Ørsta/Volda PK
Postboks 348
6151 Ørsta
Telefon: 91187681
Epost: post@ovpk.org
Hjemmeside: http://www.ovpk.org

Stevne: 5 Standardpistol
Dato/tid: 10.01.2016 1200
Stevnenummer: 1615001
Bane: Ørsta kulturhus
Stevneleder: Are Berg
Dommer(e): Atle Eikrem
Startkontingent: 100,00
Maks poengsum: 600
Premieandel: 35,00
Til bestemann: 2,00
Mesterskap:
Deltakere: 45

Klasse B 1-2 3-4 1-4 5-6 7-8 5-8 9-10 11-12 9-12 InnerX Omsk Sum Oppr. Mrk. Premie
1 Pål Martin Kvalsvik Vigra og Valderøy PK 94 90 184 92 95 187 91 83 174 5 545 B B 216*
2 Morten Nilsen Molde PK 90 96 186 87 87 174 88 77 165 8 525 B B 84
3 Dag Ola Myklebust Ørsta/Volda PK 82 94 176 87 87 174 84 85 169 6 519 C 0
4 Harald Strømmegjerde Sunndal PK 92 89 181 92 82 174 78 84 162 5 517 C 0
5 Atle Eikrem Ørsta/Volda PK 82 90 172 79 90 169 85 84 169 2 510 C 0
6 Lasse Nedreberg Stryn PK 94 88 182 70 92 162 78 76 154 8 498 C 0

Klasse C 1-2 3-4 1-4 5-6 7-8 5-8 9-10 11-12 9-12 InnerX Omsk Sum Oppr. Mrk. Premie
1 Erlend Vikestrand Ørsta/Volda PK 87 84 171 87 81 168 79 92 171 7 510 C 126
2 Eirik Tjugen Ørsta/Volda PK 87 87 174 85 79 164 79 79 158 496 C 84
3 Ørjan Olsen Vestnes PK 86 86 172 79 85 164 76 81 157 4 493 C 0
4 Oddvin Blindheim Vigra og Valderøy PK 89 90 179 70 92 162 80 71 151 4 492 C 0
5 Per Olav Ødegård M Molde PK 82 78 160 76 83 159 80 89 169 3 488 C 0
6 Are Berg Ørsta/Volda PK 78 82 160 80 80 160 76 70 146 3 466 D 0

Klasse D 1-2 3-4 1-4 5-6 7-8 5-8 9-10 11-12 9-12 InnerX Omsk Sum Oppr. Mrk. Premie
1 Kenny Kolstad Ålesund PK 84 89 173 72 84 156 84 84 168 6 497 C 245
2 Stian Brautaset Ørsta/Volda PK 84 87 171 79 80 159 80 72 152 1 482 C 214
3 Jan Erik Loe Vestnes PK 85 81 166 67 70 137 75 73 148 1 451 D 147
4 Karl Johan Karlsen Ålesund PK 84 73 157 82 73 155 65 70 135 1 447 D 119
5 Robin Bakke Dyb Vigra og Valderøy PK 66 83 149 62 80 142 75 76 151 6 442 D 98
6 Steinar Huneide Hjørungavåg PK 78 72 150 66 89 155 73 60 133 1 438 D 77
7 Kim Koldstad Vestnes PK 85 79 164 76 73 149 71 42 113 2 426 D 70
8 Jan Torgeir Sandvik Molde PK 74 74 148 73 70 143 67 65 132 1 423 D 60
9 Kim Ole Græsdal Ørsta/Volda PK 78 70 148 60 69 129 80 63 143 1 420 D 46
10 Raymond Olsen Vestnes PK 57 71 128 66 85 151 63 64 127 1 406 D 42
11 Webjørn Gamlem Vigra og Valderøy PK 63 72 135 68 73 141 64 65 129 405 D 39
12 Henrik Holen Vigra og Valderøy PK 73 76 149 65 73 138 54 54 108 1 395 D 0
13 Åge Thoresen Vestnes PK 74 80 154 65 68 133 46 61 107 1 394 D 0
14 Lars Kristian Sollid Hjørungavåg PK 72 68 140 57 52 109 73 69 142 5 391 D 0
15 Arne Thomas Wiik Vigra og Valderøy PK 75 59 134 61 68 129 65 62 127 1 390 D 0
16 Svein Arve Eliassen Ørsta/Volda PK 71 74 145 76 70 146 47 50 97 388 D 0
17 Mass Langvatn Ørsta/Volda PK 67 61 128 76 55 131 59 68 127 386 D 0
18 Tor Sætre M Ørsta/Volda PK 53 80 133 70 59 129 69 52 121 383 D 0
19 Tore Gundersen Vigra og Valderøy PK 77 75 152 60 62 122 61 47 108 382 D 0
20 Marius Sæther Vestnes PK 66 67 133 67 70 137 62 46 108 1 378 D 0
21 Steven Bendal Ålesund PK 69 63 132 70 62 132 56 54 110 374 D 0
22 Arild Gamlem Vigra og Valderøy PK 49 78 127 55 71 126 64 53 117 370 D 0
23 Lars Ove Giskegjerde Vigra og Valderøy PK 62 67 129 57 50 107 67 56 123 1 359 D 0
24 Bahige Tabbara Ålesund PK 71 80 151 52 50 102 53 50 103 1 356 D 0
25 Jan Arve Wiik Vigra og Valderøy PK 66 70 136 76 42 118 45 52 97 2 351 D 0
26 Joacim Volle Vestnes PK 70 65 135 52 78 130 50 35 85 2 350 D 0
27 Salamon Rørvik Vigra og Valderøy PK 63 65 128 64 50 114 59 41 100 342 D 0
28 Anne-Jorunn Vestad Vestnes PK 54 56 110 39 69 108 39 54 93 311 D 0
29 Bjørn Foss Aukra PK 61 48 109 55 56 111 34 40 74 294 D 0
30 Magnus Meringdal Vigra og Valderøy PK 47 51 98 46 40 86 49 31 80 264 D 0
31 Kjell Aasen Ørsta/Volda PK 39 48 87 33 42 75 46 36 82 244 D 0
32 Suchat Naowarat Vestnes PK 31 39 70 31 39 70 34 49 83 1 223 D 0
33 Bengt Skjong Vigra og Valderøy PK 43 45 88 36 34 70 21 31 52 1 210 D 0

Resultatlista er produsert med dataprogram levert av Sandnes PK