15 MØRE OG ROMSDAL SKYTTERKRETS 2013
1F=Finfelt, 1G=Grovfelt, 1M=Militærfelt, 1R=Revolverfelt, 1S=Spesialfelt (SP=Spesialpistol, SR=Spesialrevolver,
 M1=Magnum 1, M2=Magnum 2) 2A=Fripistol (ord), 2B=Fripistol (colt 25m),  
3A=Luftpistol (ord), 3B=Luftpistol fallfigur, 3C=Luftpistol standard, 3D=Sprintluft, 4=Silhuettpistol, 5=Standardpistol, 
6F=Finpistol, 6G=Grovpistol, 7F=Hurtigpistol fin, 7G=Hurtigpistol grov. 7M=Hurtig militær, 7R=Hurtig revolver
7SP=Hurtig spesialpistol, 7SR=Hurtig spesialrevolver, 8F=Nais Fin, 8G=Nais Grov  
               
P1=Revolver 1500 (R1500), P2=Pistol 1500 (P1500), P3=Standard revolver 6" (SR6), P4=Standard revolver 4" (SR4)
P5=Standard revolver 2,75" (SR2,75), P6=Standard pistol 5" (SP5), P7=Standard pistol 5" faste siktemidler (SP5FS), P8=Open
PN1=Feltrevolver (FR60), PN2=Feltpistol (FP60), PN3=Spesialrevolver (SR48), PN4=Spesialpistol (SP48)
               
Premiering: A=Premietabell, B=Spesialpremiering, C=Ingen premie    
KONTAKTTELEFONER :
Klubb Kontaktperson Tlf Mob Web / E-post
Aukra Pk  Tom K. Nerbø 951 04 657 tomkristian@bigfoot.com
Eide og Fræna Pk  Svein Krakeli  970 94 775 svein@skjelvikbilverksted.no
Kristiansund Pk Olaf Isaksen 924 29 462 olaf.isaksen@nktv.no
Molde Pk  Torkild Hauge 400 65 008 web@moldepk.no
Sunndal Pk  Egil Rød 901 62 505 sunndal.pistolklubb@sunndals.net
Tingvoll Pk Arnfinn Sponås 715 32 378 416 16 852 arnfinn.sponaas@neasonline.no
Vestnes Pk  Gert Are Hildrestrand 926 40 175 vingemutteren@gmail.com
Ørsta/Volda Pk Svein Tore Verstad 911 87 681 stverstad@hotmail.com
Ålesund Pk Ronny Vedå 410 84 085 ronny@vedaa.no
Åndalsnes Pk  Helge Løvland 920 63 914 post@andalsnespk.no
M&R Sk.krets Rolf Toven 971 90 753 rolf.toven@nessetpost.no
Resultatlister sendes res.mrs@gmail.com og resultater@fagkomite-pistol.no
Det er ønskelig med forhåndspåmelding til alle innendørsstevner!
I feltstevner med innlagt KM/MNM i enkelte våpengrupper, skytes disse våpengrupper først, av hensyn til avvikling av omskytinger. 
Resultater sendes som 1 stk fil pr. stevne på e-post til resultater@fagkomite-pistol.no. Stevnenummret skal brukes for merking både på listen, i filnavnet og i emnefeltet i e-posten, . Lister må sendes til klubber og kretser i tillegg.
  E Elektroniske skiver         Forhåndspåmelding =Fpm
St.nr   Dag Dato Kl.slett Øvelse P Skytested Arr.klubb Merknader
1315001   Søn 13.01.13 12:00 6F A Samfunnshuset Ørsta/Volda Pk Kretscup 6 (1:5)
1315002 E Man 14.01.13 19:00 8F C Bollitun Eide/Fræna Pk  
1315003 E Man 14.01.13 19:30 7SP C Bollitun Eide/Fræna Pk Kun kaliber .22
1315004   Søn 20.01.13 11:00 5 A Verpingsvika Ålesund Pk Korrespondanse
1315005 E Søn 27.01.13 11:00 3A A Vestneshallen Vestnes Pk  
1315006 E Søn 27.01.13 11:00 5 A Vestneshallen Vestnes Pk Kretscup 5 (1:5)
1315007   Lør 02.02.13 11:00 7FGMR A Verpingsvika Ålesund Pk Korrespondanse, maks 2 start pr.skytter
1315008   Søn 03.02.13 12:00 3A A Bjørnehaugen Kristiansund Pk  
1315009   Søn 03.02.13 12:00 7FG A Bjørnehaugen Kristiansund Pk  
    Lør 09.02.13 10:00 3A   Brekstad Ørland Pk MNM 3A
1315010   Søn 10.02.13 10:00 5 A Ungdomsskolen Åndalsnes Pk Korrespondanse
1315011 E Man 11.02.13 19:00 8F C Bollitun Eide/Fræna Pk  
1315012 E Man 11.02.13 19:30 7SP C Bollitun Eide/Fræna Pk  
1315013 E Søn 17.02.13 11:00 2A A Skytterhallen Molde Pk  
1315014 E Søn 17.02.13 13:00 6FG A Skytterhallen Molde Pk KM 6FG
1315015   Søn 17.02.13 12:00 7FSPSR A Samfunnshuset Ørsta/Volda Pk Kun kaliber .22
  E Lør 23.02.13   3A A Lånkehallen NT og ST Sk NM Luftpistol
1315017 E Søn 03.03.13 12:00 5 A Bollitun Eide/Fræna Pk Korrespondanse, Kretscup 5 (2:5)
1315018 E Søn 03.03.13 1330 8F C Bollitun Eide/Fræna Pk  
1315016 E Søn 10.03.13 11:00 6FG A Vestneshallen Vestnes Pk Kretscup 6 (2:5); Maks kal. .32
1315019 E Søn 10.03.13 11:00 3A A Vestneshallen Vestnes Pk KM 3A
1315020 E Man 11.03.13 19:00 8F C Bollitun Eide/Fræna Pk  
1315021 E Man 11.03.13 19:30 7SP C Bollitun Eide/Fræna Pk Kun kaliber .22
1315022   Søn 17.03.13 12:00 3A A Bjørnehaugen Kristiansund Pk  
1315023   Søn 17.03.13 12:00 6FG A Bjørnehaugen Kristiansund Pk Kretscup 6 (3:5)
1315024   Søn 24.03.13 12:00 5 A Samfunnshuset Ørsta/Volda Pk  
1315025 E Man 15.04.13 19:00 8F C Bollitun Eide/Fræna Pk  
1315026 E Man 15.04.13 19:30 7SP C Bollitun Eide/Fræna Pk Kun kaliber .22
1315027   Tir 23.04.13 17:00 7FGMRSPSR C Dalaråa Sunndal Pk To lag. Kl 17.00 og Kl 18.15
1315028   Lør 27.04.13 10:00 1FGMR A Skorgen Vestnes Pk  
1315029   Søn 05.05.13 10:00 1S A Jendem Eide/Fræna Pk KM M1/M2
1315030   Tor 09.05.13 10:00 1FGMR A Sollidalen Ørsta/Volda Pk  
1315031   Lør 11.05.13 10:00 1FGMR A Dalaråa Sunndal Pk  
1315032   Søn 12.05.13 10:00 1S A Dalaråa Sunndal Pk MNM SP/SR
1315033   Tir 14.05.13 17:00 7FGMRSPSR C Dalaråa Sunndal Pk To lag. Kl 17.00 og Kl 18.15
1315035   Søn 26.05.13 10:00 1FGMR A Fredøbanen Kristiansund Pk KM 1MR
1315034   Tir 28.05.13 17:00 7FGMRSPSR A Dalaråa Sunndal Pk To lag. Kl 17.00 og Kl 18.15
    Søn 02.06.13 10:00 6FG   Lerkehaug Steinkjer Pk MNM 4
    Søn 02.06.13 14:00 4   Lerkehaug Steinkjer Pk MNM 6FG
1315036   Tir 11.06.13 17:00 7FGMRSPSR C Dalaråa Sunndal Pk To lag. Kl 17.00 og Kl 18.15
    Lør 15.06.13 10:00 1S A Furukollen Støren pk MNM1Mag1&2 Furukollpokalen Siste påmelding 1300
1315037   Søn 16.06.13 10:00 1S A Strandafjellet Sykkylven Pk KM SP/SR
      21.-22.6   1S A Oppdal 3 klubber NM Spesialfelt
    Lør 29.06.13 13:00 7FG A Skytesenteret Selbu Pk MNM 7FG
1315038   Søn 30.06.13 10:00 1FGMR A Damman, Eidsvåg Molde Pk KM 1FG Påmelding i KM-øvelsene før kl. 13
  E   7.-13.7   2A,7G,4,7F,5,6F,6G   Løvenskiold Oslo PK NM Bane
      24.-27.7   1RMGF   Åres skytesenter Farris SS NM Felt
1315039   Søn 04.08.13 10:00 1FGMR A Sollidalen Ørsta/Volda Pk  
1315040   Søn 11.08.13 Stevnet er avlyst Landredalen, Rødven Åndalsnes Pk  
1315041   Tir 13.08.13 17:00 7FGMRSPSR C Dalaråa Sunndal Pk To lag. Kl 17.00 og Kl 18.15
1315042   Lør 17.08.13 10:00 1FGMR A Meisingset Tingvoll Pk  
1315043   Søn 18.08.13 10:00 1FGMR A Jendem Eide/Fræna Pk  
    Lør 24.08.13 10:00 1FGMRSPSR A Furukollen Støren pk MNM1FG Gaudalspokalen
1315044   Tir 27.08.13 17:00 7FGMRSPSR C Dalaråa Sunndal Pk To lag. Kl 17.00 og Kl 18.15
      31.8-1.9       Sverige   Landsdelsmatch
    Lør 07.09.13 11:00 2A A Torsbustaden Levanger Pk MNM 2A
1315045   Søn 08.09.13 10:00 1S A Sollidalen Ørsta/Volda Pk Halv løype
    Søn 08.09.13 10:00 1FGMR A Tromsdal Verdal Sportsk. MNM 1MR
1315046   Tir 10.09.13 Ingen deltakere Dalaråa Sunndal Pk To lag. Kl 17.00 og Kl 18.15
    Lør 14.09.13 09:00 1FG   Korterudmyra Mysen PL Nordisk felt
1315047   Lør 21.09.13 12:00 3A A Bjørnehaugen Kristiansund Pk  
1315048   Lør 21.09.13 12:00 5 A Bjørnehaugen Kristiansund Pk Kretscup 5 (3:5)
1315049   Søn 22.09.13 11:00 3A A Vestneshallen Vestnes Pk  
1315050   Søn 22.09.13 11:00 7FG A Vestneshallen Vestnes Pk KM 7FG; Maks kal. .32
1315051 E Søn 29.09.13 10:00 2A A Skytterhallen Molde Pk KM 2A
1315052 E Søn 29.09.13 12:00 5 A Skytterhallen Molde Pk KM 5, Kretscup 5 (4:5)
1315053   Søn 06.10.13 11:00 5 A Verpingsvika Ålesund Pk Korrespondanse
1315054 E Man 07.10.13 19:00 8F C Bollitun Eide/Fræna Pk  
1315055   Man 07.10.13 19:30 7SP C Bollitun Eide/Fræna Pk Kun kaliber .22
1315056 E Søn 13.10.13 12:00 7FSP A Bollitun Eide/Fræna Pk Korrespondanse
1315057 E Søn 13.10.13 13:00 6F A Bollitun Eide/Fræna Pk Korrespondanse
  E Lør 19.10.13 13:00 5 A Brekstad Ørland Pk MNM5
1315058   Søn 20.10.13 12:00 3A A Bjørnehaugen Kristiansund Pk  
1315059   Søn 20.10.13 12:00 6FG A Bjørnehaugen Kristiansund Pk Kretscup 6 (4:5)
1315060   Søn 3.11.13 10:00 6FG A Ungdomsskolen Åndalsnes Pk Korrespondanse, Kretscup 6 (5:5)
1315071   Søn 10.11.13 10:00 1FMR B Damman, Eidsvåg Molde Pk Vinterfelten
1315061 E Man 11.11.13 19:00 8F C Bollitun Eide/Fræna Pk  
1315062 E Man 11.11.13 19:30 7SP C Bollitun Eide/Fræna Pk Kun kaliber .22
1315063 E Søn 17.11.13 11:00 3A A Vestneshallen Vestnes Pk  
1315064 E Søn 17.11.13 11:00 4 A Vestneshallen Vestnes Pk KM 4
1315065   Søn 24.11.13 11:00 7FGMR A Verpingsvika Ålesund Pk Korrespondanse;  Maks 2 starter pr skytter
1315066   Lør 7.12.13 12:00 2B A Samfunnshuset Ørsta/Volda Pk  
1315067   Søn 8.12.13 12:00 3A A Bjørnehaugen Kristiansund Pk  
1315068   Søn 8.12.13 12:00 5 A Bjørnehaugen Kristiansund Pk Kretscup 5 (5:5)
1315069 E Man 9.12.13 19:00 8F C Bollitun Eide/Fræna Pk  
1315070 E Man 9.12.13 19:30 7SP C Bollitun Eide/Fræna Pk Kun kaliber .22

Terminliste 2013 kopiert frå http://fagkomite-pistol.no/Distrikter/Terminliste2013/15moreogromsdal.htm den 12.12.2015 kl 18:20