14 SOGN OG FJORDANE SKYTTARKRINS 2013
1F=Finfelt, 1G=Grovfelt, 1M=Militærfelt, 1R=Revolverfelt, 1S=Spesialfelt (SP=Spesialpistol, SR=Spesialrevolver,
 M1=Magnum 1, M2=Magnum 2) 2A=Fripistol (ord), 2B=Fripistol (colt 25m),  
3A=Luftpistol (ord), 3B=Luftpistol fallfigur, 3C=Luftpistol standard, 3D=Sprintluft, 4=Silhuettpistol, 5=Standardpistol, 
6F=Finpistol, 6G=Grovpistol, 7F=Hurtigpistol fin, 7G=Hurtigpistol grov. 7M=Hurtig militær, 7R=Hurtig revolver
7SP=Hurtig spesialpistol, 7SR=Hurtig spesialrevolver, 8F=Nais Fin, 8G=Nais Grov  
               
P1=Revolver 1500 (R1500), P2=Pistol 1500 (P1500), P3=Standard revolver 6" (SR6), P4=Standard revolver 4" (SR4)
P5=Standard revolver 2,75" (SR2,75), P6=Standard pistol 5" (SP5), P7=Standard pistol 5" faste siktemidler (SP5FS), P8=Open
PN1=Feltrevolver (FR60), PN2=Feltpistol (FP60), PN3=Spesialrevolver (SR48), PN4=Spesialpistol (SP48)
               
Premiering: A=Premietabell, B=Spesialpremiering, C=Ingen premie    
KONTAKTTELEFONER :
Klubb Kontaktperson Tlf Mob Web / E-post
Florø PK Roy Håkon Pedersen 917 04 813 roy357m@hotmail.com
Førde PK Rune Soleide 958 27 530 rune@fordemotorsport.no
Høyanger PK Sigmund Folkestad 57 71 24 91 411 01 189 si-folke@online.no
Luster SSL Kjell Kvalen 57 68 15 85 917 63 747 kjell.kvalen@gaupne.no
Sandane PK Kjell Solheim 91583922
Sogndal PK Svein Flåten 48 08 04 70 svein-flaaten@hotmail.com
Stryn PK Eivind Tonning 911 88 369 eitonnin@gmail.com
Årdal PK Jørn Rutlin 976 72 060 jorn.rutlin@hydro.com
S&F Sk.krets Helge Løtuft 57 86 74 37 915 41 733 helge.lotuft@enivest.net
Resultatlister : Eivind Tonning 911 88 369 eitonnin@gmail.com
             
Resultater sendes som 1 stk fil pr. stevne på e-post til resultater@fagkomite-pistol.no. Stevnenummret skal brukes for merking både på listen, i filnavnet og i emnefeltet i e-posten, . Lister må sendes til klubber og kretser i tillegg.
E Elektroniske skiver Forhåndspåmelding =Fpm
St.nr   Dag Dato Kl.slett Øvelse P Skytested Arr.klubb Merknader
1314001   Søn 13.01.13 10:30 6F A Fjordstova Luster SSL  
1314002   Søn 13.01.13 12:00 7F A Fjordstova Luster SSL  
1314003 E Tir 15.01.13 18:30 6F C Røti Årdal PK  
1314004 E Søn 10.02.13 11:00 3A C Røti Årdal PK  
1314005   Søn 17.02.13 11:00 3A A Fjordstova Luster SSL KM3A
1314006 E Tir 19.02.13 18:30 6F C Røti Årdal PK  
  E Lør 23.02.13   3A A Lånkehallen NT og ST Sk NM Luftpistol
1314007   Søn 10.03.13 10:30 5 A Fjordstova Luster SSL  
1314008   Søn 10.03.13 12:00 7F A Fjordstova Luster SSL  
1314009 E Søn 17.03.13 11:00 6F C Høyangerhallen Høyanger PK  
1314010 E Søn 17.03.13 14:00 7F C Høyangerhallen Høyanger PK  
1314011 E Tir 19.03.13 18:30 7F C Røti Årdal PK  
1314013   Lør 23.03.13 11:00 1FGMR A Kråkenesmarka Førde PK  
1314012   Lør 23.03.13 15:00 1S A Kråkenesmarka Førde PK  
1314014   Søn 14.04.13 12:00 6F A Ura Byrkjelo Sandane PK  
1314015 E Tir 16.04.13 18:30 7F C Røti Årdal PK  
1314019   Søn 28.04.13 10:00 5 A Kråkenesmarka Førde PK KM5
1314020   Søn 28.04.13 12:00 7MR A Kråkenesmarka Førde PK KM7MR
1314021   Søn 28.04.13 14:00 7SRSP A Kråkenesmarka Førde PK KM7SPSR
1314022   Søn 05.05.13 10:00 1FGMR A Ura Byrkjelo Sandane PK  
1314023   Ons 08.05.13 18:00 7FG C Kråkenesmarka Førde PK  
1314024   Søn 12.05.13 10:00 1FGMR C Mjøen Årdal PK  
1314025   Søn 12.05.13 15:00 1S C Mjøen Årdal PK Halv Løype
1314018   Ons 15.05.13 19:00 8FG C Kråkenesmarka Førde PK  
1314016   Man 20.05.13 10:30 1FGMR C Vadheim Skytebane Høyanger PK KM1FGMR
1314017   Man 20.05.13 14:00 1S C Vadheim Skytebane Høyanger PK KM1S  Halv løype
1314026   Søn 26.05.13 10:00 1FGMR A Ura Byrkjelo Sandane PK  
1314027   Søn 02.06.13 10:30 1FGMR A Hillestadstøløen Luster SSL  
1314028   Ons 05.06.13 18:00 6FG C Kråkenesmarka Førde PK  
1314029   Søn 09.06.13 10:00 2A A Kråkenesmarka Førde PK KM2A
1314030   Søn 09.06.13 12:30 4 A Kråkenesmarka Førde PK KM4
1314031   Søn 09.06.13 14:00 7FG A Kråkenesmarka Førde PK  
1314032   Søn 16.06.13 10:00 1FGMR A Ura Byrkjelo Sandane PK  
    Søn 16.06.13 11:00 1FGMR C Jonahola Åsane PK DM1FGMR Fpm  Lørdag for de som ønsker å få et et tidspunkt for sin skyting .Fpm mellom 20,00 og 22,00 på tlf 41922342  
1314033   Ons 19.06.13 18:00 5 C Kråkenesmarka Førde PK  
      21.-22.6   1S A Oppdal 3 klubber NM Spesialfelt
1214034   Søn 30.06.13 10:00 1FGMR A Kråkenesmarka Førde PK  
  E   7.-13.7   2A,7G,4,7F,5,6F,6G   Løvenskiold Oslo PK NM Bane
      24.-27.7   1RMGF   Åres skytesenter Farris SS NM Felt
1314035   Søn 04.08.13 12:00 6F A Ura Byrkjelo Sandane PK  
1314037   Ons 14.08.13 18:00 7FG C Kråkenesmarka Førde PK  
1314038   Lør 17.08.13 10:00 1S C Mjøen Årdal PK Halv løype
1314039   Søn 18.08.13 10:00 7FG C Mjøen Årdal PK KM7FG
1314040   Søn 18.08.13 12:00 6FG C Mjøen Årdal PK KM6FG
1314041   Søn 25.08.13 10:30 1FGMR A Hillestadstøløen Luster SSL / Sogndal PK  
1314042   Søn 01.09.13 10:00 1FGMR A Ura Byrkjelo Sandane PK  
    Lør 14.09.13 09:00 1FG   Korterudmyra Mysen PL Nordisk felt
1314043   Søn 15.09.13 10:00 5 A Kråkenesmarka Førde PK  
1314044   Søn 15.09.13 12:00 6FG A Kråkenesmarka Førde PK  
1314045   Ons 02.10.13 18:00 7MR C Kråkenesmarka Førde PK  
1314046   Ons 09.10.13 Ingen deltakere C Kråkenesmarka Førde PK  
1314036   Søn 13.10.13 10:00 1FGMR A Kråkenesmarka Førde PK  
1314047   Søn 13.10.13 11:00 1S A Kråkenesmarka Førde PK Halv Løype
1314048 E Tir 22.10.13 18:30 5 C Røti Årdal PK  
1314049 E Tir 12.11.13 18:30 5 C Røti Årdal PK  
1314050 E Søn 24.11.13 11:00 3A C Røti Årdal PK  
1314051 E Tir 10.12.13 18:30 5 C Røti Årdal PK  
1314052   Søn 24.11.13 10:30 3A A Fjordstova Luster SSL  

Terminliste 2013 kopiert frå http://fagkomite-pistol.no/Distrikter/Terminliste2013/14sognogfjordane.htm den 12.12.2015 kl 18:20