14 SOGN OG FJORDANE SKYTTARKRINS 2016
1F=Finfelt, 1G=Grovfelt, 1M=Militærfelt, 1R=Revolverfelt, 1S=Spesialfelt (SP=Spesialpistol, SR=Spesialrevolver,
 M1=Magnum 1, M2=Magnum 2) 2A=Fripistol (ord), 2B=Fripistol (colt 25m),  
3A=Luftpistol (ord), 3B=Luftpistol fallfigur, 3C=Luftpistol standard, 3D=Sprintluft, 4=Silhuettpistol, 5=Standardpistol, 
6F=Finpistol, 6G=Grovpistol, 7F=Hurtigpistol fin, 7G=Hurtigpistol grov. 7M=Hurtig militær, 7R=Hurtig revolver
7SP=Hurtig spesialpistol, 7SR=Hurtig spesialrevolver, 8F=Nais Fin, 8G=Nais Grov  
               
P1=Revolver 1500 (R1500), P2=Pistol 1500 (P1500), P3=Standard revolver 6" (SR6), P4=Standard revolver 4" (SR4)
P5=Standard revolver 2,75" (SR2,75), P6=Standard pistol 5" (SP5), P7=Standard pistol 5" faste siktemidler (SP5FS), P8=Open
PN1=Feltrevolver (FR60), PN2=Feltpistol (FP60), PN3=Spesialrevolver (SR48), PN4=Spesialpistol (SP48)
               
Premiering: A=Premietabell, B=Spesialpremiering, C=Ingen premie    
Link til mal resultatlister
KONTAKTTELEFONER :
Klubb Kontaktperson Tlf Mob Web / E-post
Askvoll PK Knut Jan Mjåseth 95109773 knut.jan@online.no
Florø PK Roy Håkon Pedersen 917 04 813 floro.pistolklubb@outlook.com
Førde PK Rune Soleide 958 27 530 rune@fordemotorsport.no
Høyanger PK Sigmund Folkestad 57 71 24 91 411 01 189 si-folke@online.no
Luster SSL Kjell Kvalen 57 68 15 85 917 63 747 kvalen.kjell@gmail.com
Sandane PK Leif Arne Sæthre 977 16 640 sandanepk@gmail.com
Sogndal PK Ingolv Gudvangen 90868595 igpistol@gmail.com
Stryn PK Tor Martin Kandal 993 74 342 tormartin92@hotmail.com
Årdal SSL Jørn Rutlin 976 72 060 jorn.rutlin@hydro.com
S&F Sk.krets Magnar Støyva 970 78 085 magnarstoyva@hotmail.com
Resultatlister : Kjell Jomar Heltne 901 78 060 kjell.heltne@itm.no
             
Resultater sendes som 1 stk fil pr. stevne på e-post til resultater@fagkomite-pistol.no. Stevnenummret skal brukes for merking både på listen, i filnavnet og i emnefeltet i e-posten, . Lister må sendes til klubber og kretser i tillegg.
E Elektroniske skiver Forhåndspåmelding =Fpm
St.nr   Dag Dato Kl.slett Øvelse P Skytested Arr.klubb Merknader
1614001 E Tir 12.01.16 18:30 6F C Røti Årdal SSL Fpm kvelden før
1614002   Søn 24.01.16 10:30 5 A Fjordstova Luster SSL  
1614003   Søn 24.01.16 12:00 7F A Fjordstova Luster SSL  
1614004 E Tir 16.02.16 18:30 6F C Røti Årdal SSL Fpm kvelden før
1614005   Søn 21.02.16 11:00 3A A Fjordstova Luster SSL KM3A
1614006 E Lør 27.02.16 12:00 3A C Røti Årdal SSL Fpm kvelden før
1614007   Søn 06.03.16 10:30 6F A Fjordstova Luster SSL  
1614008   Søn 06.03.16 12:00 7F A Fjordstova Luster SSL  
1614009   Søn 13.03.16 11:00 1FGMRSPSR B Grovastøylen Florø PK NorgesFelt
  E Søn 13.03.16 11:00 3A A Jonahola Åsane PK DM3A Fpm
1614010 E Tir 15.03.16 18:30 7F C Røti Årdal SSL Fpm kvelden før
1614011   Søn 20.03.16 10:00 1FGMRSPSR C Ura Byrkjelo Sandane PK NorgesFelt
1614050   Tor 24.03.16 12:00 8F C Stryn Kulturhus Stryn Pk  
1614051   Tor 24.03.16 14:00 8F C Stryn Kulturhus Stryn Pk  
1614013 E Tir 12.04.16 18:00 1FGMRSPSR C Ura Byrkjelo Sandane PK NorgesFelt, siste start kl. 20:00.
1614014 E Tir 12.04.16 18:30 7F C Mjøen Årdal SSL Fpm kvelden før
  E Lør 16.04.16 11:00 5 C Jonahola Åsane PK DM5 Fpm JUBILEUMSSTEVNE ÅPK 20 ÅR
1614015 E Søn 17.04.16 11:00 7F B Grovastøylen Florø PK  
1614016 E Søn 17.04.16 13:00 8F B Grovastøylen Florø PK  
1614017   Lør 23.04.16 10:30 1FGMR C Vadheim Skytebane Høyanger PK  
1614018   Søn Stevne er utsatt, ny dato vil komme 1S A Kråkenesmarka Førde PK KM1SRSP      
    Lør 30.04.16   3A   Eidsberghallen Mysen Pl NM luftpistol
1614019   Søn 01.05.16 10:00 1FGMRSPSR C Ura Byrkjelo Sandane PK  
1614020   Lør 07.05.16 10:00 1FGMR C Mjøen Årdal SSL KM1MR
1614021   Søn 08.05.16 10:00 1S C Mjøen Årdal SSL Halv løype
1614022   Tir 10.05.16 18:00 1FGMRSPSR C Ura Byrkjelo Sandane PK NorgesFelt, siste start kl. 20:00.
1614023   Ons 11.05.16 18:00 8F C Helleset Skytebane Askvoll PK  
1614024   Lør 14.05.16 10:00 1FGMR A Hillestadstølen Luster SSL  
1614025   Søn 29.05.16 10:00 1FGMR C Ura Byrkjelo Sandane PK  
1614026 E Lør 11.06.16 10:00 4 B Grovastøylen Florø PK KM4 Fpm kvelden før: 90178060
1614027   Søn 12.06.16 10:00 1FGMRSPSR C Ura Byrkjelo Sandane PK  
    Søn 12.06.16 11:00 4 A Jonahola Åsane PK DM4 Fpm 
1614028   Ons 15.06.16 18:00 5 C Helleset Skytebane Askvoll PK  
    Fre 17.06.16       Jonahola Åsane PK NM PPC Påmelding: http://asanepk.no/news/
    Lør 18.06.16       Jonahola Åsane PK
    Søn 19.06.16       Jonahola Åsane PK
    Lør 25.06.16 11:00 2A C Laksevåg Bergen PK DM2A Fpm
1614052   Lør 16.07.16 10:00 7F C Grovastøylen Florø PK  
1614053   Lør 16.07.16 10:00 7FSP C Grovastøylen Florø PK kun kal..22LR
1614054   Lør 16.07.16 10:00 7FSR C Grovastøylen Florø PK kun kal..22LR
  E Søn 24.07.16   2 4   Sankthansholet NM Ørland Fri Å,Jr,SH+finale. Silhuett V
  E Man 25.07.16   2 4   Sankthansholet NM Ørland Silhuett Å;Jr+finale. Fri V
  E Tir 26.07.16   5   Sankthansholet NM Ørland Standard
  E Ons 27.07.16   6F   Sankthansholet NM Ørland Finpistol
  E Tor 28.07.16   1G 6F   Sankthansholet NM Ørland Grovfelt, finaler Finpistol
  E Fre 29.07.16   6G   Sankthansholet NM Ørland Grovpistol (kongelag duell)
    Lør 30.07.16   1F   Sankthansholet NM Ørland Finfelt + bankett
    Søn 31.07.16       Sankthansholet Uttak nordisk felt Fin- og Grovfelt, 3 klasser
1614029   Søn 31.07.16 12:00 1M1M2 C Ura Byrkjelo Sandane PK KM1M1M2
  E Man 01.08.16   7F   Sankthansholet NM Ørland HurtigFin
    Tir 02.08.16   1R   Sankthansholet NM Ørland Revolverfelt
  E Ons 03.08.16   7G   Sankthansholet NM Ørland HurtigGrov
    Tor 04.08.16   1M    Sankthansholet NM Ørland Militærfelt
    Fre 05.08.16   1S   Sankthansholet NM Ørland Spesialpistol- og revolver
    Lør 06.08.16   1S   Sankthansholet NM Ørland Magnum 1 & 2
1614031   Søn 07.08.16 10:00 1FGMR B Grovastøylen Florø PK KM1FG
1614032   Lør 13.08.16 10:00 1S C Mjøen Årdal SSL Halv løype
1614033   Søn 14.08.16 10:00 7FG C Mjøen Årdal SSL KM7FG
1614034   Søn 14.08.16 12:00 6FG C Mjøen Årdal SSL KM6FG
1614035   Tir 16.08.16 18:00 1FGMRSPSR C Ura Byrkjelo Sandane PK NorgesFelt, siste start kl. 20:00.
1614036   Ons 17.08.16 18:00 7F C Helleset Skytebane Askvoll PK  
1614037   Søn 21.08.16 10:00 1FGMR A Hillestadstølen Sogndal PK  
    Søn 21.08.16 11:00 7FGMRSPSR C Jonahola Åsane PK DM7FG  Fpm
1614030   Ons 24.08.16 18:00 6F C Helleset Skytebane Askvoll PK  
1614038   Søn 28.08.16 10:00 1FGMR C Ura Byrkjelo Sandane PK  
1614039   Søn 04.09.16 Stevnet er avlyst C Ura Byrkjelo Sandane PK NorgesFelt
1614041 E Tor 16.09.16 18:00 6F B Grovastøylen Florø PK Fpm   
1614012   Søn 18.09.16 10:00 1FGMR C Kråkenesmarka Førde PK DM1FGMR
1614042   Søn 02.10.16 10:00 1FGMRSPSR C Ura Byrkjelo Sandane PK NorgesFelt
1614043   Søn 16.10.16 11:00 1FGMRSPSR B Grovastøylen Florø PK NorgesFelt
1614040 E Søn 16.10.16 10:00 5 B Grovastøylen Florø PK KM5
1614044 E Tir 18.10.16 18:30 5 C Røti Årdal SSL Fpm kvelden før
1614045   Søn 06.11.16 10:00 1FGMRSPSR C Ura Byrkjelo Sandane PK NorgesFelt
1614046 E Tir 08.11.16 Ingen deltakere Røti Årdal SSL Fpm kvelden før
1614047 E Søn 20.11.16 12:00 3A C Røti Årdal SSL Fpm kvelden før
1614056 E Fre 25.11.16 19:00 3D C Ura Byrkjelo Sandane PK Fpm kvelden før 97078085
1614057 E Fre 25.11.16 20:00 3D C Ura Byrkjelo Sandane PK Fpm kvelden før 97078085
1614048   Søn 27.11.16 11:00 3A A Fjordstova Luster SSL  
1614049 E Tir 06.12.16 18:30 5 C Røti Årdal SSL Fpm kvelden før
1614058   Søn 11.12.16 10:00 3A C Ura Byrkjelo Sandane PK Fpm kvelden før 97078085
1614055 E Søn 30.12.16 10:00 2A C Grovastøylen Florø PK KM2A Fpm kvelden før, maks. 1 lag

Terminliste 2016 kopiert frå http://fagkomite-pistol.no/Distrikter/Terminliste2016/14sognogfjordane.htm den 5.9.2017 kl 23:00