15 MØRE OG ROMSDAL SKYTTERKRETS 2016
1F=Finfelt, 1G=Grovfelt, 1M=Militærfelt, 1R=Revolverfelt, 1S=Spesialfelt (SP=Spesialpistol, SR=Spesialrevolver,
 M1=Magnum 1, M2=Magnum 2) 2A=Fripistol (ord), 2B=Fripistol (colt 25m),  
3A=Luftpistol (ord), 3B=Luftpistol fallfigur, 3C=Luftpistol standard, 3D=Sprintluft, 4=Silhuettpistol, 5=Standardpistol, 
6F=Finpistol, 6G=Grovpistol, 7F=Hurtigpistol fin, 7G=Hurtigpistol grov. 7M=Hurtig militær, 7R=Hurtig revolver
7SP=Hurtig spesialpistol, 7SR=Hurtig spesialrevolver, 8F=Nais Fin, 8G=Nais Grov  
               
P1=Revolver 1500 (R1500), P2=Pistol 1500 (P1500), P3=Standard revolver 6" (SR6), P4=Standard revolver 4" (SR4)
P5=Standard revolver 2,75" (SR2,75), P6=Standard pistol 5" (SP5), P7=Standard pistol 5" faste siktemidler (SP5FS), P8=Open
PN1=Feltrevolver (FR60), PN2=Feltpistol (FP60), PN3=Spesialrevolver (SR48), PN4=Spesialpistol (SP48)
               
Premiering: A=Premietabell, B=Spesialpremiering, C=Ingen premie    
Link til mal resultatlister
KONTAKTTELEFONER :
Klubb Kontaktperson Tlf Mob Web / E-post
Aukra Pk  Tor Edmund Nerbø 482 73 030 toredn@online.no
Eide og Fræna Pk  Svein Krakeli  970 94 775 svein@skjelvikbilverksted.no
Kristiansund Pk Olaf Isaksen 924 29 462 olaf.isaksen@nktv.no
Molde Pk  Torkild Hauge 400 65 008 web@moldepk.no
Sunndal Pk  Helge Kristiansen 959 44 195           sunndal.pistolklubb@sunndals.net
Tingvoll Pk Arnfinn Sponås 715 32 378 416 16 852 arnfinn.sponaas@neasonline.no
Vestnes Pk 
Joacim Volle
913 87 366 vestnespk@gmail.com
Vigra/Valderøy Pk Jan Arve Wiik 951 80 018 banemester@vivapk.no
Ørsta/Volda Pk Are Berg 901 05 647 post@ovpk.org
Ålesund Pk Ronny Vedå 410 84 085 ronny@vedaa.no
Åndalsnes Pk  Helge Løvland 920 63 914 post@andalsnespk.no
M&R Sk.krets Rolf Toven 971 90 753 rolf.toven@nessetpost.no
Resultatlister sendes res.mrs@gmail.com og resultater@fagkomite-pistol.no
Det er ønskelig med forhåndspåmelding til alle innendørsstevner!
I feltstevner med innlagt KM/MNM i enkelte våpengrupper, skytes disse våpengrupper først, av hensyn til avvikling av omskytinger. 
Resultater sendes som 1 stk fil pr. stevne på e-post til resultater@fagkomite-pistol.no. Stevnenummret skal brukes for merking både på listen, i filnavnet og i emnefeltet i e-posten, . Lister må sendes til klubber og kretser i tillegg.
  E Elektroniske skiver         Forhåndspåmelding =Fpm
St.nr   Dag Dato Kl.slett Øvelse P Skytested Arr.klubb Merknader
1615001 E Søn 10.01.16 12:00 5 A Ørsta kulturhus Ørsta/Volda Pk Korrespondanse, Kretscup 5 (1:5)
1615002 E Man 11.01.16 19:00 8F C Bollitun Eide/Fræna Pk  
1615003 E Man 11.01.16 19:30 7SPSR C Bollitun Eide/Fræna Pk Kun kaliber .22
1615004   Søn 17.01.16 11:00 5 A Verpingsvika Ålesund Pk Korrespondanse
1615005   Ons 20.01.16 18:00 7FGMRSPSR C Bjørnehaugen Kristiansund Pk Max 2 starter
1615006 E Søn 24.01.16 11:00 3A A Vestneshallen Vestnes Pk  
1615007 E Søn 24.01.16 11:00 6FG A Vestneshallen Vestnes Pk Maks kal. 32, Kretscup 6 (1:5)
1615008   Søn 31.01.16 12:00 3A A Bjørnehaugen Kristiansund Pk  
1615009   Søn 31.01.16 12:00 7FG A Bjørnehaugen Kristiansund Pk  
1615010   Søn 07.02.16 11:00 7FGMR A Verpingsvika Ålesund Pk Korrespondanse. Maks 2 starter pr skytter
1615011 E Man 08.02.16 19:00 8F C Bollitun Eide/Fræna Pk  
1615012 E Man 08.02.16 19:30 7SPSR C Bollitun Eide/Fræna Pk Kun kaliber .22
  E Lør 13.02.16 10:00 3A A Brekstad Ørland PK MNM3A
    Lør 13.02.16 12:00 Kretsting   Tribunebygget, Molde stadion Skytterkretsen  
1615013 E Søn 14.02.16 10:00 2A A Skytterhallen Molde Pk  
1615014 E Søn 14.02.16 12:00 6FG A Skytterhallen Molde Pk Kretscup 6 (2:5)
1615015   Ons 17.02.16 18:15 7FGMRSPSR C Bjørnehaugen Kristiansund Pk To lag, kl. 18:15 og 19:15. Fpm
1615016 E Søn 21.02.16 11:00 3C A Gamle meierikjelleren Sunndal Pk Fpm
1615017 E Søn 21.02.16 12:00 3A A Gamle meierikjelleren Sunndal Pk Fpm
1615018   Søn 21.02.16 14:00 3B  A Gamle meierikjelleren Sunndal Pk Fpm
1615019 E Lør 27.02.16 12:00 6F A Ørsta kulturhus Ørsta/Volda Pk Korrespondanse
1615020 E Søn 28.02.16 12:00 5 A Bollitun Eide/Fræna Pk Korrespondanse
1615021 E Søn 28.02.16 13:30 8F C Bollitun Eide/Fræna Pk  
1615022   Lør 05.03.16 11:00 6FG A Giske idrettshall Vigra/Valderøy Pk Korrespondanse
1615023 E Søn 06.03.16 11:00 3A A Vestneshallen Vestnes Pk  
1615024 E Søn 06.03.16 11:00 5 A Vestneshallen Vestnes Pk Kretscup 5 (2:5)
1615025 E Man 07.03.16 19:00 8F C Bollitun Eide/Fræna Pk  
1615026 E Man 07.03.16 19:30 7SPSR C Bollitun Eide/Fræna Pk Kun kaliber .22
1615027   Søn 13.03.16 12:00 3A A Bjørnehaugen Kristiansund Pk  
1615028   Søn 13.03.16 12:00 6FG A Bjørnehaugen Kristiansund Pk Kretscup 6 (3:5)
1615029   Ons 16.03.16 18:15 7FGMRSPSR C Bjørnehaugen Kristiansund Pk To lag, kl. 18:15 og 19:15. Fpm
1615030 E Søn 10.04.16 11:00 3C A Gamle meierikjelleren Sunndal Pk Fpm
1615031 E Søn 10.04.16 12:00 3A A Gamle meierikjelleren Sunndal Pk KM3A Fpm
1615032   Søn 10.04.16 14:00 3B A Gamle meierikjelleren Sunndal Pk Fpm
1615033 E Man 11.04.16 19:00 8F C Bollitun Eide/Fræna Pk  
1615034 E Man 11.04.16 19:30 7SPSR C Bollitun Eide/Fræna Pk Kun kaliber .22
1615035   Ons 20.04.16 18:15 7FGMRSPSR C Bjørnehaugen Kristiansund Pk To lag, kl. 18:15 og 19:15. Fpm
1615036   Søn 24.04.16 10:00 1FGMR A Skorgen Vestnes Pk  
    Lør 30.04.16   3A   Eidsberghallen Mysen Pl NM luftpistol
1615037   Tor 05.05.16 10:00 1FGMR A Sollidalen Ørsta/Volda Pk KM1MR, siste påmelding KM kl. 13
1615038 E Lør 07.05.16 10:00 6FG A Dalaråa Sunndal Pk KM6FG
1615039   Søn 08.05.16 10:00 1S A Dalaråa Sunndal Pk MNM1M1&2, siste påmelding MNM kl. 1300. KM1SPSR
1615040   Lør 14.05.16 10:00 1FGMR A Fredøbanen Kristiansund Pk MNM1FG, siste påmelding MNM kl.1300
1615041   Man 16.05.16 10:00 1FGMR A Jendem Eide/Fræna Pk  
    Lør 21.05.16 10:00 1FGMR C Sætnan Stjørdal PK MNM1MR
    Søn 22.05.16 10:00 5 C Skatval Stjørdal PK MNM5
1615042   Lør 28.05.16 10:00 1FGMR C Dalaråa Sunndal Pk  
1615043   Lør 28.05.16 Stevnet er avlyst Dalaråa Sunndal Pk NorgesFelt
  E Søn 29.05.16 12:00 2A A Skytesenteret Selbu pk MNM2A
1615044   Lør 04.06.16 11:00 7FGMRSPSR A Giske idrettshall Vigra/Valderøy Pk Korrespondanse
1615045   Søn 05.06.16 10:00 1FGMR A Damman, Eidsvåg Molde Pk  
    Lør 11.06.16 10:00 1S A Furukollen Støren SSK MNM1SP&SR
1615046   Søn 12.06.16 Stevnet er avlyst Strandafjellet Sykkylven Pk  
1615048   Søn 12.06.16 10:00 1FGMR A Meisingset Tingvoll Pk KM1FG, siste påmelding KM kl. 13
    Fre 17.06.16       Jonahola Åsane PK NM PPC Påmelding: http://asanepk.no/news/
    Lør 18.06.16       Jonahola Åsane PK
    Søn 19.06.16       Jonahola Åsane PK
1615047   Søn 19.06.16 10:00 1FGMRSPSR C Sollidalen Ørsta/Volda Pk NorgesFelt
  E Søn 03.07.16 13:00 4 A Jonsvatnet Trondhjems Pk MNM4
  E Søn 24.07.16   2 4   Sankthansholet NM Ørland Fri Å,Jr,SH+finale. Silhuett V
  E Man 25.07.16   2 4   Sankthansholet NM Ørland Silhuett Å;Jr+finale. Fri V
  E Tir 26.07.16   5   Sankthansholet NM Ørland Standard
  E Ons 27.07.16   6F   Sankthansholet NM Ørland Finpistol
  E Tor 28.07.16   1G 6F   Sankthansholet NM Ørland Grovfelt, finaler Finpistol
  E Fre 29.07.16   6G   Sankthansholet NM Ørland Grovpistol (kongelag duell)
    Lør 30.07.16   1F   Sankthansholet NM Ørland Finfelt + bankett
    Søn 31.07.16       Sankthansholet Uttak nordisk felt Fin- og Grovfelt, 3 klasser
  E Man 01.08.16   7F   Sankthansholet NM Ørland HurtigFin
    Tir 02.08.16   1R   Sankthansholet NM Ørland Revolverfelt
  E Ons 03.08.16   7G   Sankthansholet NM Ørland HurtigGrov
    Tor 04.08.16   1M    Sankthansholet NM Ørland Militærfelt
    Fre 05.08.16   1S   Sankthansholet NM Ørland Spesialpistol- og revolver
    Lør 06.08.16   1S   Sankthansholet NM Ørland Magnum 1 & 2
1615049 E Tir 09.08.16 17:00 7FGMRSPSR C Dalaråa Sunndal Pk To lag 17:00 og 18:15
1615085 Fre 12.08.16 16:00 8F C Dalaråa Sunndal Pk To lag. Kl 16.00 og Kl 16.30
1615086 E Fre 12.08.16 17:00 8F C Dalaråa Sunndal Pk To lag. Kl 17.00 og Kl 17.30
1615087 Fre 12.08.16 18:00 8F C Dalaråa Sunndal Pk To lag. Kl 18.00 og Kl 18.30
1615088
1615089
1615090   Søn 14.08.16 10:00 1FGMRSPSR C Dalaråa Sunndal Pk NorgesFelt
1615091   Søn 14.08.16 12:00 1FGMRSPSR C Dalaråa Sunndal Pk NorgesFelt
1615051 E Tir 16.08.16 17:00 7FGMRSPSR C Dalaråa Sunndal Pk To lag. Kl 18.00 og Kl 18.30
1615050   Søn 21.08.16 10:00 1FGMRSPSR C Sollidalen Ørsta/Volda Pk NorgesFelt
    Lør 27.08.16 10.00 1FR B Tromsdal Verdal SSL Landsdelsmatch
    Søn 28.08.16 10.00 7FR B Tromsdal Verdal SSL Landsdelsmatch
1615052 E Tir 30.08.16 17:00 7FGMRSPSR C Dalaråa Sunndal Pk To lag 17:00 og 18:15
1615053   Søn 04.09.16 10:00 1S A Jendem Eide/Fræna Pk KM1M1&2, siste påmelding KM kl.13
1615054 E Tir 06.09.16 17:00 7FGMRSPSR C Dalaråa Sunndal Pk To lag. Kl 17.00 og Kl 18.15
1615055   Lør 10.09.16 10:00 1S A Sollidalen Ørsta/Volda Pk Halv løype
  E Søn 11.09.16 12:00 6FG A Sankthansholet Ørland PK MNM6FG
1615056 E Lør 17.09.16 12:00 3A A Bjørnehaugen Kristiansund Pk  
1615057   Lør 17.09.16 12:00 5 A Bjørnehaugen Kristiansund Pk Kretscup 5 (3:5)
1615058 E Søn 18.09.16 11:00 3A A Vestneshallen Vestnes Pk  
1615059 E Søn 18.09.16 11:00 7FG A Vestneshallen Vestnes Pk Maks kal. .32, KM 7FG
1615060   Lør 24.09.16 Stevnet er avlyst Skytterstadion Aukra Pk Kretscup 6 (4:5)
1615061   Søn 25.09.16 11:00 5 A Verpingsvika Ålesund Pk Korrespondanse
1615062 E Søn 02.10.16 12:00 3A A Bjørnehaugen Kristiansund Pk  
1615063   Søn 02.10.16 12:00 4 A Bjørnehaugen Kristiansund Pk KM4
1615064 E Man 03.10.16 19:00 8F C Bollitun Eide/Fræna Pk  
1615065 E Man 03.10.16 19:30 7SPSR C Bollitun Eide/Fræna Pk Kun kaliber .22
1615066 E Søn 09.10.16 12:00 7FSPSR A Bollitun Eide/Fræna Pk Korrespondanse Kun kaliber .22
1615067 E Søn 09.10.16 13:00 6F A Bollitun Eide/Fræna Pk Korrespondanse
1615068 E Søn 16.10.16 10:00 2A A Skytterhallen Molde Pk KM2A
1615069 E Søn 16.10.16 12:00 5 A Skytterhallen Molde Pk KM5
1615084   Tir 18.10.16 17:00 7FGMR A Giske idrettshall Vigra/Valderøy Pk Korrespondanse
1615070   Søn 23.10.16 11:00 5 A Giske idrettshall Vigra/Valderøy Pk Korrespondanse, Kretscup 5 (4:5)
1615071 E Søn 06.11.16 12:00 6F A Ørsta kulturhus Ørsta/Volda Pk Kretscup 6 (5:5) Korrespondanse
1615072 E Man 07.11.16 19:00 8F C Bollitun Eide/Fræna Pk  
1615073 E Man 07.11.16 19:30 7SPSR C Bollitun Eide/Fræna Pk Kun kaliber .22
1615074 E Søn 13.11.16 11:00 3A A Vestneshallen Vestnes Pk  
1615075 E Søn 13.11.16 11:00 5 A Vestneshallen Vestnes Pk Kretscup 5 (5:5)
1615076   Søn 20.11.16 11:00 7FGMR A Verpingsvika Ålesund Pk Korrespondanse;  Maks 2 starter pr skytter
1615094 E Søn 27.11.16 11:00 3D C Gamle meierikjelleren Sunndal Pk Fpm
1615078 E Søn 27.11.16 12:00 3A A Gamle meierikjelleren Sunndal Pk Fpm
1615077 E Søn 27.11.16 14:00 3C C Gamle meierikjelleren Sunndal Pk Fpm - 5 skuddsvåpen kan lånes
1615079   Søn 27.11.16 14:00 3B  C Gamle meierikjelleren Sunndal Pk Fpm - 5 skuddsvåpen kan lånes
1615080 E Lør 03.12.16 12:00 7FSPSR A Ørsta kulturhus Ørsta/Volda Pk Kun kaliber .22
1615081 E Lør 03.12.16 14:00 8F A Ørsta kulturhus Ørsta/Volda Pk  
1615082 E Søn 04.12.16 12:00 3A A Bjørnehaugen Kristiansund Pk  
1615083   Søn 04.12.16 12:00 5 A Bjørnehaugen Kristiansund Pk  
1615092 E Man 05.12.16 19:00 8F C Bollitun Eide/Fræna Pk  
1615093 E Man 05.12.16 19:30 7SPSR C Bollitun Eide/Fræna Pk Kun kaliber .22
1615095   Tir 27.12.16 17:00 - 21:00 3AD A Ørskoghallen Storfjorden SSL Fellesstevne med rifle

Terminliste 2016 kopiert frå http://fagkomite-pistol.no/Distrikter/Terminliste2016/15moreogromsdal.htm den 5.9.2017 kl 23:00