Ørsta/Volda PK
Postboks 348
6151 Ørsta
Telefon: 91187681
Epost: post@ovpk.org
Hjemmeside: http://www.ovpk.org

Stevne: 6F Finpistol
Dato/tid: 27.02.2016 1200
Stevnenummer: 1615019
Bane: Ørsta Kulturhus
Stevneleder: Are Berg
Dommer(e): Atle Eikrem og Kim Ole Græsdal
Startkontingent: 100,00
Maks poengsum: 600
Premieandel: 35,00
Til bestemann: 2,00
Mesterskap:
Deltakere: 52

Klasse B 1-2 3-4 5-6 Press 7-8 9-10 11-12 Duell InnerX Omsk Sum Oppr. Mrk. Premie
1 Vidar Solheim Eide og Fræna PK 92 95 93 280 94 86 94 274 7 554 B B 227*
2 Lasse Nedreberg Stryn PK 97 92 92 281 86 94 89 269 5 550 B B 53
3 Reidar Solstad Eide og Fræna PK 82 89 83 254 86 95 92 273 527 C 0
4 Dag Ola Myklebust Ørsta/Volda PK 90 87 86 263 89 87 87 263 3 526 C 0
5 Atle Eikrem Ørsta/Volda PK 82 81 77 240 85 89 86 260 4 500 D 0

Klasse C 1-2 3-4 5-6 Press 7-8 9-10 11-12 Duell InnerX Omsk Sum Oppr. Mrk. Premie
1 Harald Strømmegjerde Sunndal PK 93 89 90 272 93 97 90 280 9 552 B B 126
2 Jon Magnar Frislid Ørsta/Volda PK 92 89 86 267 90 84 90 264 5 531 C 84
3 Svein Krakeli Eide og Fræna PK 76 87 93 256 85 88 84 257 4 513 C 35
4 Are Berg Ørsta/Volda PK 87 85 88 260 87 79 83 249 3 509 C 0
5 Tom Roger Ulleland Eide og Fræna PK 88 81 81 250 92 81 85 258 5 508 C 0
6 Bjørn Nortun Kristiansund PK 93 89 82 264 78 81 84 243 7 507 C 0
7 Eirik Tjugen Ørsta/Volda PK 76 85 71 232 74 80 89 243 3 475 D 0

Klasse D 1-2 3-4 5-6 Press 7-8 9-10 11-12 Duell InnerX Omsk Sum Oppr. Mrk. Premie
1 Stian Brautaset Ørsta/Volda PK 86 83 82 251 86 91 96 273 4 524 C 266
2 Stein Meyer Vestnes PK 79 85 89 253 92 87 84 263 4 516 C 235
3 Jonas Hjelen Eide og Fræna PK 77 89 86 252 89 89 84 262 5 514 C 161
4 Jan Erik Loe Vestnes PK 83 79 86 248 84 92 85 261 4 509 C 133
5 Tor Martin Kandal Stryn PK 82 78 71 231 86 92 94 272 4 503 D 112
6 Eivind Arne Tonning Stryn PK 88 83 84 255 73 81 88 242 3 497 D 88
7 Terje Hagen Eide og Fræna PK 76 83 80 239 82 83 88 253 2 492 D 77
8 Steinar Huneide Hjørungavåg PK 84 85 84 253 83 76 78 237 3 490 D 67
9 Lise Hansen Vigra og Valderøy PK 82 87 90 259 67 86 73 226 4 485 D 53
10 Kim Kolstad Vestnes PK 82 89 74 245 74 83 80 237 4 482 D 49
11 Einar Darre Kaarbø Ålesund PK 72 69 87 228 80 84 84 248 3 476 D 46
12 Therese Eliassen Ørsta/Volda PK 76 70 83 229 81 80 71 232 3 461 D 42
13 Siv Brudevoll Vestnes PK 72 78 86 236 78 70 72 220 3 456 D 39
14 Terje Rødseth Eide og Fræna PK 84 71 74 229 71 82 74 227 1 456 D 35
15 Webjørn Gamlem Vigra og Valderøy PK 74 76 85 235 69 74 74 217 6 452 D 0
16 Kim Ole Græsdal Ørsta/Volda PK 66 68 81 215 84 76 77 237 1 452 D 0
17 Olav Rune Heggestad Stryn PK 72 77 67 216 79 73 83 235 4 451 D 0
18 Bahige Tabbara Ålesund PK 80 74 77 231 73 68 75 216 3 447 D 0
19 Arild Gamlem Vigra og Valderøy PK 82 70 80 232 58 67 70 195 3 427 D 0
20 Henrik Holen Vigra og Valderøy PK 69 67 73 209 74 80 56 210 2 419 D 0
21 Kjell Aasen Ørsta/Volda PK 75 57 72 204 83 66 63 212 416 D 0
22 Ola Eidem Eide og Fræna PK 53 70 79 202 54 79 77 210 1 412 D 0
23 Stig Bjarne Larsen Hjørungavåg PK 80 70 56 206 70 67 65 202 1 408 D 0
24 Tore Gundersen Vigra og Valderøy PK 70 69 69 208 71 42 77 190 3 398 D 0
25 Kjetil Sande Eide og Fræna PK 74 73 68 215 52 62 63 177 1 392 D 0
26 Oddmund Brungot Ørsta/Volda PK 78 59 65 202 53 64 68 185 1 387 D 0
27 Leif-Arne Halsebakk Vigra og Valderøy PK 69 57 64 190 77 52 63 192 2 382 D 0
28 Sandra Beate Blindheim Vigra og Valderøy PK 81 61 62 204 61 45 62 168 2 372 D 0
29 Odd-Johan Uggedal Vigra og Valderøy PK 58 61 69 188 47 73 50 170 358 D 0
30 Svein Arve Eliassen Ørsta/Volda PK 67 81 61 209 58 47 41 146 1 355 D 0
31 Tor-Lennart Waagan Vigra og Valderøy PK 57 60 65 182 44 53 73 170 352 D 0
32 Robert Kjøde Hjørungavåg PK 52 65 52 169 58 49 64 171 2 340 D 0
33 Vegard Notøy Stryn PK 41 44 50 135 46 67 78 191 1 326 D 0
34 Erik-Charles Faulk Stryn PK 50 51 64 165 66 45 45 156 1 321 D 0
35 Jan Arve Wiik Vigra og Valderøy PK 76 72 55 203 35 38 35 108 311 D 0
36 Magne Hunnes Stryn PK 55 52 55 162 40 49 33 122 284 D 0
37 Håkon Steinnes Hjørungavåg PK 62 60 49 171 31 32 44 107 278 D 0
38 Andre Røyset Hjørungavåg PK 24 61 38 123 52 28 31 111 234 D 0
39 Bjørn Johnny Kvalen Hjørungavåg PK 38 36 51 125 18 8 22 48 173 D 0
40 Olaf Bakke Stryn PK 11 13 15 39 26 26 15 67 106 D 0

Resultatlista er produsert med dataprogram levert av Sandnes PK