Ålesund PK
Postboks 512
6001 Ålesund
Telefon: 41084085
Epost: post@aapk.no
Hjemmeside: http://www.aapk.no

Stevne: 5 Standardpistol
Dato: 17.01.2016
Stevnenummer: 1615004
Bane: Verpingsvika
Stevneleder: Ronny Vedå
Dommer(e): Tormod Vinje, Ronny Vedå
Startkontingent: 100,00
Maks poengsum: 0
Premieandel: 38,00
Til bestemann: 2,00
Mesterskap:
Deltakere: 46

Klasse B 1-2 3-4 1-4 5-6 7-8 5-8 9-10 11-12 9-12 InnerX Omsk Sum Oppr. Mrk. Premie
1 Sigbjørn Bredesen Kristiansund PK 91 94 185 89 91 180 93 88 181 6 546 B B 206*
2 Pål Martin Kvalsvik Vigra/Valderøy PK 90 92 182 88 89 177 92 84 176 5 535 B B 38
3 Per Haugnes V50 Kristiansund PK 84 86 170 88 89 177 85 90 175 3 522 B B 0
4 Dag Ola Myklebust Ørsta/Volda PK 90 86 176 81 84 165 88 87 175 5 516 C 0

Klasse C 1-2 3-4 1-4 5-6 7-8 5-8 9-10 11-12 9-12 InnerX Omsk Sum Oppr. Mrk. Premie
1 Morten Lien Ørsta/Volda PK 91 89 180 87 89 176 86 77 163 4 519 C 160
2 Oddvin Blindheim Vigra/Valderøy PK 91 92 183 82 83 165 77 71 148 4 496 C 122
3 Tom Roger Ulleland Eide og Fræna PK 86 88 174 81 82 163 74 81 155 2 492 C 61
4 Vebjørn Valde Ålesund PK 88 88 176 80 86 166 74 73 147 5 489 C 0
5 Ronny Vedå Ålesund PK 77 86 163 80 81 161 78 85 163 5 487 C 0
6 Pål Presno Kristiansund PK 84 79 163 66 87 153 81 83 164 1 480 C 0
7 Stein Meyer Vestnes PK 82 88 170 76 74 150 79 78 157 4 477 D 0
8 Lise Hansen Vigra/Valderøy PK 87 80 167 86 84 170 59 75 134 471 D 0
9 Are Berg Ørsta/Volda PK 89 84 173 89 84 173 67 56 123 3 469 D 0

Klasse D 1-2 3-4 1-4 5-6 7-8 5-8 9-10 11-12 9-12 InnerX Omsk Sum Oppr. Mrk. Premie
1 Kenny Kolstad Ålesund PK 82 78 160 82 87 169 76 81 157 1 486 C 260
2 Jan Erik Loe Vestnes PK 90 87 177 72 69 141 82 82 164 3 482 C 226
3 Einar D. Kaarbø Ålesund PK 80 77 157 74 74 148 68 78 146 1 451 D 156
4 Harald Rune Aam Ørsta/Volda PK 72 75 147 80 76 156 68 76 144 447 D 125
5 Terje Rødseth Eide og Fræna PK 77 73 150 66 87 153 73 67 140 1 443 D 103
6 Jonas Hjelen Eide og Fræna PK 80 69 149 65 77 142 71 75 146 437 D 80
7 Henrik Holen Vigra/Valderøy PK 70 76 146 81 75 156 70 65 135 437 D 72
8 Tore Jan Nakken Ålesund PK 73 75 148 79 63 142 70 75 145 2 435 D 63
9 Raymond Olsen Vestnes PK 80 77 157 67 81 148 72 56 128 2 433 D 48
10 Arild Gamlem Vigra/Valderøy PK 80 69 149 63 80 143 68 61 129 1 421 D 44
11 Steven Bendal Ålesund PK 73 69 142 66 79 145 55 78 133 420 D 40
12 Ola Eidem Eide og Fræna PK 72 74 146 73 65 138 66 69 135 3 419 D 0
13 Jann Inge Vågen Eide og Fræna PK 71 67 138 69 75 144 71 64 135 417 D 0
14 Mass Langvatn Ørsta/Volda PK 67 62 129 75 82 157 63 65 128 2 414 D 0
15 Kim Andre Kolstad Vestnes PK 71 76 147 75 80 155 68 42 110 4 412 D 0
16 Arnt Magne Ugelstad Eide og Fræna PK 68 71 139 70 79 149 54 68 122 4 410 D 0
17 Webjørn Gamlem Vigra/Valderøy PK 65 68 133 69 72 141 63 67 130 1 404 D 0
18 Kjetil Sande Eide og Fræna PK 77 62 139 69 81 150 52 63 115 404 D 0
19 Ragnar Ulvestad Ålesund PK 56 75 131 59 72 131 60 73 133 1 395 D 0
20 Siv Brudevoll Vestnes PK 66 82 148 66 55 121 53 69 122 391 D 0
21 Jan Arve Wiik Vigra/Valderøy PK 67 79 146 58 57 115 54 73 127 2 388 D 0
22 Bahige Tabbara Ålesund PK 77 72 149 65 55 120 47 71 118 387 D 0
23 Kjell Aasen Ørsta/Volda PK 45 77 122 67 69 136 49 65 114 1 372 D 0
24 Stian Søvdsnes Syvde Sportsskytterklubb 75 74 149 67 47 114 48 52 100 2 363 D 0
25 Espen Meringdal Vigra/Valderøy PK 65 64 129 58 57 115 52 49 101 345 D 0
26 Sandra Beate Blindheim K Vigra/Valderøy PK 67 67 134 59 62 121 41 48 89 344 D 0
27 Jochim Moen Volle Vestnes PK 65 52 117 66 59 125 55 44 99 341 D 0
28 Magnus Meringdal Vigra/Valderøy PK 59 55 114 42 47 89 49 41 90 293 D 0
29 Suchat Naowarat Vestnes PK 29 64 93 13 35 48 55 58 113 254 D 0
30 Kenneth Søvdsnes Syvde Sportsskytterklubb 40 35 75 14 61 75 40 44 84 1 234 D 0
31 Martinus Tingvoll Vigra/Valderøy PK 40 26 66 38 53 91 26 30 56 213 D 0
32 Leeroy Nedregaard Vigra/Valderøy PK 10 18 28 23 23 46 16 7 23 97 D 0

Klasse U14 1-2 3-4 1-4 5-6 7-8 5-8 9-10 11-12 9-12 InnerX Omsk Sum Oppr. Mrk. Premie
1 Mathilde Olufsen Vestnes PK 31 43 74 27 55 82 37 18 55 1 211 D 38

Resultatlista er produsert med dataprogram levert av Sandnes PK