C B 0
102 Kim Arve Midtlyng NOP- Dal 9 10 10 7 10 8 2 10 11 10 21 87 C B 0
103 Jon Even Repp Svelvik Sportskyttere 9 8 8 11 8 5 8 9 11 10 19 87 C B 0
104 Eirik Todal Horten & Omegn Pk 9 12 8 9 7 9 10 8 9 6 19 87 C B 0
105 Steinar Frydenlund Modum PK 9 10 12 10 8 4 9 8 9 8 15 87 C B 0
106 Arnstein Myklebust Ørsta/Volda Pistolklubb 9 8 8 11 9 8 8 7 10 8 19 86 C B 0
107 Andreas Mørland Oslo Sportskyttere 7 12 6 11 11 8 10 10 11 0 19 86 C B 0
108 Ove Christian Jakobsen Svelvik Sportskyttere 9 12 12 9 9 5 7 10 9 4 15 86 C B 0
109 Stian Brataas Bodung Pistolklubb 9 12 8 9 9 8 2 8 9 12 14 86 C B 0
110 Lars Erik Fjelldal Hafrsfjord Pistolklubb 7 12 10 0 11 7 9 10 7 12 22 85 C B 0
111 Thomas Kristian Granerud Oppegård Sl 9 9 6 11 11 6 10 10 7 6 20 85 C B 0
112 Anders Kortgård M Oppegård Sl 9 12 10 9 7 3 10 8 11 6 17 85 C B 0
113 Jostein Sander Lillestrøm & omegn PK 7 12 10 11 10 6 7 8 8 6 17 85 C B 0
114 Steinar Glader Bodung Pistolklubb 9 12 10 9 9 4 10 7 7 8 15 85 C B 0
115 Thomas Rosenvinge Grimstad Sportskyttere 9 12 10 8 9 9 9 5 10 4 15 85 C B 0
116 Geir Kåre Flo Ringerike Pk 8 12 10 10 8 7 10 7 5 8 14 85 C B 0
117 Kenneth Arnesen Bærum Pistolklubb 7 12 4 11 10 5 7 8 11 10 10 85 C B 0
118 Lars Kanedal Oslo Pistolklubb 7 8 12 9 11 6 5 10 9 8 9 85 C B 0
119 Stein Vidar Amundsen Hamar IL Pistolgruppen 9 10 8 9 9 0 10 10 9 10 26 84 C B 0
120 Svenn Arne Hammersborg Mysen Pistollag 8 8 8 11 9 2 9 10 11 8 19 84 C B 0
121 Per Anders Knive Hokksund PK 9 12 10 6 7 10 6 9 9 6 19 84 C B 0
122 Erik Wehler Bærum PK 9 12 8 9 11 4 7 10 10 4 12 84 C B 0
123 Jo- Andre Fjeld Skjåk Pistolklubb 9 12 8 9 9 8 6 8 7 7 22 83 C B 0
124 Øivind Grydeland Bærum Pistolklubb 7 6 8 11 8 8 7 10 8 10 19 83 C B 0
125 Trond Egil Bjune Horten & Omegn Pk 9 7 7 10 9 9 6 8 11 7 17 83 C B 0
126 Roy Arne Larsen Modum PK 9 8 6 11 8 4 9 8 8 12 13 83 C B 0
127 Thomas Løvstad Modum PK 7 9 10 10 7 4 7 9 10 10 10 83 C B 0
128 Lars S. Siggerud Oppegård Sl 9 12 6 9 11 6 3 10 8 8 27 82 C B 0
129 Kian Spongsveen Oslo Sportskyttere 8 10 8 9 9 4 6 9 11 8 16 82 C B 0
130 Thorvald Dyre Asla Østby Oslo Pistolklubb 6 10 6 9 7 6 10 10 7 10 18 81 C B 0
131 Bjørn E. Helgerud Hokksund PK 9 12 7 9 7 7 5 8 11 6 15 81 C B 0
132 Bjørn Magnus Bekken Modum PK 9 10 4 7 7 8 8 10 9 8 21 80 D 0
133 Roar Berg Olsen Bærum PK 7 10 6 11 11 8 2 9 10 6 13 80 D 0
134 Andreas Beckmann Oslo Pistolklubb 6 12 8 7 11 7 6 8 9 6 13 80 D 0
135 Lauritz Torjul OKTS - Oslo kom. 7 8 6 7 9 7 9 10 7 10 12 80 D 0
136 Jan Inge Kjeldsen Brumunddal Pistolkubb 6 12 6 8 11 7 7 9 7 7 12 80 D 0
137 Rune Johansen Hurum Sportsskytterklubb 7 8 10 11 11 4 8 6 9 6 12 80 D 0
138 Carl-Frederik Andreassen M Oslo Pistolklubb 9 12 10 9 11 4 10 8 7 0 11 80 D 0
139 Rune Ålien Berg Nesbyen PK 9 10 8 7 9 6 3 10 11 6 22 79 D 0
140 Trygve Hagness Nedre Eiker Pistolklubb 9 8 8 9 8 7 5 6 11 8 14 79 D 0
141 Jon Arne Brekken Sunndal Pistolklubb 9 12 8 7 5 10 10 10 5 2 19 78 D 0
142 Simen Vestland NOP- Dal 9 6 8 11 9 7 8 3 7 10 13 78 D 0
143 Jørgen Flesvik Nesbyen PK 7 10 2 11 9 4 10 10 4 8 19 75 D 0
144 Erling Melbye Ullensaker Pistolklubb 9 6 6 9 7 4 10 10 7 6 15 74 D 0
145 Thomas Wold Oslo Sporveiers SL 5 12 6 11 7 5 10 10 8 0 14 74 D 0
146 Stig Skjevik Kongsvinger Sportsskyttere 8 8 12 0 11 5 4 9 9 8 13 74 D 0
147 Gjermund Hjorthaug Bærum Pistolklubb 9 8 10 5 7 4 9 9 10 2 13 73 D 0
148 Christoffer Lorentsen Grimstad Sportskyttere 9 10 6 8 9 2 0 9 10 10 12 73 D 0
149 Espen Bråten Lillestrøm & omegn PK 9 10 8 0 5 8 8 8 9 8 12 73 D 0
150 Yngve Holst Johansen Nedre Eiker Pistolklubb 8 10 8 9 9 0 9 6 6 7 12 72 D 0
151 Lars Kurt Haugen Skjåk Pistolklubb 9 8 4 8 11 5 2 10 8 6 15 71 D 0
152 Alexander Bull Oslo Sportskyttere 9 6 6 7 8 3 7 10 9 5 18 70 D 0
153 Vidar Skai M Aron SK 8 7 8 10 9 6 6 6 10 0 12 70 D 0
154 Jon Arne Gustavsen Nedre Eiker Pistolklubb 8 12 6 9 4 8 10 0 6 6 7 69 D 0
155 Odd Erik Madsen Bærum Pistolklubb 7 10 6 6 7 6 4 7 6 9 10 68 D 0
156 Einar Skavhaug Hurum Sportsskytterklubb 8 8 2 10 6 2 9 9 9 4 13 67 D 0
157 Espen Jøstne Hansen Oslo Sportskyttere 9 6 4 5 9 4 4 10 6 10 12 67 D 0
158 Frode Rodal Rygge Pistolklubb 3 6 8 8 3 6 9 10 7 7 10 67 D 0
159 Ståle Harang Brumunddal Pistolkubb 8 10 8 4 5 6 4 7 6 8 10 66 D 0
160 Ragnar Lie Bærum Pistolklubb 8 10 6 8 4 4 6 7 8 4 14 65 D 0
161 Allan Levi Melby Oslo Sportskyttere 7 12 2 7 6 4 6 4 9 8 11 65 D 0
162 Espen Hansen Oslo Sportskyttere 6 8 4 5 9 6 10 3 9 5 9 65 D 0
163 Daniel Whiting Ringerike Pk 9 6 5 7 10 2 7 8 6 4 8 64 D 0
164 Geir Aamot Skjåk Pistolklubb 7 10 9 5 10 4 2 6 7 4 3 64 D 0
165 Øyvind Jørgensen Zero PK 8 4 5 7 8 4 7 7 6 6 8 62 D 0
166 Bård Kirkeeng Horten & Omegn Pk 8 0 8 10 6 4 9 6 6 4 11 61 D 0
167 Camilla Hovd Bærum Pistolklubb 5 8 6 6 6 2 5 10 5 8 10 61 D 0
168 Rogerio Snarli Oslo Sportskyttere 8 2 8 9 6 5 7 3 4 8 12 60 D 0
169 Kjetil Hanssen Svelvik Sportskyttere 5 4 8 7 6 2 7 10 7 4 11 60 D 0
170 Pertti Portimo Brumunddal Pistolkubb 8 4 2 6 9 4 4 9 7 6 17 59 D 0
171 Frode Gulbrandsen Hurum Sportsskytterklubb 7 8 2 9 8 7 0 6 7 5 8 59 D 0
172 Victor Endal Oslo Garnison Pk 8 12 6 6 2 4 2 8 6 4 5 58 D 0
173 Kent H Braathen Modum PK 9 9 6 2 6 3 4 5 8 4 13 56 D 0
174 Erikas Putelis Hurum Sportsskytterklubb 7 6 6 7 2 8 3 6 5 4 11 54 D 0
175 Emil Grammeltvedt Enebakk PK 9 8 7 6 0 4 6 7 5 2 9 54 D 0
176 Yngve Disington Oslo Sportskyttere 5 6 6 2 7 6 3 5 8 6 8 54 D 0
177 Kjetil Risåsen Bærum Pistolklubb 7 8 10 6 6 2 2 4 0 8 11 53 D 0
178 Andre Berg Aaboen Skjåk Pistolklubb 7 10 2 0 7 2 6 10 6 2 13 52 D 0
179 Thor Ruthenberg Oslo Feltskyttere 8 6 0 4 4 5 6 7 9 3 7 52 D 0
180 Jarle Olafsen-Høybach Oslo Sportskyttere 9 8 4 5 8 4 0 8 5 0 6 51 D 0
181 Ole Thomas Furuseth Kristiansand Garnisons Pistolklubb DNF 3 6 10 10 11 4 0 0 0 0 7 44 D 0
182 John Lindseth Oslo Sportskyttere 7 2 4 4 5 2 3 7 0 2 9 36 D 0
183 Tom Erik Skaarnes Tonheim Aron SK 5 4 6 3 4 0 0 6 2 2 4 32 D 0
184 Kristoffer Idås Horten & Omegn Pk 5 2 2 0 6 2 2 4 0 7 5 30 D 0
185 Anders Condrup-Jensen M Bærum Pistolklubb DNF 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 2 D 0
186 Børge Eliassen Oslo Sportskyttere DNS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 D 0
186 Ola Skaansar Oslo Sportskyttere DNS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 D 0
186 Iben Windt Halden Pistolklubb DNS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 D 0
186 Børre Andreas Haugen Sigdal Pistolklubb DNS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 D 0
186 Vidar Nilsen Hokksund PK DNS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 D 0
186 Tor Christian Søndergaard Kristiansand Garnisons Pistolklubb DNS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 D 0
186 Trym Christensen Hurum Sportsskytterklubb DNS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 D 0
186 Pål Erik Jensen Aron SK DNS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 D 0
186 Stefan Klasson Kristiansand Garnisons Pistolklubb DNS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 D 0
186 Sverre Henricks M Svelvik Sportskyttere DNS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 D 0
186 Tony Thoresen Roberto Horten & Omegn Pk DNS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 D 0
186 Rune Hjelle M Aron SK 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 D 0

Klasse U 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 InnerX Omsk Sum Oppr. Mrk. Premie
1 Fredrik Berg Forren Oppdal Pistolklubb 9 12 12 11 11 10 9 8 11 10 30 103 B S 345
2 Oliver Tobias Aas Ørland Pistolklubb 9 12 12 11 10 10 10 10 7 10 23 101 B S 285
3 Elena Eikvoll Heltne Florø Pistolklubb 8 10 12 9 9 9 4 9 7 10 14 87 C B 158
4 Sebastian Furuborg Greipstad pk 6 12 8 10 6 10 6 5 9 10 17 82 C B 113
5 Vilde Sunde Sandnes Pistolklubb 9 12 10 11 7 9 0 10 10 4 17 82 C B 0
6 Peder Surlien Svelvik Sportskyttere 7 12 10 8 6 7 2 8 10 6 10 76 D 0
7 Ida Elisabeth Brekke Hokksund PK 9 10 8 7 5 2 8 7 5 10 12 71 D 0
8 John Frede Themsen Oslo Sportskyttere 6 10 8 9 8 10 3 0 8 8 11 70 D 0
9 Hans Petter Knigge Aron SK 9 10 9 7 7 5 2 6 8 4 11 67 D 0
10 John Sverre Aas Støren Sportsskytterklubb 8 2 8 4 5 7 6 9 6 8 16 63 D 0
11 William Engemoen Hamar IL Pistolgruppen 6 8 10 0 7 3 4 4 6 8 9 56 D 0
12 Martin Emil Danielsen- Anderssen Horten & Omegn Pk 7 4 6 6 2 4 5 3 2 2 5 41 D 0

Klasse V50 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 InnerX Omsk Sum Oppr. Mrk. Premie
1 Are Wivestad Sandnes Pistolklubb 9 12 12 11 11 9 10 10 11 12 29 107 A G 848
2 Jan Hagane Flosta Pistolklubb 8 12 12 11 11 9 10 10 11 12 28 106 A G 710
3 Bjørn Johannessen Nedre Eiker Pistolklubb 9 12 12 11 10 10 10 10 11 10 31 105 A G 533
4 Petter Schaug-Pettersen Bærum Pistolklubb 9 12 12 11 11 10 6 10 11 12 31 104 B S 447
5 Andrè Hansø Kristiansund Pistolklubb 9 12 12 11 11 8 10 8 9 12 21 102 B S 386
6 Bjørn Einar Noren Farris Sportsskyttere 9 12 12 11 11 5 10 10 11 10 31 101 B S 317
7 Bjørn Lindblad Askim Pistolklubb 9 12 12 11 11 9 10 10 7 10 28 101 B S 291
8 Ole Morten Valø Askim Pistolklubb 8 10 12 11 11 10 6 10 11 12 21 101 B S 263
9 Per Rune Magnussen Sola Pistolklubb 9 12 10 11 11 8 10 10 9 10 29 100 B S 233
10 Peder Sperstad Bærum Pistolklubb 9 12 12 11 11 8 10 6 11 10 26 100 B S 224
11 Morten Lundsrud Asker SK 9 12 8 11 11 10 10 10 11 8 21 100 B S 211
12 Jonny Skevik Nedre Eiker Pistolklubb 9 12 10 11 11 10 10 10 11 6 19 100 B S 201
13 Jørn-Morten Sletta Lora Sportsskyttere 9 12 6 9 11 10 9 10 11 12 31 99 B S 189
14 Kjell Diesen Eidsvoll Pistolklubb 9 10 12 10 11 10 6 10 9 12 30 99 B S 177
15 Hans Sørensen Knigge Aron SK 9 12 12 9 11 10 8 10 9 9 28 99 B S 161
16 Reidar Øgreid Sandnes Pistolklubb 9 12 11 11 11 10 9 10 8 8 26 99 B S 149
17 Eivind Bjørgo Lillehammer Pistolklubb 9 12 10 11 11 9 8 8 11 10 18 99 B S 143
18 Terje Lindanger Kristiansand PK 9 12 12 11 11 10 6 10 11 6 29 98 B S 136
19 Roy Baumann Kristiansand PK 9 12 12 11 11 9 7 8 11 8 27 6 98 B S 130
20 Geir Ove Næss Aron SK 9 12 10 11 11 8 10 9 10 8 24 98 B S 125
21 Tom Cato Karlsen Røyken Skytterlag Avd NSF 9 12 10 11 9 10 10 8 10 8 28 97 B S 119
22 Erik Sveum Aron SK 9 12 10 7 11 7 10 10 11 10 27 97 B S 112
23 Luca Piciaccia Bærum Pistolklubb 9 12 12 8 11 5 10 9 11 10 16 97 B S 106
24 Tor Amundsen Enebakk PK 9 12 12 11 11 9 7 8 11 6 26 96 B S 100
25 Eivind Johnsen Ulvin Oslo Sportskyttere 9 10 10 10 11 10 10 9 7 10 22 96 B S 95
26 Are Andreas Berg Ørsta/Volda Pistolklubb 9 12 10 9 11 10 8 10 11 6 22 96 B S 91
27 Magne Nordhagen NOP- Dal 9 10 6 9 11 10 8 10 11 12 21 96 B S 88
28 Øyvind Johnsen Oppegård Sl 9 12 12 11 7 8 10 10 9 8 20 96 B S 85
29 Tom Herang Enebakk PK 9 10 10 11 9 9 8 10 11 8 25 95 B S 82
30 John Arvid Kleppe Tysnes Sportskyttarklubb 9 12 12 11 7 9 8 10 11 6 23 95 B S 79
31 Espen Alexander Halvorsen Farris Sportsskyttere 9 12 8 11 11 10 10 6 10 8 18 95 B S 76
32 Kaj Jacobsen OKTS - Oslo kom. 9 12 8 9 9 10 10 8 11 8 24 94 B S 0
33 Dagfinn Brøto Nesbyen PK 8 12 10 11 11 10 6 6 8 12 19 94 B S 0
34 Morten Støen M Bærum Pistolklubb 9 12 8 11 11 7 10 10 11 4 25 93 B S 0
35 Arnfinn Jansen Lillestrøm & omegn PK 8 10 10 11 11 8 10 10 7 8 20 93 B S 0
36 Arild Brattrud Dokka PK 9 10 10 9 11 8 10 8 11 6 23 92 B S 0
37 Bjørn Aasen Asker SK 9 7 10 11 9 10 10 10 8 8 20 92 B S 0
38 Bjørn Harald Vik Ørland Pistolklubb 9 12 12 0 9 10 10 10 11 8 29 91 C B 0
39 Arne Granerud Elverum Pistolklubb 8 11 10 11 10 5 10 10 11 4 13 90 C B 0
40 Helge Wiborg Oppegård Sl 9 12 8 9 9 6 9 10 11 6 22 89 C B 0
41 Sigbjørn Andersen Verdal Sportsskytterlag 9 10 6 9 11 9 8 10 10 7 21 89 C B 0
42 Per Arne Tangen Enebakk PK 9 10 6 11 9 7 8 10 11 8 20 89 C B 0
43 Per A Kulbraaten Lillestrøm & omegn PK 9 12 10 11 8 10 0 10 11 8 20 89 C B 0
44 Trond Arne Lien NOP- Dal 8 12 12 11 11 4 6 6 9 10 18 89 C B 0
45 Tormod Strand Farris Sportsskyttere 9 12 12 0 9 9 8 10 11 8 26 88 C B 0
46 Per Christian Lie Bærum PK 9 12 12 11 11 7 6 0 10 10 21 88 C B 0
47 Håkon Tøråsen Namnå Pistolklubb 9 8 12 11 7 5 9 10 9 8 19 88 C B 0
48 Petter Aabakken HVK SK 9 12 0 11 9 8 10 10 11 8 18 88 C B 0
49 Kjetil Bøe M Porsgrunn PK 9 8 12 9 9 6 9 10 10 6 18 88 C B 0
50 Per Johannessen Nedre Eiker Pistolklubb 9 10 7 9 11 6 10 8 9 8 21 87 C B 0
51 Tore Engemoen Hamar IL Pistolgruppen 9 6 8 9 9 10 7 8 9 12 18 87 C B 0
52 Arild Waage Oslo Sportskyttere 9 12 10 9 11 6 10 8 9 2 25 86 C B 0
53 Jon Arne Mastad Eidskog PK 9 2 12 9 11 8 5 9 9 12 15 86 C B 0
54 Jan Petter Olsen Dokka PK 8 10 8 11 9 6 7 9 11 6 23 85 C B 0
55 Magne Aamold NOP- Dal 7 12 8 11 9 6 2 9 11 10 20 85 C B 0
56 Odd Tore Brustad Eidskog PK 9 6 12 11 7 9 8 6 11 6 16 85 C B 0
57 Dag Strømstad Kongsvinger Sportsskyttere 9 12 8 9 8 8 8 7 6 9 23 84 C B 0
58 Svein Nesje Oslo Pistolklubb 7 10 10 11 11 9 8 8 6 4 16 84 C B 0
59 Glenn Aage Brennelien M Zero PK 9 8 10 11 9 7 6 10 9 4 20 83 C B 0
60 Kjetil Skogshagan M Farris Sportsskyttere 7 12 8 9 7 7 10 7 8 8 18 83 C B 0
61 Jerry Hurum Bærum Pistolklubb 9 10 10 11 10 0 10 8 11 4 18 83 C B 0
62 Arnfinn Lund Sandnes Pistolklubb 9 10 10 9 9 7 5 6 11 6 20 82 C B 0
63 Ivar Årnes Oslo Sportskyttere 9 10 10 9 9 4 9 8 9 4 19 81 C B 0
64 Nils Åge Johansen Nord Odal Sportsskyttere 9 8 8 9 9 6 2 10 9 8 17 78 D 0
65 Knut Rimstad Bærum Pistolklubb 8 6 6 11 9 9 4 7 7 10 12 77 D 0
66 Gorm Are Gammeltvedt Enebakk PK 9 8 6 0 11 5 10 10 11 6 20 76 D 0
67 Ola Trandal Hurum Sportsskytterklubb 8 10 11 7 7 6 4 8 8 7 18 76 D 0
68 Jan Erik Løken Nesbyen PK 9 12 4 8 6 7 6 8 7 7 15 74 D 0
69 Jan Wiik Aron SK 0 8 8 11 11 9 4 10 9 4 14 74 D 0
70 Thomas Michael Strøm Sola Pistolklubb 7 10 6 9 8 6 7 7 9 4 12 73 D 0
71 Per Erik Bjurstrøm Nedre Eiker Pistolklubb 9 9 4 6 9 5 10 9 6 5 17 72 D 0
72 Knut E. Bratli Horten & Omegn Pk 9 10 6 6 7 2 6 10 11 4 17 71 D 0
73 Cato Brekke Hokksund PK 9 10 4 9 2 5 2 10 11 8 13 70 D 0
74 Gjermund Nygårdseter Kongsvinger Sportsskyttere 7 9 4 9 7 4 9 6 9 5 16 69 D 0
75 Torstein Olav Moløkken Aron SK 9 8 4 8 2 2 8 9 7 10 12 67 D 0
76 Kenneth Goa Asker SK 9 0 4 8 11 4 8 7 6 8 14 65 D 0
77 Odd Jørgen Rognstad Nesbyen PK 6 7 10 4 8 6 6 6 7 4 12 64 D 0
78 Per Høgevold Bærum Pistolklubb 9 10 8 5 0 6 6 2 6 9 6 61 D 0
79 Jarle Delbekk Lillehammer Pistolklubb 7 6 6 11 6 5 6 6 6 2 6 61 D 0
80 Bjarne Themsen Oslo Sportskyttere 9 6 0 7 9 4 4 8 4 6 14 57 D 0
81 Mari Anne Løkken Asker SK 8 9 6 0 7 4 6 5 7 4 13 56 D 0
82 Odd Even Fylling Rygge Pistolklubb 8 10 6 2 6 2 6 6 6 2 6 54 D 0
83 Nils M. Svaleng Nord Odal Sportsskyttere 8 6 3 7 0 0 6 7 10 3 8 50 D 0
84 Arne Sandstøl Sandnes Pistolklubb 8 6 0 5 6 4 4 9 8 0 6 50 D 0
85 Svein Ole Heggerusten Otta Pistolklubb 5 8 4 2 6 4 4 2 8 6 8 49 D 0
86 Steinar Haugli Bjørkelangen Pk DNS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 D 0
86 Geir Småvik Trondhjems PK DNS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 D 0
86 Einar Bredo Dahl V50 Lillehammer Pistolklubb DNS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 D 0
86 Sverre Skåren Asker SK DNS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 D 0
86 Mona Christin Fylling Rygge Pistolklubb DNS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 D 0
86 Birger C. Nilsen Bærum Pistolklubb DNS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 D 0
86 Morten Eriksen Aron SK DNS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 D 0

Klasse V60 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 InnerX Omsk Sum Oppr. Mrk. Premie
1 Jan Henrik Eriksen Bærum Pistolklubb 9 12 12 11 11 10 10 10 11 12 32 108 A G 1487*
2 Bjørn Aage Matheson Orø Bodø Sportsskytterklubb 9 12 12 11 11 10 10 10 11 10 22 106 A G 525
3 Terje Storholt M Oslo Pistolklubb 9 12 12 11 11 8 10 10 11 10 32 104 B S 360
4 Jakob Kråkevik Odda PK 9 12 12 11 11 10 10 8 9 12 30 104 B S 300
5 Thor Egil Brustad Nannestad Sportskyttere 9 12 8 11 11 10 10 10 11 12 25 104 B S 251
6 Oddmund Fjerdingen Rømskog Pistolklubb 7 12 12 9 10 10 10 10 11 12 29 103 B S 195
7 Hjalmar Joleik Førde Pistolklubb 9 12 10 11 11 9 10 10 11 10 28 103 B S 173
8 Rune Hammer M Aron SK 9 12 8 11 10 10 8 10 11 12 26 101 B S 150
9 Tom Buene Vaksdal SSK 9 12 12 11 8 7 8 10 11 12 28 100 B S 120
10 Kristian Bauman M Oslo Pistolklubb 9 12 12 11 9 7 8 10 11 10 25 99 B S 113
11 Bjørge Jansen Sarpsborg PK 9 10 12 11 9 8 10 10 11 8 32 98 B S 105
12 Arne Christensen Tønsberg & omegn PK 9 12 8 7 11 10 10 10 11 10 29 98 B S 98
13 Asbjørn Solheim Bremnes Pistolklubb 9 12 8 9 9 8 10 10 11 12 25 98 B S 89
14 John Olav Sundal Tysnes Sportskyttarklubb 9 12 8 11 11 6 10 10 11 8 26 96 B S 81
15 Knut Aamodt M Farris Sportsskyttere 9 12 4 11 11 10 8 10 8 8 20 91 C B 75
16 Odd Willy Aas Mysen Pistollag 7 10 12 11 7 6 6 10 10 12 18 91 C B 0
17 Rune Finstad OKTS - Oslo kom. 9 12 12 11 11 6 7 10 2 10 22 90 C B 0
18 Knut Skotterud M NOP- Dal 9 10 12 8 10 6 10 8 10 7 20 90 C B 0
19 Anders Gunbjørnsen Ringerike Pk 9 8 12 9 11 6 8 8 11 6 20 88 C B 0
20 Johnny Knem Svelvik Sportskyttere 9 12 6 11 8 9 10 8 9 6 16 88 C B 0
21 Frank Roy Haugland Oppegård Sl 9 8 10 11 5 8 9 10 9 8 17 87 C B 0
22 Arne Kvam Bærum Pistolklubb 9 8 8 9 11 10 8 8 9 6 25 86 C B 0
23 Leif T Andressen M Lillestrøm & omegn PK 9 10 9 11 10 6 8 9 8 6 20 86 C B 0
24 Dag Kristiansen Aron SK 9 11 6 6 11 7 8 10 10 8 19 86 C B 0
25 Arild Jahnsen Oppegård Sl 9 12 4 7 11 5 8 10 11 9 17 86 C B 0
26 Ove Eugen Horgen Bærum Pistolklubb 9 8 10 10 9 6 6 10 6 10 13 84 C B 0
27 Ingar Fossum Sarpsborg PK 9 8 6 9 11 9 4 8 10 8 18 82 C B 0
28 Kåre Angvik Horten & Omegn Pk 8 8 8 9 11 6 7 6 8 11 17 82 C B 0
29 Rolf Toven Nesset PK 9 12 2 11 11 8 10 2 11 2 25 78 D 0
30 Fredrik Berdal Bærum Pistolklubb 8 10 10 4 8 4 9 6 9 8 12 76 D 0
31 Tor Michael Kristiansen Aron SK 8 8 10 8 7 9 4 5 9 8 8 76 D 0
32 Bjørn Engebakken Haslemoen Pistolklubb 9 8 6 7 7 8 4 10 5 10 14 74 D 0
33 Reidar Haugen OKTS - Oslo kom. 8 8 8 10 6 6 2 10 11 4 15 73 D 0
34 Are Lyftingsmo Lora Sportsskyttere 9 10 4 6 6 8 9 8 10 0 16 70 D 0
35 Ulf Svensson Bærum Pistolklubb 9 9 7 8 5 5 2 8 8 7 21 68 D 0
36 Olaf Abell Tønsberg & omegn PK 7 6 6 8 9 4 7 9 8 4 8 68 D 0
37 Frank Harald Eikseter Nord Odal Sportsskyttere 9 8 5 8 5 0 9 10 7 4 11 65 D 0
38 Tore Nørbech Kristiansund Pistolklubb 5 12 8 6 7 2 4 6 7 3 15 60 D 0
39 Henning Rudlang Nannestad Sportskyttere 7 9 3 7 11 10 7 5 0 0 9 59 D 0
40 Hans Kristian Bendixby Bærum Pistolklubb DNS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 D 0
40 Anders Egil Lund Sarpsborg PK DNS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 D 0
40 Jørgen Ringstad Nore og Uvdal PK DNS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 D 0
40 Tom Jacobsen M OKTS - Oslo kom. DNS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 D 0

Klasse V70 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 InnerX Omsk Sum Oppr. Mrk. Premie
1 Asmund Broks Farris Sportsskyttere 9 12 12 11 11 10 9 10 8 10 28 102 B S 420
2 Ole Johan Elvestad Lillehammer Pistolklubb 9 12 10 11 7 10 8 10 11 12 23 100 B S 356
3 Bjørn Jakobsen Trondhjems PK 9 12 10 9 7 6 10 10 11 4 24 88 C B 229
4 Øyvind Mathisen M Bærum PK 6 8 6 11 9 10 10 9 8 10 23 87 C B 176
5 Rolf Dillevik Mysen Pistollag 9 12 12 11 9 5 2 10 9 8 23 87 C B 139
6 Bjørn Hervard Bærum Pistolklubb 9 10 6 11 11 9 10 10 11 0 21 87 C B 98
7 Hans Johansen Trondhjems PK 9 12 8 7 7 8 6 10 11 8 20 86 C B 83
8 Roar Bjerke Oppegård Sl 8 12 6 11 8 9 2 10 11 4 20 81 C B 0
9 Willy Klette Oppegård Sl 7 10 8 11 10 7 10 9 5 2 16 79 D 0
10 Oddvar Skirbekk Hamar IL Pistolgruppen 9 12 6 7 6 9 10 0 8 10 12 77 D 0
11 Ole R. Paulsen Oslo Pistolklubb 9 8 2 8 8 7 6 10 9 6 15 73 D 0
12 Ove Dahl M Bærum Pistolklubb 8 6 6 9 11 3 9 7 8 2 15 69 D 0
13 Henry Nordvi Hamar IL Pistolgruppen 9 8 4 6 3 6 10 9 7 4 14 66 D 0
14 Harald Nilsen Stavanger Pistolklubb 7 6 10 9 6 4 7 9 5 2 13 65 D 0
15 Arild Hansen Oslo Pistolklubb 8 6 4 8 9 2 6 8 8 6 10 65 D 0
16 Ole Martin Sivertsen M Røyken Skytterlag Avd NSF 9 8 2 7 2 5 10 4 9 4 17 60 D 0
17 Sigurd Stridskleiv Sarpsborg PK 6 8 4 6 9 2 0 4 4 5 6 48 D 0
18 Jan Tore Berg-Knutsen Hærens Våpentekn.Korps Skyt. (HVKSK) 4 2 3 5 0 0 0 0 2 3 2 19 D 0
19 Thorleif Haug NOP DNS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 D 0
19 Olav Handeland Oslo Sportskyttere DNS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 D 0



Stevne: 1F Finfelt
Dato/tid: 15.07.2017 0800
Mesterskap: NM
Deltakere: 447

Klasse JK 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 InnerX Omsk./Finale Sum
Gull Heidi Bjerke Øiamo Oppdal Pistolklubb 9 10 10 10 9 9 9 8 9 10 19 0,0 93
Sølv Jenny Hervard Bærum Pistolklubb 9 9 8 11 5 7 10 8 11 7 20 0,0 85
Bronse Nina Oppberget Svelvik Sportskyttere 9 10 4 7 9 7 6 8 9 7 21 0,0 76

Klasse JM 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 InnerX Omsk./Finale Sum
Gull Ludvik Hembre Bærum Pistolklubb 9 12 12 9 9 10 9 10 11 12 25 0,0 103
Sølv Tore Vrålstad Bjelland og Audnedal Pistolkl. 9 12 12 11 10 10 8 10 10 10 27 12,0 102
Bronse Mattis Hembre Bærum Pistolklubb 9 12 12 11 9 9 8 10 10 12 14 10,0 102
4 Sebastian Bach Støren Sportsskytterklubb 9 12 12 9 11 8 10 10 11 8 30 0,0 100
5 Espen Andrè Skipstad Sandnes Pistolklubb 9 12 12 10 11 8 10 10 9 6 26 0,0 97
6 Vegard Forsberg Hokksund PK 9 12 10 11 11 8 8 10 11 6 17 0,0 96
7 Kasper Kulbraaten Lillestrøm & omegn PK 9 12 10 11 9 8 9 8 11 8 24 0,0 95
8 Frank Noren Farris Sportsskyttere 9 12 10 9 11 9 6 9 10 8 15 0,0 93
9 Anders Hernes Ørland Pistolklubb 9 12 8 11 10 10 3 10 8 10 21 0,0 91
10 Mathias Wehler Bærum Pistolklubb 6 10 12 8 11 8 8 8 7 10 10 0,0 88
11 Kevin Skaar Grimstad Sportskyttere 7 12 10 7 11 6 6 9 9 10 17 0,0 87
12 Jørgen Vik Ørland Pistolklubb 5 10 12 6 6 4 2 10 11 4 6 0,0 70
13 Thorvald Vik Ørland Pistolklubb 8 8 6 7 11 7 5 6 9 2 8 0,0 69
14 Tor Andre Bang Horten & Omegn Pk 6 5 7 8 8 7 8 9 3 7 12 0,0 68
15 Jonas Brun Horten & Omegn Pk 0 12 4 4 2 2 10 8 9 4 12 0,0 55

Klasse K 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 InnerX Omsk./Finale Sum
Gull Ingunn Edvardsen Greipstad pk 9 12 12 11 11 8 10 10 11 10 30 0,0 104
Sølv Mona Gjelstad K Farris Sportsskyttere 9 12 12 11 11 8 10 8 11 10 30 10,0 102
Bronse Britt Elena Wollan Støren Sportsskytterklubb 9 8 12 11 11 10 10 10 11 10 35 8,0 102
4 Reidun Ann Støle Haugesund Pistolklubb 9 12 10 11 11 8 10 10 11 8 26 0,0 100
5 Målfrid P Vannebo Numedal Sportsskytterklubb 9 12 12 9 11 8 10 8 11 10 24 0,0 100
6 Gunn Heidi S. Haugen Numedal Sportsskytterklubb 9 12 10 9 9 8 10 10 11 12 20 0,0 100
7 Marianne Ullvassveen Ull Sportsskyttere 9 10 12 11 9 10 8 10 11 8 27 0,0 98
8 Aina Sandstøl Sandnes Pistolklubb 9 12 8 11 11 7 10 10 8 12 21 0,0 98
9 Ingrid Hervard Bærum Pistolklubb 9 12 12 11 8 10 9 7 10 10 17 0,0 98
10 Stine Klausen Enebakk PK 7 12 12 9 11 9 7 10 9 10 26 0,0 96
11 Ida Ringstad Nore og Uvdal PK 7 8 10 11 11 10 10 10 11 6 22 0,0 94
12 Siri Nygaard Greipstad pk 9 12 8 9 10 6 10 8 11 10 21 0,0 93
13 Wenche Solbakken Aron SK 9 12 6 9 11 5 10 10 11 8 25 0,0 91
14 Anne Mette Sæteren Bærum Pistolklubb 7 10 12 11 9 10 5 10 11 6 23 0,0 91
15 Liv Håland Hå Pistolklubb 9 12 12 7 9 9 7 10 10 6 13 0,0 91
16 Inger Skjold Bratli Bærum Pistolklubb 9 12 12 9 11 4 7 9 11 6 21 0,0 90
17 Talin Michelle Vartivarian OKTS - Oslo kom. 9 10 12 9 9 10 9 8 4 10 20 0,0 90
18 Kari Hansen Muri Hærens Våpentekn.Korps Skyt. (HVKSK) 9 10 8 11 9 7 7 9 11 8 19 0,0 89
19 Kristin Amundsen Schaug-Pettersen Bærum PK 9 12 8 9 10 4 8 9 11 8 18 0,0 88
20 Brit Lisbeth Nygård Kongsvinger Sportsskyttere 6 12 10 11 9 8 10 8 5 8 21 0,0 87
21 Bjørg Wright Kristiansen Sarpsborg PK 8 6 8 8 11 7 9 9 9 12 12 0,0 87
22 Silvia Del Zotto Bærum Pistolklubb 9 12 8 10 9 2 7 10 9 10 17 0,0 86
23 Venke Krangnes K Oslo Sportskyttere 9 10 8 11 10 8 8 8 8 6 9 0,0 86
24 Hanne Huseby HVK SK 9 6 12 9 9 8 5 10 9 8 18 0,0 85
25 Elise Baumann Birkenes og Lillesand Ssl. 9 10 8 7 8 9 10 8 6 10 17 0,0 85
26 Anita Bjurstrøm Nedre Eiker Pistolklubb 9 8 8 6 9 8 9 10 7 9 16 0,0 83
27 Lena Ytterdahl Oslo Feltskyttere 9 8 8 8 11 6 9 9 8 6 20 0,0 82
28 Sissel Synnøve Korpiselkä Hå Pistolklubb 9 10 8 11 7 8 8 10 7 2 22 0,0 80
29 Linda Størdal Enebakk PK 9 8 8 9 8 7 8 8 6 9 19 0,0 80
30 Gunn Mary Andersen Verdal Sportsskytterlag 9 8 8 9 8 7 8 8 9 5 22 0,0 79
31 Unni Ramsvik Halvorsen Farris Sportsskyttere 9 12 6 11 6 7 6 6 9 6 20 0,0 78
32 Randi Halland Nore og Uvdal PK 9 10 8 9 9 8 4 7 7 6 16 0,0 77
33 Eva Konningrud Brumunddal Pistolkubb 9 10 6 5 9 2 10 7 11 7 13 0,0 76
34 Gry Anita Oppberget Svelvik Sportskyttere 9 12 6 11 4 8 7 5 10 4 12 0,0 76
35 Siri Vaggen Kanedal K Oslo Pistolklubb 9 12 4 8 6 5 10 9 5 8 10 0,0 76
36 Marit Svartdal Grimstad Sportskyttere 9 7 12 10 9 6 7 4 9 2 12 0,0 75
37 Margrethe Laursen Ravn Grimstad Sportskyttere 9 6 4 8 9 4 8 8 9 9 20 0,0 74
38 Sissil Magnussen Sola Pistolklubb 8 10 8 6 9 4 9 8 6 6 10 0,0 74
39 Ragna Kyrkjebø K Oslo Pistolklubb 7 10 4 8 8 7 7 9 5 7 11 0,0 72
40 Gry Bjerke Zero PK 7 10 6 7 9 2 10 10 6 4 22 0,0 71
41 Elise Lyftingsmo Lora Sportsskyttere 7 12 12 2 7 0 10 6 9 6 16 0,0 71
42 Anita Hansen Nedre Eiker Pistolklubb 9 8 4 7 7 2 10 9 10 5 10 0,0 71
43 Annie Tokerud Greipstad pk 8 12 6 7 9 4 10 5 10 0 10 0,0 71
44 Anna Louise Nes Axelsen Asker SK 9 12 6 6 8 2 10 7 8 3 9 0,0 71
45 Astrid Øiamo Oppdal Pistolklubb 7 6 4 7 10 5 9 8 9 5 12 0,0 70
46 Hege Rudsar Russar Oslo Sportskyttere 5 6 8 9 10 5 6 6 8 6 17 0,0 69
47 Line Johansen Hurum Sportsskytterklubb 7 12 6 8 9 6 3 5 9 3 10 0,0 68
48 Marianne Johansen Nord Odal Sportsskyttere 7 10 6 6 7 3 7 9 4 8 14 0,0 67
49 Kristine Themsen Oslo Sportskyttere 9 10 6 8 6 5 5 6 6 4 14 0,0 65
50 May-Britt Knutsen Hurum Sportsskytterklubb 7 8 6 9 7 8 6 3 6 4 6 0,0 64
51 Anita Søvik Modum PK 7 9 6 0 11 2 4 10 5 6 10 0,0 60
52 Linn-Merete Sivertsen Aas Hokksund PK 9 4 8 9 6 4 3 7 4 5 14 0,0 59
53 Bente Forsberg Hokksund PK 6 6 2 4 8 5 9 8 7 4 8 0,0 59
54 Anita Kristiansen Namnå Pistolklubb 9 10 2 5 7 2 6 8 5 4 11 0,0 58
55 Anne Helene Aarflot Meldal Pistolklubb 9 4 2 8 9 5 6 5 3 7 10 0,0 58
56 Solveig S. Skarset Nedre Eiker Pistolklubb 7 8 6 5 5 5 3 6 8 4 7 0,0 57
57 Kristin Thune OKTS - Oslo kom. 7 8 2 11 6 4 0 9 8 0 11 0,0 55
58 Liv Kavli Oslo Pistolklubb 9 2 6 5 6 0 6 7 7 5 6 0,0 53
59 Anniken Herang Enebakk PK 3 4 0 2 2 5 8 8 10 10 10 0,0 52
60 Maria Skjevestad Asker SK 7 5 4 4 6 3 6 6 7 3 11 0,0 51
61 Anne Skavåsen Hagejordet Bærum Pistolklubb 9 2 6 7 2 4 2 4 9 6 0 0,0 51
62 Lene Olafsen-Høybach Oslo Sportskyttere 6 5 2 5 6 3 0 0 5 0 7 0,0 32
63 May-Weronica Hammersborg Mysen Pistollag 4 2 2 4 4 2 0 5 4 3 6 0,0 30
64 Nina Jeanette Leirivara Asker SK DNS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0,0 0
64 Kristin Bakka Kristiansand PK DNS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0,0 0

Klasse M 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 InnerX Omsk./Finale Sum
Gull Bernhard Kvale Sandnes Pistolklubb 9 12 12 11 11 9 10 10 11 12 27 8,0 107
Sølv Vidar Flesvik Nesbyen PK 9 12 12 11 11 10 9 10 11 12 22 0,0 107
Bronse Ingar Woll M Bærum Pistolklubb 9 12 12 11 11 9 9 10 11 12 30 30,0 106
4 Kjell Eivind Lund Kvinesdal Pistolklubb 9 12 12 11 9 10 10 10 11 12 32 28,0 106
5 Rikard Hille Greipstad pk 9 12 12 11 11 10 10 8 11 12 25 21,0 106
6 Bjørn Johan Mariboe Ringerike Pk 9 12 12 11 11 10 10 10 9 12 31 10,0 106
7 Pål Hembre Bærum Pistolklubb 9 12 12 11 11 10 10 10 11 10 39 8,0 106
8 Martin Øyhus Dokka PK 9 12 12 11 11 10 10 10 11 10 31 8,0 106
9 Arild Inge Wollan Støren Sportsskytterklubb 9 12 12 11 11 10 10 10 11 10 32 4,0 106
10 Ole Henning Fjeld Namnå Pistolklubb 9 12 12 11 11 9 10 10 11 10 35 0,0 105
11 Even Kristiansen Modum PK 9 12 12 10 9 10 10 10 11 12 32 0,0 105
12 Knut Harald Graven M OKTS - Oslo kom. 9 10 12 11 11 9 10 10 11 12 30 0,0 105
13 Marius Westgård Hafrsfjord Pistolklubb 9 12 12 11 9 10 10 9 11 12 28 0,0 105
14 Espen Magnussen Sola Pistolklubb 9 12 12 11 11 8 10 10 11 10 33 0,0 104
15 Petter Kleiven Lillestrøm & omegn PK 9 12 12 11 11 10 10 10 9 10 29 0,0 104
16 Stian Kristoffersen Modum PK 9 10 12 11 11 8 10 10 11 12 20 0,0 104
17 Preben Bakken Kristiansand PK 9 12 12 8 11 10 8 10 11 12 31 0,0 103
18 Runar Magnussen Sola Pistolklubb 9 12 12 9 11 9 10 8 11 12 31 0,0 103
19 Alexander Tangen Svelvik Sportskyttere 9 12 12 11 11 9 10 10 11 8 31 0,0 103
20 Petter Berg M Aron SK 9 12 12 11 11 10 10 10 10 8 31 0,0 103
21 Eirik Sjemmedal Ekeberg Grimstad Sportskyttere 9 10 12 11 11 10 10 10 10 10 30 0,0 103
22 Kim-Inge Haugen M Hokksund PK 9 12 10 11 11 10 10 10 10 10 28 0,0 103
23 Torodd Laffen Solberg Grimstad Sportskyttere 9 11 12 11 11 10 10 10 9 10 28 0,0 103
24 Jarl-Edvind Edvardsen Greipstad pk 9 12 12 11 11 9 10 10 11 8 27 0,0 103
25 Eskild Skaar Grimstad Sportskyttere 9 12 10 11 11 7 10 10 11 12 26 0,0 103
26 Tor Olav Sande Florø Pistolklubb 9 10 12 11 11 9 10 8 11 12 26 0,0 103
27 Jon Andersen Aron SK 9 12 12 11 11 9 9 10 10 10 26 0,0 103
28 Rune Kimo Rissa Pistolklubb 9 12 10 11 11 10 7 10 11 12 20 0,0 103
29 Morgan Bunes Bærum Pistolklubb 9 10 12 11 11 10 10 8 11 10 36 0,0 102
30 Roar Haugan Støren Sportsskytterklubb 9 10 12 11 7 10 10 10 11 12 30 0,0 102
31 Mikkel Bast M Aron SK 9 12 10 11 11 10 8 10 11 10 30 0,0 102
32 Christoffer Lie Syversen Oslo Feltskyttere 9 12 12 11 11 8 8 10 11 10 27 0,0 102
33 Roger Feed Horten & Omegn Pk 9 12 8 11 11 10 8 10 11 12 25 0,0 102
34 Tore Stensby Hamar IL Pistolgruppen 9 12 10 11 11 10 10 8 11 10 23 0,0 102
35 Bjarne Pålrud Nore og Uvdal PK 9 12 12 11 11 7 9 10 11 10 20 0,0 102
36 Lasse Hovd Bærum Pistolklubb 9 12 12 11 9 9 10 8 11 10 36 0,0 101
37 Lars Mørk Bærum Pistolklubb 9 12 12 11 11 8 9 10 11 8 31 0,0 101
38 Tom Rune Skogstad Dokka PK 9 12 12 9 9 9 8 10 11 12 29 0,0 101
39 Øyvind Johansen Mysen Pistollag 9 12 10 11 11 9 10 10 11 8 27 0,0 101
40 Tore Myrvold Brumunddal Pistolkubb DNS 9 12 10 11 9 7 10 10 11 12 22 0,0 101
41 Lars Peter Wilson Asker SK 7 12 12 11 11 7 8 10 11 12 13 0,0 101
42 Øystein Elvestad Bergen Pistolklubb 9 10 8 11 11 10 10 10 11 10 35 0,0 100
43 Svenn-Arne Nordheim Lillestrøm & omegn PK 9 12 10 11 9 10 10 10 9 10 31 0,0 100
44 Magnus Torstad Lora Sportsskyttere 9 12 12 11 11 7 8 9 11 10 29 0,0 100
45 John Magnus Jota Lillehammer Pistolklubb 9 12 12 11 11 10 4 10 11 10 24 0,0 100
0 Dariusz Kowalczyk Zero PK 9 12 12 11 11 10 9 7 11 8 24 0,0 100
46 Pål Supersaxo Kristiansand PK 9 12 10 11 10 7 10 10 11 10 17 0,0 100
47 Andre Ustad Strand Farris Sportsskyttere 9 12 10 11 11 8 10 10 11 8 10 0,0 100
48 Lars Petter Mostad Oslo Pistolklubb 9 12 8 11 11 10 7 10 9 12 30 0,0 99
49 Ruben Eidesen Pistolgruppa Svalbard Turn 9 10 12 11 11 7 10 10 11 8 30 0,0 99
50 Øyvind Kimo Rissa Pistolklubb 9 12 10 11 11 9 10 10 11 6 25 0,0 99
51 Kjell Jomar Heltne Florø Pistolklubb 9 10 12 11 8 10 8 10 11 10 24 0,0 99
52 Geir Y. Kristiansen Nedre Eiker Pistolklubb 9 12 12 11 9 9 6 8 11 12 20 0,0 99
53 Helge Kristiansen Sunndal Pistolklubb 9 12 8 7 11 10 10 10 11 10 29 0,0 98
54 Anders Skotnes Kristiansand PK 9 12 12 9 11 10 10 10 9 6 28 0,0 98
55 Jostein Sunde Sandnes Pistolklubb 9 12 12 11 7 10 10 6 11 10 24 0,0 98
56 Terje Fallmyr Rissa Pistolklubb 9 12 12 11 11 7 7 10 11 8 24 0,0 98
57 Kenneth Pedersen Hopstad Støren Sportsskytterklubb 9 12 10 11 11 8 10 8 11 8 24 0,0 98
58 Dag Olav Nilsen Lillehammer Pistolklubb 9 12 8 11 11 8 10 8 11 10 22 0,0 98
59 Kjetil Forren Oppdal Pistolklubb 9 10 8 11 11 8 10 10 11 10 21 0,0 98
60 Atle Lund Sandnes Pistolklubb 9 12 10 11 11 8 9 10 8 10 20 0,0 98
61 Bjørn Magnus Tordhol Lora Sportsskyttere 9 10 12 8 11 8 9 10 11 10 16 0,0 98
62 Ole Christian Gruer Røyken Skytterlag Avd NSF 9 12 10 11 10 8 8 10 9 11 15 0,0 98
63 John Lothe Haugesund Pistolklubb 9 10 10 7 9 9 10 10 11 12 26 0,0 97
64 Bjørn Erik Bue Grimstad Sportskyttere 9 12 12 11 11 5 6 10 11 10 25 0,0 97
65 Frank Lien Ringerike Pk 9 12 12 11 10 10 6 8 9 10 22 0,0 97
66 Kjetil Hansen Horten & Omegn Pk 8 10 10 9 11 8 10 10 11 10 14 0,0 97
67 Thomas Haugland Svelvik Sportskyttere 9 12 12 11 11 10 10 10 11 0 33 0,0 96
68 Kjetil Bromark Modum PK 9 12 12 9 9 10 8 4 11 12 31 0,0 96
69 Claus De Lange Svelvik Sportskyttere 9 10 10 11 11 4 10 10 11 10 26 0,0 96
70 Nils Einar Eide M OKTS - Oslo kom. 9 12 8 11 11 10 10 10 7 8 20 0,0 96
71 Thomas Kongsvik Asker SK 9 12 12 11 11 8 8 8 11 6 17 0,0 96
72 Saeed Nazar Rømskog Pistolklubb 9 12 12 11 11 8 3 8 11 10 25 0,0 95
73 Thomas Nilsen M Nedre Eiker Pistolklubb 8 10 10 11 11 8 9 10 10 8 23 0,0 95
74 Are Tysnes Bærum Pistolklubb 9 12 12 9 11 9 6 8 9 10 18 0,0 95
75 Roger Vik Ørland Pistolklubb 9 10 12 11 9 10 2 10 11 10 30 0,0 94
76 Livar Gudmestad Sandnes Pistolklubb 9 12 10 11 9 8 10 10 11 4 29 0,0 94
77 Jens Tønnes Eidskog PK 9 8 12 11 11 8 10 8 9 8 24 0,0 94
78 Bjørn Gjerstad Hokksund PK 9 12 8 11 11 10 7 8 8 10 19 0,0 94
79 Espen Kjeldsen Brumunddal Pistolkubb 9 12 12 9 11 9 7 8 9 8 13 0,0 94
80 Hans Torbjørn Hellås Kvinesdal Pistolklubb 9 8 10 11 9 7 8 10 11 10 22 0,0 93
81 Knut Egil Bakke Brumunddal Pistolkubb 9 12 10 11 11 7 9 9 5 10 22 0,0 93
82 Kristoffer Øien Jacobsen Eidskog PK 9 12 10 11 11 7 3 10 11 8 27 0,0 92
83 Anders Osmundsen Horten & Omegn Pk 9 12 10 11 9 10 10 10 11 0 24 0,0 92
84 Kay Ronnie Hansen Haugesund Pistolklubb 9 8 10 11 11 9 10 10 6 8 20 0,0 92
85 Bjørnar Noren Farris Sportsskyttere 9 12 10 11 11 7 5 8 11 8 16 0,0 92
86 Marius Grinius Hafrsfjord Pistolklubb 9 10 8 10 11 5 9 10 11 8 19 0,0 91
87 Ole Tobias Antonsen Oslo Pistolklubb 9 12 8 11 9 6 10 10 8 8 19 0,0 91
88 Torbjørn Kanne Lillehammer Pistolklubb 8 10 12 9 9 10 10 10 7 6 16 0,0 91
89 Jan Olav Furuborg Greipstad pk 9 12 8 11 9 8 6 10 10 8 14 0,0 91
90 Erik Hogstad HVK SK 9 12 12 11 9 9 4 8 10 6 23 0,0 90
91 Erling Sønderby Dokka PK 9 8 8 9 11 9 7 10 11 8 18 0,0 90
92 Atle Bergsrud Bærum Pistolklubb 9 10 10 10 11 8 8 6 8 10 17 0,0 90
93 Johan Martin Forsberg Hokksund PK 9 12 8 9 9 6 5 10 11 10 24 0,0 89
94 Ståle Hansen Nedre Eiker Pistolklubb 9 12 6 8 9 9 10 10 9 7 24 0,0 89
95 Richard Aaserud Ringerike Pk 9 12 10 9 9 6 9 10 9 6 23 0,0 89
96 Christian Faye Eng Bærum Pistolklubb 9 10 8 4 11 8 10 10 11 8 22 0,0 89
97 Per Arve Heggset Sunndal Pistolklubb 9 12 8 5 9 9 7 9 8 12 22 0,0 88
98 Torbjørn Sæbø Bremnes Pistolklubb 9 10 8 9 9 8 10 10 9 6 22 0,0 88
99 Andrè Berg Lillehammer Pistolklubb 9 12 6 9 9 8 7 8 10 10 19 0,0 88
100 Paul Håkon Endresen M Bærum Pistolklubb 9 8 8 11 9 10 8 10 7 8 17 0,0 88
101 Kim Arve Midtlyng NOP- Dal 9 10 10 7 10 8 2 10 11 10 21 0,0 87
102 Jon Even Repp Svelvik Sportskyttere 9 8 8 11 8 5 8 9 11 10 19 0,0 87
103 Eirik Todal Horten & Omegn Pk 9 12 8 9 7 9 10 8 9 6 19 0,0 87
104 Steinar Frydenlund Modum PK 9 10 12 10 8 4 9 8 9 8 15 0,0 87
105 Arnstein Myklebust Ørsta/Volda Pistolklubb 9 8 8 11 9 8 8 7 10 8 19 0,0 86
106 Andreas Mørland Oslo Sportskyttere 7 12 6 11 11 8 10 10 11 0 19 0,0 86
107 Ove Christian Jakobsen Svelvik Sportskyttere 9 12 12 9 9 5 7 10 9 4 15 0,0 86
108 Stian Brataas Bodung Pistolklubb 9 12 8 9 9 8 2 8 9 12 14 0,0 86
109 Lars Erik Fjelldal Hafrsfjord Pistolklubb 7 12 10 0 11 7 9 10 7 12 22 0,0 85
110 Thomas Kristian Granerud Oppegård Sl 9 9 6 11 11 6 10 10 7 6 20 0,0 85
111 Anders Kortgård M Oppegård Sl 9 12 10 9 7 3 10 8 11 6 17 0,0 85
112 Jostein Sander Lillestrøm & omegn PK 7 12 10 11 10 6 7 8 8 6 17 0,0 85
113 Steinar Glader Bodung Pistolklubb 9 12 10 9 9 4 10 7 7 8 15 0,0 85
114 Thomas Rosenvinge Grimstad Sportskyttere 9 12 10 8 9 9 9 5 10 4 15 0,0 85
115 Geir Kåre Flo Ringerike Pk 8 12 10 10 8 7 10 7 5 8 14 0,0 85
116 Kenneth Arnesen Bærum Pistolklubb 7 12 4 11 10 5 7 8 11 10 10 0,0 85
117 Lars Kanedal Oslo Pistolklubb 7 8 12 9 11 6 5 10 9 8 9 0,0 85
118 Stein Vidar Amundsen Hamar IL Pistolgruppen 9 10 8 9 9 0 10 10 9 10 26 0,0 84
119 Svenn Arne Hammersborg Mysen Pistollag 8 8 8 11 9 2 9 10 11 8 19 0,0 84
120 Per Anders Knive Hokksund PK 9 12 10 6 7 10 6 9 9 6 19 0,0 84
121 Erik Wehler Bærum PK 9 12 8 9 11 4 7 10 10 4 12 0,0 84
122 Jo- Andre Fjeld Skjåk Pistolklubb 9 12 8 9 9 8 6 8 7 7 22 0,0 83
123 Øivind Grydeland Bærum Pistolklubb 7 6 8 11 8 8 7 10 8 10 19 0,0 83
124 Trond Egil Bjune Horten & Omegn Pk 9 7 7 10 9 9 6 8 11 7 17 0,0 83
125 Roy Arne Larsen Modum PK 9 8 6 11 8 4 9 8 8 12 13 0,0 83
126 Thomas Løvstad Modum PK 7 9 10 10 7 4 7 9 10 10 10 0,0 83
127 Lars S. Siggerud Oppegård Sl 9 12 6 9 11 6 3 10 8 8 27 0,0 82
128 Kian Spongsveen Oslo Sportskyttere 8 10 8 9 9 4 6 9 11 8 16 0,0 82
129 Thorvald Dyre Asla Østby Oslo Pistolklubb 6 10 6 9 7 6 10 10 7 10 18 0,0 81
130 Bjørn E. Helgerud Hokksund PK 9 12 7 9 7 7 5 8 11 6 15 0,0 81
131 Bjørn Magnus Bekken Modum PK 9 10 4 7 7 8 8 10 9 8 21 0,0 80
132 Roar Berg Olsen Bærum PK 7 10 6 11 11 8 2 9 10 6 13 0,0 80
133 Andreas Beckmann Oslo Pistolklubb 6 12 8 7 11 7 6 8 9 6 13 0,0 80
134 Lauritz Torjul OKTS - Oslo kom. 7 8 6 7 9 7 9 10 7 10 12 0,0 80
135 Jan Inge Kjeldsen Brumunddal Pistolkubb 6 12 6 8 11 7 7 9 7 7 12 0,0 80
136 Rune Johansen Hurum Sportsskytterklubb 7 8 10 11 11 4 8 6 9 6 12 0,0 80
137 Carl-Frederik Andreassen M Oslo Pistolklubb 9 12 10 9 11 4 10 8 7 0 11 0,0 80
138 Rune Ålien Berg Nesbyen PK 9 10 8 7 9 6 3 10 11 6 22 0,0 79
139 Trygve Hagness Nedre Eiker Pistolklubb 9 8 8 9 8 7 5 6 11 8 14 0,0 79
140 Jon Arne Brekken Sunndal Pistolklubb 9 12 8 7 5 10 10 10 5 2 19 0,0 78
141 Simen Vestland NOP- Dal 9 6 8 11 9 7 8 3 7 10 13 0,0 78
142 Jørgen Flesvik Nesbyen PK 7 10 2 11 9 4 10 10 4 8 19 0,0 75
143 Erling Melbye Ullensaker Pistolklubb 9 6 6 9 7 4 10 10 7 6 15 0,0 74
144 Thomas Wold Oslo Sporveiers SL 5 12 6 11 7 5 10 10 8 0 14 0,0 74
145 Stig Skjevik Kongsvinger Sportsskyttere 8 8 12 0 11 5 4 9 9 8 13 0,0 74
146 Gjermund Hjorthaug Bærum Pistolklubb 9 8 10 5 7 4 9 9 10 2 13 0,0 73
147 Christoffer Lorentsen Grimstad Sportskyttere 9 10 6 8 9 2 0 9 10 10 12 0,0 73
148 Espen Bråten Lillestrøm & omegn PK 9 10 8 0 5 8 8 8 9 8 12 0,0 73
149 Yngve Holst Johansen Nedre Eiker Pistolklubb 8 10 8 9 9 0 9 6 6 7 12 0,0 72
150 Lars Kurt Haugen Skjåk Pistolklubb 9 8 4 8 11 5 2 10 8 6 15 0,0 71
151 Alexander Bull Oslo Sportskyttere 9 6 6 7 8 3 7 10 9 5 18 0,0 70
152 Vidar Skai M Aron SK 8 7 8 10 9 6 6 6 10 0 12 0,0 70
153 Jon Arne Gustavsen Nedre Eiker Pistolklubb 8 12 6 9 4 8 10 0 6 6 7 0,0 69
154 Odd Erik Madsen Bærum Pistolklubb 7 10 6 6 7 6 4 7 6 9 10 0,0 68
155 Einar Skavhaug Hurum Sportsskytterklubb 8 8 2 10 6 2 9 9 9 4 13 0,0 67
156 Espen Jøstne Hansen Oslo Sportskyttere 9 6 4 5 9 4 4 10 6 10 12 0,0 67
157 Frode Rodal Rygge Pistolklubb 3 6 8 8 3 6 9 10 7 7 10 0,0 67
158 Ståle Harang Brumunddal Pistolkubb 8 10 8 4 5 6 4 7 6 8 10 0,0 66
159 Ragnar Lie Bærum Pistolklubb 8 10 6 8 4 4 6 7 8 4 14 0,0 65
160 Allan Levi Melby Oslo Sportskyttere 7 12 2 7 6 4 6 4 9 8 11 0,0 65
161 Espen Hansen Oslo Sportskyttere 6 8 4 5 9 6 10 3 9 5 9 0,0 65
162 Daniel Whiting Ringerike Pk 9 6 5 7 10 2 7 8 6 4 8 0,0 64
163 Geir Aamot Skjåk Pistolklubb 7 10 9 5 10 4 2 6 7 4 3 0,0 64
164 Øyvind Jørgensen Zero PK 8 4 5 7 8 4 7 7 6 6 8 0,0 62
165 Bård Kirkeeng Horten & Omegn Pk 8 0 8 10 6 4 9 6 6 4 11 0,0 61
166 Camilla Hovd Bærum Pistolklubb 5 8 6 6 6 2 5 10 5 8 10 0,0 61
167 Rogerio Snarli Oslo Sportskyttere 8 2 8 9 6 5 7 3 4 8 12 0,0 60
168 Kjetil Hanssen Svelvik Sportskyttere 5 4 8 7 6 2 7 10 7 4 11 0,0 60
169 Pertti Portimo Brumunddal Pistolkubb 8 4 2 6 9 4 4 9 7 6 17 0,0 59
170 Frode Gulbrandsen Hurum Sportsskytterklubb 7 8 2 9 8 7 0 6 7 5 8 0,0 59
171 Victor Endal Oslo Garnison Pk 8 12 6 6 2 4 2 8 6 4 5 0,0 58
172 Kent H Braathen Modum PK 9 9 6 2 6 3 4 5 8 4 13 0,0 56
0 Erikas Putelis Hurum Sportsskytterklubb 7 6 6 7 2 8 3 6 5 4 11 0,0 54
173 Emil Grammeltvedt Enebakk PK 9 8 7 6 0 4 6 7 5 2 9 0,0 54
174 Yngve Disington Oslo Sportskyttere 5 6 6 2 7 6 3 5 8 6 8 0,0 54
175 Kjetil Risåsen Bærum Pistolklubb 7 8 10 6 6 2 2 4 0 8 11 0,0 53
176 Andre Berg Aaboen Skjåk Pistolklubb 7 10 2 0 7 2 6 10 6 2 13 0,0 52
177 Thor Ruthenberg Oslo Feltskyttere 8 6 0 4 4 5 6 7 9 3 7 0,0 52
178 Jarle Olafsen-Høybach Oslo Sportskyttere 9 8 4 5 8 4 0 8 5 0 6 0,0 51
179 Ole Thomas Furuseth Kristiansand Garnisons Pistolklubb DNF 3 6 10 10 11 4 0 0 0 0 7 0,0 44
180 John Lindseth Oslo Sportskyttere 7 2 4 4 5 2 3 7 0 2 9 0,0 36
181 Tom Erik Skaarnes Tonheim Aron SK 5 4 6 3 4 0 0 6 2 2 4 0,0 32
182 Kristoffer Idås Horten & Omegn Pk 5 2 2 0 6 2 2 4 0 7 5 0,0 30
183 Anders Condrup-Jensen M Bærum Pistolklubb DNF 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0,0 2
184 Børge Eliassen Oslo Sportskyttere DNS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0,0 0
184 Ola Skaansar Oslo Sportskyttere DNS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0,0 0
184 Iben Windt Halden Pistolklubb DNS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0,0 0
184 Børre Andreas Haugen Sigdal Pistolklubb DNS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0,0 0
184 Vidar Nilsen Hokksund PK DNS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0,0 0
184 Tor Christian Søndergaard Kristiansand Garnisons Pistolklubb DNS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0,0 0
184 Trym Christensen Hurum Sportsskytterklubb DNS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0,0 0
184 Pål Erik Jensen Aron SK DNS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0,0 0
184 Stefan Klasson Kristiansand Garnisons Pistolklubb DNS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0,0 0
184 Sverre Henricks M Svelvik Sportskyttere DNS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0,0 0
184 Tony Thoresen Roberto Horten & Omegn Pk DNS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0,0 0
184 Rune Hjelle M Aron SK 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0,0 0

Klasse U 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 InnerX Omsk./Finale Sum
Gull Fredrik Berg Forren Oppdal Pistolklubb 9 12 12 11 11 10 9 8 11 10 30 0,0 103
Sølv Oliver Tobias Aas Ørland Pistolklubb 9 12 12 11 10 10 10 10 7 10 23 0,0 101
Bronse Elena Eikvoll Heltne Florø Pistolklubb 8 10 12 9 9 9 4 9 7 10 14 0,0 87
4 Sebastian Furuborg Greipstad pk 6 12 8 10 6 10 6 5 9 10 17 0,0 82
5 Vilde Sunde Sandnes Pistolklubb 9 12 10 11 7 9 0 10 10 4 17 0,0 82
6 Peder Surlien Svelvik Sportskyttere 7 12 10 8 6 7 2 8 10 6 10 0,0 76
7 Ida Elisabeth Brekke Hokksund PK 9 10 8 7 5 2 8 7 5 10 12 0,0 71
8 John Frede Themsen Oslo Sportskyttere 6 10 8 9 8 10 3 0 8 8 11 0,0 70
9 Hans Petter Knigge Aron SK 9 10 9 7 7 5 2 6 8 4 11 0,0 67
10 John Sverre Aas Støren Sportsskytterklubb 8 2 8 4 5 7 6 9 6 8 16 0,0 63
11 William Engemoen Hamar IL Pistolgruppen 6 8 10 0 7 3 4 4 6 8 9 0,0 56
12 Martin Emil Danielsen- Anderssen Horten & Omegn Pk 7 4 6 6 2 4 5 3 2 2 5 0,0 41

Klasse V50 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 InnerX Omsk./Finale Sum
Gull Are Wivestad Sandnes Pistolklubb 9 12 12 11 11 9 10 10 11 12 29 0,0 107
Sølv Jan Hagane Flosta Pistolklubb 8 12 12 11 11 9 10 10 11 12 28 0,0 106
Bronse Bjørn Johannessen Nedre Eiker Pistolklubb 9 12 12 11 10 10 10 10 11 10 31 0,0 105
4 Petter Schaug-Pettersen Bærum Pistolklubb 9 12 12 11 11 10 6 10 11 12 31 0,0 104
5 Andrè Hansø Kristiansund Pistolklubb 9 12 12 11 11 8 10 8 9 12 21 0,0 102
6 Bjørn Einar Noren Farris Sportsskyttere 9 12 12 11 11 5 10 10 11 10 31 0,0 101
7 Bjørn Lindblad Askim Pistolklubb 9 12 12 11 11 9 10 10 7 10 28 0,0 101
8 Ole Morten Valø Askim Pistolklubb 8 10 12 11 11 10 6 10 11 12 21 0,0 101
9 Per Rune Magnussen Sola Pistolklubb 9 12 10 11 11 8 10 10 9 10 29 0,0 100
10 Peder Sperstad Bærum Pistolklubb 9 12 12 11 11 8 10 6 11 10 26 0,0 100
11 Morten Lundsrud Asker SK 9 12 8 11 11 10 10 10 11 8 21 0,0 100
12 Jonny Skevik Nedre Eiker Pistolklubb 9 12 10 11 11 10 10 10 11 6 19 0,0 100
13 Jørn-Morten Sletta Lora Sportsskyttere 9 12 6 9 11 10 9 10 11 12 31 0,0 99
14 Kjell Diesen Eidsvoll Pistolklubb 9 10 12 10 11 10 6 10 9 12 30 0,0 99
15 Hans Sørensen Knigge Aron SK 9 12 12 9 11 10 8 10 9 9 28 0,0 99
16 Reidar Øgreid Sandnes Pistolklubb 9 12 11 11 11 10 9 10 8 8 26 0,0 99
17 Eivind Bjørgo Lillehammer Pistolklubb 9 12 10 11 11 9 8 8 11 10 18 0,0 99
18 Roy Baumann Kristiansand PK 9 12 12 11 11 9 7 8 11 8 27 6,0 98
19 Terje Lindanger Kristiansand PK 9 12 12 11 11 10 6 10 11 6 29 0,0 98
20 Geir Ove Næss Aron SK 9 12 10 11 11 8 10 9 10 8 24 0,0 98
21 Tom Cato Karlsen Røyken Skytterlag Avd NSF 9 12 10 11 9 10 10 8 10 8 28 0,0 97
22 Erik Sveum Aron SK 9 12 10 7 11 7 10 10 11 10 27 0,0 97
23 Luca Piciaccia Bærum Pistolklubb 9 12 12 8 11 5 10 9 11 10 16 0,0 97
24 Tor Amundsen Enebakk PK 9 12 12 11 11 9 7 8 11 6 26 0,0 96
25 Eivind Johnsen Ulvin Oslo Sportskyttere 9 10 10 10 11 10 10 9 7 10 22 0,0 96
26 Are Andreas Berg Ørsta/Volda Pistolklubb 9 12 10 9 11 10 8 10 11 6 22 0,0 96
27 Magne Nordhagen NOP- Dal 9 10 6 9 11 10 8 10 11 12 21 0,0 96
28 Øyvind Johnsen Oppegård Sl 9 12 12 11 7 8 10 10 9 8 20 0,0 96
29 Tom Herang Enebakk PK 9 10 10 11 9 9 8 10 11 8 25 0,0 95
30 John Arvid Kleppe Tysnes Sportskyttarklubb 9 12 12 11 7 9 8 10 11 6 23 0,0 95
31 Espen Alexander Halvorsen Farris Sportsskyttere 9 12 8 11 11 10 10 6 10 8 18 0,0 95
32 Kaj Jacobsen OKTS - Oslo kom. 9 12 8 9 9 10 10 8 11 8 24 0,0 94
33 Dagfinn Brøto Nesbyen PK 8 12 10 11 11 10 6 6 8 12 19 0,0 94
34 Morten Støen M Bærum Pistolklubb 9 12 8 11 11 7 10 10 11 4 25 0,0 93
35 Arnfinn Jansen Lillestrøm & omegn PK 8 10 10 11 11 8 10 10 7 8 20 0,0 93
36 Arild Brattrud Dokka PK 9 10 10 9 11 8 10 8 11 6 23 0,0 92
37 Bjørn Aasen Asker SK 9 7 10 11 9 10 10 10 8 8 20 0,0 92
38 Bjørn Harald Vik Ørland Pistolklubb 9 12 12 0 9 10 10 10 11 8 29 0,0 91
39 Arne Granerud Elverum Pistolklubb 8 11 10 11 10 5 10 10 11 4 13 0,0 90
40 Helge Wiborg Oppegård Sl 9 12 8 9 9 6 9 10 11 6 22 0,0 89
41 Sigbjørn Andersen Verdal Sportsskytterlag 9 10 6 9 11 9 8 10 10 7 21 0,0 89
42 Per Arne Tangen Enebakk PK 9 10 6 11 9 7 8 10 11 8 20 0,0 89
43 Per A Kulbraaten Lillestrøm & omegn PK 9 12 10 11 8 10 0 10 11 8 20 0,0 89
44 Trond Arne Lien NOP- Dal 8 12 12 11 11 4 6 6 9 10 18 0,0 89
45 Tormod Strand Farris Sportsskyttere 9 12 12 0 9 9 8 10 11 8 26 0,0 88
46 Per Christian Lie Bærum PK 9 12 12 11 11 7 6 0 10 10 21 0,0 88
47 Håkon Tøråsen Namnå Pistolklubb 9 8 12 11 7 5 9 10 9 8 19 0,0 88
48 Petter Aabakken HVK SK 9 12 0 11 9 8 10 10 11 8 18 0,0 88
49 Kjetil Bøe M Porsgrunn PK 9 8 12 9 9 6 9 10 10 6 18 0,0 88
50 Per Johannessen Nedre Eiker Pistolklubb 9 10 7 9 11 6 10 8 9 8 21 0,0 87
51 Tore Engemoen Hamar IL Pistolgruppen 9 6 8 9 9 10 7 8 9 12 18 0,0 87
52 Arild Waage Oslo Sportskyttere 9 12 10 9 11 6 10 8 9 2 25 0,0 86
53 Jon Arne Mastad Eidskog PK 9 2 12 9 11 8 5 9 9 12 15 0,0 86
54 Jan Petter Olsen Dokka PK 8 10 8 11 9 6 7 9 11 6 23 0,0 85
55 Magne Aamold NOP- Dal 7 12 8 11 9 6 2 9 11 10 20 0,0 85
56 Odd Tore Brustad Eidskog PK 9 6 12 11 7 9 8 6 11 6 16 0,0 85
57 Dag Strømstad Kongsvinger Sportsskyttere 9 12 8 9 8 8 8 7 6 9 23 0,0 84
58 Svein Nesje Oslo Pistolklubb 7 10 10 11 11 9 8 8 6 4 16 0,0 84
59 Glenn Aage Brennelien M Zero PK 9 8 10 11 9 7 6 10 9 4 20 0,0 83
60 Kjetil Skogshagan M Farris Sportsskyttere 7 12 8 9 7 7 10 7 8 8 18 0,0 83
61 Jerry Hurum Bærum Pistolklubb 9 10 10 11 10 0 10 8 11 4 18 0,0 83
62 Arnfinn Lund Sandnes Pistolklubb 9 10 10 9 9 7 5 6 11 6 20 0,0 82
63 Ivar Årnes Oslo Sportskyttere 9 10 10 9 9 4 9 8 9 4 19 0,0 81
64 Nils Åge Johansen Nord Odal Sportsskyttere 9 8 8 9 9 6 2 10 9 8 17 0,0 78
65 Knut Rimstad Bærum Pistolklubb 8 6 6 11 9 9 4 7 7 10 12 0,0 77
66 Gorm Are Gammeltvedt Enebakk PK 9 8 6 0 11 5 10 10 11 6 20 0,0 76
67 Ola Trandal Hurum Sportsskytterklubb 8 10 11 7 7 6 4 8 8 7 18 0,0 76
68 Jan Erik Løken Nesbyen PK 9 12 4 8 6 7 6 8 7 7 15 0,0 74
69 Jan Wiik Aron SK 0 8 8 11 11 9 4 10 9 4 14 0,0 74
70 Thomas Michael Strøm Sola Pistolklubb 7 10 6 9 8 6 7 7 9 4 12 0,0 73
71 Per Erik Bjurstrøm Nedre Eiker Pistolklubb 9 9 4 6 9 5 10 9 6 5 17 0,0 72
72 Knut E. Bratli Horten & Omegn Pk 9 10 6 6 7 2 6 10 11 4 17 0,0 71
73 Cato Brekke Hokksund PK 9 10 4 9 2 5 2 10 11 8 13 0,0 70
74 Gjermund Nygårdseter Kongsvinger Sportsskyttere 7 9 4 9 7 4 9 6 9 5 16 0,0 69
75 Torstein Olav Moløkken Aron SK 9 8 4 8 2 2 8 9 7 10 12 0,0 67
76 Kenneth Goa Asker SK 9 0 4 8 11 4 8 7 6 8 14 0,0 65
77 Odd Jørgen Rognstad Nesbyen PK 6 7 10 4 8 6 6 6 7 4 12 0,0 64
78 Per Høgevold Bærum Pistolklubb 9 10 8 5 0 6 6 2 6 9 6 0,0 61
79 Jarle Delbekk Lillehammer Pistolklubb 7 6 6 11 6 5 6 6 6 2 6 0,0 61
80 Bjarne Themsen Oslo Sportskyttere 9 6 0 7 9 4 4 8 4 6 14 0,0 57
81 Mari Anne Løkken Asker SK 8 9 6 0 7 4 6 5 7 4 13 0,0 56
82 Odd Even Fylling Rygge Pistolklubb 8 10 6 2 6 2 6 6 6 2 6 0,0 54
83 Nils M. Svaleng Nord Odal Sportsskyttere 8 6 3 7 0 0 6 7 10 3 8 0,0 50
84 Arne Sandstøl Sandnes Pistolklubb 8 6 0 5 6 4 4 9 8 0 6 0,0 50
85 Svein Ole Heggerusten Otta Pistolklubb 5 8 4 2 6 4 4 2 8 6 8 0,0 49
86 Steinar Haugli Bjørkelangen Pk DNS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0,0 0
86 Geir Småvik Trondhjems PK DNS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0,0 0
86 Einar Bredo Dahl V50 Lillehammer Pistolklubb DNS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0,0 0
86 Sverre Skåren Asker SK DNS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0,0 0
86 Mona Christin Fylling Rygge Pistolklubb DNS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0,0 0
86 Birger C. Nilsen Bærum Pistolklubb DNS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0,0 0
86 Morten Eriksen Aron SK DNS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0,0 0

Klasse V60 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 InnerX Omsk./Finale Sum
Gull Jan Henrik Eriksen Bærum Pistolklubb 9 12 12 11 11 10 10 10 11 12 32 0,0 108
Sølv Bjørn Aage Matheson Orø Bodø Sportsskytterklubb 9 12 12 11 11 10 10 10 11 10 22 0,0 106
Bronse Terje Storholt M Oslo Pistolklubb 9 12 12 11 11 8 10 10 11 10 32 0,0 104
4 Jakob Kråkevik Odda PK 9 12 12 11 11 10 10 8 9 12 30 0,0 104
5 Thor Egil Brustad Nannestad Sportskyttere 9 12 8 11 11 10 10 10 11 12 25 0,0 104
6 Oddmund Fjerdingen Rømskog Pistolklubb 7 12 12 9 10 10 10 10 11 12 29 0,0 103
7 Hjalmar Joleik Førde Pistolklubb 9 12 10 11 11 9 10 10 11 10 28 0,0 103
8 Rune Hammer M Aron SK 9 12 8 11 10 10 8 10 11 12 26 0,0 101
9 Tom Buene Vaksdal SSK 9 12 12 11 8 7 8 10 11 12 28 0,0 100
10 Kristian Bauman M Oslo Pistolklubb 9 12 12 11 9 7 8 10 11 10 25 0,0 99
11 Bjørge Jansen Sarpsborg PK 9 10 12 11 9 8 10 10 11 8 32 0,0 98
12 Arne Christensen Tønsberg & omegn PK 9 12 8 7 11 10 10 10 11 10 29 0,0 98
13 Asbjørn Solheim Bremnes Pistolklubb 9 12 8 9 9 8 10 10 11 12 25 0,0 98
14 John Olav Sundal Tysnes Sportskyttarklubb 9 12 8 11 11 6 10 10 11 8 26 0,0 96
15 Knut Aamodt M Farris Sportsskyttere 9 12 4 11 11 10 8 10 8 8 20 0,0 91
16 Odd Willy Aas Mysen Pistollag 7 10 12 11 7 6 6 10 10 12 18 0,0 91
17 Rune Finstad OKTS - Oslo kom. 9 12 12 11 11 6 7 10 2 10 22 0,0 90
18 Knut Skotterud M NOP- Dal 9 10 12 8 10 6 10 8 10 7 20 0,0 90
19 Anders Gunbjørnsen Ringerike Pk 9 8 12 9 11 6 8 8 11 6 20 0,0 88
20 Johnny Knem Svelvik Sportskyttere 9 12 6 11 8 9 10 8 9 6 16 0,0 88
21 Frank Roy Haugland Oppegård Sl 9 8 10 11 5 8 9 10 9 8 17 0,0 87
22 Arne Kvam Bærum Pistolklubb 9 8 8 9 11 10 8 8 9 6 25 0,0 86
23 Leif T Andressen M Lillestrøm & omegn PK 9 10 9 11 10 6 8 9 8 6 20 0,0 86
24 Dag Kristiansen Aron SK 9 11 6 6 11 7 8 10 10 8 19 0,0 86
25 Arild Jahnsen Oppegård Sl 9 12 4 7 11 5 8 10 11 9 17 0,0 86
26 Ove Eugen Horgen Bærum Pistolklubb 9 8 10 10 9 6 6 10 6 10 13 0,0 84
27 Ingar Fossum Sarpsborg PK 9 8 6 9 11 9 4 8 10 8 18 0,0 82
28 Kåre Angvik Horten & Omegn Pk 8 8 8 9 11 6 7 6 8 11 17 0,0 82
29 Rolf Toven Nesset PK 9 12 2 11 11 8 10 2 11 2 25 0,0 78
30 Fredrik Berdal Bærum Pistolklubb 8 10 10 4 8 4 9 6 9 8 12 0,0 76
31 Tor Michael Kristiansen Aron SK 8 8 10 8 7 9 4 5 9 8 8 0,0 76
32 Bjørn Engebakken Haslemoen Pistolklubb 9 8 6 7 7 8 4 10 5 10 14 0,0 74
33 Reidar Haugen OKTS - Oslo kom. 8 8 8 10 6 6 2 10 11 4 15 0,0 73
34 Are Lyftingsmo Lora Sportsskyttere 9 10 4 6 6 8 9 8 10 0 16 0,0 70
35 Ulf Svensson Bærum Pistolklubb 9 9 7 8 5 5 2 8 8 7 21 0,0 68
36 Olaf Abell Tønsberg & omegn PK 7 6 6 8 9 4 7 9 8 4 8 0,0 68
37 Frank Harald Eikseter Nord Odal Sportsskyttere 9 8 5 8 5 0 9 10 7 4 11 0,0 65
38 Tore Nørbech Kristiansund Pistolklubb 5 12 8 6 7 2 4 6 7 3 15 0,0 60
39 Henning Rudlang Nannestad Sportskyttere 7 9 3 7 11 10 7 5 0 0 9 0,0 59
40 Hans Kristian Bendixby Bærum Pistolklubb DNS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0,0 0
40 Anders Egil Lund Sarpsborg PK DNS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0,0 0
40 Jørgen Ringstad Nore og Uvdal PK DNS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0,0 0
40 Tom Jacobsen M OKTS - Oslo kom. DNS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0,0 0

Klasse V70 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 InnerX Omsk./Finale Sum
Gull Asmund Broks Farris Sportsskyttere 9 12 12 11 11 10 9 10 8 10 28 0,0 102
Sølv Ole Johan Elvestad Lillehammer Pistolklubb 9 12 10 11 7 10 8 10 11 12 23 0,0 100
Bronse Bjørn Jakobsen Trondhjems PK 9 12 10 9 7 6 10 10 11 4 24 0,0 88
4 Øyvind Mathisen M Bærum PK 6 8 6 11 9 10 10 9 8 10 23 0,0 87
5 Rolf Dillevik Mysen Pistollag 9 12 12 11 9 5 2 10 9 8 23 0,0 87
6 Bjørn Hervard Bærum Pistolklubb 9 10 6 11 11 9 10 10 11 0 21 0,0 87
7 Hans Johansen Trondhjems PK 9 12 8 7 7 8 6 10 11 8 20 0,0 86
8 Roar Bjerke Oppegård Sl 8 12 6 11 8 9 2 10 11 4 20 0,0 81
9 Willy Klette Oppegård Sl 7 10 8 11 10 7 10 9 5 2 16 0,0 79
10 Oddvar Skirbekk Hamar IL Pistolgruppen 9 12 6 7 6 9 10 0 8 10 12 0,0 77
11 Ole R. Paulsen Oslo Pistolklubb 9 8 2 8 8 7 6 10 9 6 15 0,0 73
12 Ove Dahl M Bærum Pistolklubb 8 6 6 9 11 3 9 7 8 2 15 0,0 69
13 Henry Nordvi Hamar IL Pistolgruppen 9 8 4 6 3 6 10 9 7 4 14 0,0 66
14 Harald Nilsen Stavanger Pistolklubb 7 6 10 9 6 4 7 9 5 2 13 0,0 65
15 Arild Hansen Oslo Pistolklubb 8 6 4 8 9 2 6 8 8 6 10 0,0 65
16 Ole Martin Sivertsen M Røyken Skytterlag Avd NSF 9 8 2 7 2 5 10 4 9 4 17 0,0 60
17 Sigurd Stridskleiv Sarpsborg PK 6 8 4 6 9 2 0 4 4 5 6 0,0 48
18 Jan Tore Berg-Knutsen Hærens Våpentekn.Korps Skyt. (HVKSK) 4 2 3 5 0 0 0 0 2 3 2 0,0 19
19 Thorleif Haug NOP DNS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0,0 0
19 Olav Handeland Oslo Sportskyttere DNS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0,0 0



Stevne: 1F Finfelt
Dato/tid: 15.07.2017 0800
Mesterskap lag: NM

Klasse J 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 InnerX Sum
Gull Bærum Pistolklubb 1 Mattis Hembre (102), Ludvik Hembre (103), Mathias Wehler (88) 24 34 36 28 29 27 25 28 28 34 49 293
2 Ørland Pistolklubb 1 Anders Hernes (91), Thorvald Vik (69), Jørgen Vik (70) 22 30 26 24 27 21 10 26 28 16 35 230
3 Horten & Omegn Pk 1 Tor Andre Bang (68), Jonas Brun (55), Martin Emil Danielsen- Anderssen (41) 13 21 17 18 12 13 23 20 14 13 29 164

Klasse K 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 InnerX Sum
Gull Greipstad pk 1 Siri Nygaard (93), Annie Tokerud (71), Ingunn Edvardsen (104) 26 36 26 27 30 18 30 23 32 20 61 268
Sølv Enebakk PK 1 Stine Klausen (96), Anniken Herang (52), Linda Størdal (80) 19 24 20 20 21 21 23 26 25 29 55 228
3 Nedre Eiker Pistolklubb 1 Solveig S. Skarset (57), Anita Hansen (71), Anita Bjurstrøm (83) 25 24 18 18 21 15 22 25 25 18 33 211
4 Oslo Pistolklubb 1 Liv Kavli (53), Siri Vaggen Kanedal (76), Ragna Kyrkjebø (72) 25 24 14 21 20 12 23 25 17 20 27 201

Klasse M 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 InnerX Sum
Gull Støren Sportsskytterklubb 1 Britt Elena Wollan (102), Roar Haugan (102), Arild Inge Wollan (106) 27 30 36 33 29 30 30 30 33 32 97 310
Sølv Bærum Pistolklubb 1 Morgan Bunes (102), Pål Hembre (106), Lasse Hovd (101) 27 34 36 33 31 29 30 26 33 30 111 309
Bronse Sola Pistolklubb 1 Espen Magnussen (104), Runar Magnussen (103), Per Rune Magnussen (100) 27 36 34 31 33 25 30 28 31 32 93 307
4 Modum PK 1 Kjetil Bromark (96), Stian Kristoffersen (104), Even Kristiansen (105) 27 34 36 30 29 28 28 24 33 36 83 305
5 Grimstad Sportskyttere 1 Eirik Sjemmedal Ekeberg (103), Bjørn Erik Bue (97), Eskild Skaar (103) 27 34 34 33 33 22 26 30 32 32 81 303
6 Sandnes Pistolklubb 2 Jostein Sunde (98), Aina Sandstøl (98), Are Wivestad (107) 27 36 32 33 29 26 30 26 30 34 74 303
7 Oslo Pistolklubb 1 Terje Storholt (104), Lars Petter Mostad (99), Kristian Bauman (99) 27 36 32 33 31 25 25 30 31 32 87 302
8 Rissa Pistolklubb 1 Øyvind Kimo (99), Terje Fallmyr (98), Rune Kimo (103) 27 36 32 33 33 26 24 30 33 26 69 300
9 Greipstad pk 1 Rikard Hille (106), Jarl-Edvind Edvardsen (103), Jan Olav Furuborg (91) 27 36 32 33 31 27 26 28 32 28 66 300
10 Lillehammer Pistolklubb 2 John Magnus Jota (100), Eivind Bjørgo (99), Ole Johan Elvestad (100) 27 36 32 33 29 29 20 28 33 32 65 299
11 Sandnes Pistolklubb 1 Espen Andrè Skipstad (97), Bernhard Kvale (107), Livar Gudmestad (94) 27 36 34 32 31 25 30 30 31 22 82 298
12 Dokka PK 1 Tom Rune Skogstad (101), Erling Sønderby (90), Martin Øyhus (106) 27 32 32 29 31 28 25 30 33 30 78 297
13 Asker SK 1 Thomas Kongsvik (96), Morten Lundsrud (100), Lars Peter Wilson (101) 25 36 32 33 33 25 26 28 33 26 51 297
14 Aron SK 1 Wenche Solbakken (91), Mikkel Bast (102), Petter Berg (103) 27 36 28 31 33 25 28 30 32 26 86 296
15 Kristiansand PK 1 Terje Lindanger (98), Pål Supersaxo (100), Roy Baumann (98) 27 36 34 33 32 26 23 28 33 24 73 296
16 Svelvik Sportskyttere 1 Thomas Haugland (96), Alexander Tangen (103), Claus De Lange (96) 27 34 34 33 33 23 30 30 33 18 90 295
17 Ringerike Pk 1 Richard Aaserud (89), Frank Lien (97), Bjørn Johan Mariboe (106) 27 36 34 31 30 26 25 28 27 28 76 292
18 Farris Sportsskyttere 1 Bjørn Einar Noren (101), Tormod Strand (88), Mona Gjelstad (102) 27 36 36 22 31 22 28 28 33 28 87 291
19 Horten & Omegn Pk 1 Anders Osmundsen (92), Kjetil Hansen (97), Roger Feed (102) 26 34 28 31 31 28 28 30 33 22 63 291
20 Haugesund Pistolklubb 1 John Lothe (97), Reidun Ann Støle (100), Kay Ronnie Hansen (92) 27 30 30 29 31 26 30 30 28 28 72 289
21 Bærum Pistolklubb 2 Lars Mørk (101), Atle Bergsrud (90), Are Tysnes (95) 27 34 34 30 33 25 23 24 28 28 66 286
22 Farris Sportsskyttere 3 Bjørnar Noren (92), Asmund Broks (102), Knut Aamodt (91) 27 36 26 33 33 27 22 28 27 26 64 285
23 Nedre Eiker Pistolklubb 2 Geir Y. Kristiansen (99), Thomas Nilsen (95), Ståle Hansen (89) 26 34 28 30 29 26 25 28 30 27 67 283
24 Sandnes Pistolklubb 3 Atle Lund (98), Arnfinn Lund (82), Reidar Øgreid (99) 27 34 31 31 31 25 23 26 27 24 66 279
25 Farris Sportsskyttere 2 Espen Alexander Halvorsen (95), Andre Ustad Strand (100), Kjetil Skogshagan (83) 25 36 26 31 29 25 30 23 29 24 46 278
26 Lillehammer Pistolklubb 1 Andrè Berg (88), Torbjørn Kanne (91), Dag Olav Nilsen (98) 26 34 26 29 29 26 27 26 28 26 57 277
27 Nesbyen PK 1 Vidar Flesvik (107), Jan Erik Løken (74), Dagfinn Brøto (94) 26 36 26 30 28 27 21 24 26 31 56 275
28 Hokksund PK 1 Bjørn E. Helgerud (81), Vegard Forsberg (96), Bjørn Gjerstad (94) 27 36 25 31 29 25 20 26 30 22 51 271
29 Sunndal Pistolklubb 1 Jon Arne Brekken (78), Per Arve Heggset (88), Helge Kristiansen (98) 27 36 24 19 25 29 27 29 24 24 70 264
30 Grimstad Sportskyttere 2 Torodd Laffen Solberg (103), Christoffer Lorentsen (73), Thomas Rosenvinge (85) 27 33 28 27 29 21 19 24 29 24 55 261
31 Brumunddal Pistolkubb 1 Knut Egil Bakke (93), Tore Myrvold (101), Ståle Harang (66) 26 34 28 26 25 20 23 26 22 30 54 260
32 Oslo Pistolklubb 3 Andreas Beckmann (80), Ole Tobias Antonsen (91), Lars Kanedal (85) 22 32 28 27 31 19 21 28 26 22 41 256
33 Oppegård Sl 1 Lars S. Siggerud (82), Frank Roy Haugland (87), Thomas Kristian Granerud (85) 27 29 22 31 27 20 22 30 24 22 64 254
34 Oslo Pistolklubb 2 Ole R. Paulsen (73), Carl-Frederik Andreassen (80), Svein Nesje (84) 25 30 22 28 30 20 24 26 22 10 42 237
35 Nesbyen PK 2 Odd Jørgen Rognstad (64), Jørgen Flesvik (75), Rune Ålien Berg (79) 22 27 20 22 26 16 19 26 22 18 53 218
36 Nedre Eiker Pistolklubb 1 Yngve Holst Johansen (72), Jon Arne Gustavsen (69), Per Erik Bjurstrøm (72) 25 31 18 24 22 13 29 15 18 18 36 213
37 Hurum Sportsskytterklubb 1 Ola Trandal (76), Einar Skavhaug (67), Line Johansen (68) 23 30 19 25 22 14 16 22 26 14 41 211
38 Hurum Sportsskytterklubb 2 Rune Johansen (80), Erikas Putelis (54), Frode Gulbrandsen (59) 21 22 18 27 21 19 11 18 21 15 31 193
39 Aron SK 2 Vidar Skai (70), Jon Andersen (103), Rune Hjelle (0) 17 19 20 21 20 15 15 16 20 10 38 173
40 Horten & Omegn Pk 2 Tony Thoresen Roberto (0), Kåre Angvik (82), Knut E. Bratli (71) 17 18 14 15 18 8 13 16 19 15 34 153

Klasse V 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 InnerX Sum
Gull Bærum Pistolklubb 1 Peder Sperstad (100), Jan Henrik Eriksen (108), Petter Schaug-Pettersen (104) 27 36 36 33 33 28 26 26 33 34 89 312
Sølv Aron SK 1 Rune Hammer (101), Erik Sveum (97), Hans Sørensen Knigge (99) 27 36 30 27 32 27 26 30 31 31 81 297
Bronse Nedre Eiker Pistolklubb 1 Per Johannessen (87), Jonny Skevik (100), Bjørn Johannessen (105) 27 34 29 31 32 26 30 28 31 24 71 292
4 Enebakk PK 1 Per Arne Tangen (89), Tom Herang (95), Tor Amundsen (96) 27 32 28 33 29 25 23 28 33 22 71 280
5 NOP- Dal 1 Magne Nordhagen (96), Trond Arne Lien (89), Knut Skotterud (90) 26 32 30 28 32 20 24 24 30 29 59 275
6 Oppegård Sl 1 Øyvind Johnsen (96), Arild Jahnsen (86), Helge Wiborg (89) 27 36 24 27 27 19 27 30 31 23 59 271
7 Bærum Pistolklubb 2 Jerry Hurum (83), Morten Støen (93), Arne Kvam (86) 27 30 26 31 32 17 28 26 31 14 68 262
8 Aron SK 2 Geir Ove Næss (98), Tor Michael Kristiansen (76), Jan Wiik (74) 17 28 28 30 29 26 18 24 28 20 46 248
9 Asker SK 1 Mari Anne Løkken (56), Sverre Skåren (0), Bjørn Aasen (92) 17 16 16 11 16 14 16 15 15 12 33 148

Resultatlista er produsert med dataprogram levert av Sandnes PK