15 MØRE OG ROMSDAL SKYTTERKRETS 2012
1F=Finfelt, 1G=Grovfelt, 1M=Militærfelt, 1R=Revolverfelt, 1S=Spesialfelt (SP=Spesialpistol, SR=Spesialrevolver,
 M1=Magnum 1, M2=Magnum 2) 2A=Fripistol (ord), 2B=Fripistol (colt 25m),  
3A=Luftpistol (ord), 3B=Luftpistol fallfigur, 3C=Luftpistol standard, 3D=Sprintluft, 4=Silhuettpistol, 5=Standardpistol, 
6F=Finpistol, 6G=Grovpistol, 7F=Hurtigpistol fin, 7G=Hurtigpistol grov. 7M=Hurtig militær, 7R=Hurtig revolver
7SP=Hurtig spesialpistol, 7SR=Hurtig spesialrevolver, 8F=Nais Fin, 8G=Nais Grov  
               
P1=Revolver 1500 (R1500), P2=Pistol 1500 (P1500), P3=Standard revolver 6" (SR6), P4=Standard revolver 4" (SR4)
P5=Standard revolver 2,75" (SR2,75), P6=Standard pistol 5" (SP5), P7=Standard pistol 5" faste siktemidler (SP5FS), P8=Open
PN1=Feltrevolver (FR60), PN2=Feltpistol (FP60), PN3=Spesialrevolver (SR48), PN4=Spesialpistol (SP48)
               
Premiering: A=Premietabell, B=Spesialpremiering, C=Ingen premie    
KONTAKTTELEFONER :
Klubb Kontaktperson Tlf Mob Web / E-post
Aukra Pk  Tom K. Nerbø 951 04 657 tomkristian@bigfoot.com
Eide og Fræna Pk  Svein Krakeli  71 29 64 27 970 94 775 svein@skjelvikbilverksted.no
Kristiansund Pk Olaf Isaksen 924 29 462 olaf.isaksen@nktv.no
Molde Pk  Torkild Hauge 400 65 008 web@moldepk.no
Sunndal Pk  Egil Rød 901 62 505 sunndal.pistolklubb@sunndals.net
Vestnes Pk  Gert Are Hildrestrand 926 40 175 gah@mimer.no
Ørsta/Volda Pk Svein Tore Verstad 911 87 681 stverstad@hotmail.com
Ålesund Pk Ronny Vedå 410 84 085 ronny@vedaa.no
Åndalsnes Pk  Helge Løvland 920 63 914 post@andalsnespk.no
M&R Sk.krets Rolf Toven 971 90 753 rolf.toven@c2i.net
Resultatlister sendes res.mrs@gmail.com og resultater@fagkomite-pistol.no
Det er ønskelig med forhåndspåmelding til alle innendørsstevner!
I feltstevner med innlagt KM/MNM i enkelte våpengrupper, skytes disse våpengrupper først, av hensyn til avvikling av omskytinger. 
Resultater sendes som 1 stk fil pr. stevne på e-post til resultater@fagkomite-pistol.no. Stevnenummret skal brukes for merking både på listen, i filnavnet og i emnefeltet i e-posten, . Lister må sendes til klubber og kretser i tillegg.
  E Elektroniske skiver         Forhåndspåmelding =Fpm
St.nr   Dag Dato Kl.slett Øvelse P Skytested Arr.klubb Merknader
1215001   Søn 15.1.12 12:00 6F A Samfunnshuset Ørsta/Volda Pk Kretscup 6 (1:5)
1215002   Man 16.1.12 19:00 8F C Bollitun Eide/Fræna Pk  
1215003 E Tir 17.1.12 20:00 7F C Skytterhallen Molde Pk  
1215004   Søn 22.1.12 12:00 5 A Verpingsvika Ålesund Pk Korrespondanse
1215005 E Søn 29.1.12 11:00 3A A Vestneshallen Vestnes Pk  
1215006 E Søn 29.1.12 11:00 5 A Vestneshallen Vestnes Pk Kretscup 5 (1:5)
1215007   Søn 5.2.12 12:00 3A A Bjørnehaugen Kristiansund Pk  
1215008   Søn 5.2.12 12:00 7FG A Bjørnehaugen Kristiansund Pk  
1215009   Søn 12.2.12 10:00 5 A Ungdomsskolen Åndalsnes Pk Korrespondanse
1215010 E Man 13.2.12 19:00 8F C Bollitun Eide/Fræna Pk  
1215011 E Tir 14.2.12 20:00 7F C Skytterhallen Molde Pk  
1215012   Lør 18.2.12 12:00 7FGMR A Verpingsvika Ålesund Pk Korrespondanse (maks 2 start pr skytter)
1215013   Søn 19.2.12 Stevnet er avlyst Samfunnshuset Ørsta/Volda Pk  
1215014 E Søn 26.2.12 11:00 3A A Vestneshallen Vestnes Pk  
1215015 E Søn 26.2.12 11:00 6FG A Vestneshallen Vestnes Pk Kretscup 6 (2:5)
1215016 E Søn 4.3.12 12:00 5 A Bollitun Eide/Fræna Pk Korrespondanse, Kretscup 5 (2:5)
1215017 E Søn 4.3.12 13:30 8F C Bollitun Eide/Fræna Pk  
    Lør 10.3.12 12:00 3A C Egge fellesbane Steinkjer Pk MNM 3A
1215018 E Søn 11.3.12 11:00 2A A Skytterhallen Molde Pk  
1215019 E Søn 11.3.12 13:00 6FG A Skytterhallen Molde Pk KM 6FG
1215020 E Man 12.3.12 19:00 8F C Bollitun Eide/Fræna Pk  
1215073 E Man 12.3.12 19:30 7SP C Bollitun Eide/Fræna Pk Kun kal..22
1215021 E Tir 13.3.12 20:00 7F C Skytterhallen Molde Pk  
1215022   Søn 18.3.12 12:00 3A A Bjørnehaugen Kristiansund Pk KM 3A
1215023   Søn 18.3.12 12:00 6FG A Bjørnehaugen Kristiansund Pk Kretscup 6 (3:5)
1215024   Søn 25.3.12 12:00 5 A Samfunnshuset Ørsta/Volda Pk  
      30.3 -1.4. Skjedsmohallen Lillestrøm og Omegn Presisjonsskyttere NM Luft
1215025 E Man 16.4.12 19:00 8F C Bollitun Eide/Fræna Pk  
1215074 E Man 16.4.12 19:30 7SP C Bollitun Eide/Fræna Pk Kun kal..22
1215026   Tir 24.4.12 17:00 7FGMRSPSR C Dalaråa Sunndal Pk 2 lag, 17:00 og 18:15
1215027   Søn 29.4.12 10:00 1FGMR A Skorgen Vestnes Pk KM 1FG
1215030   Lør 5.5.12 12:00 6FG A Skytterstadion Aukra Pk  
1215028   Søn 6.5.12 10:00 1FGMR A Jendem Eide/Fræna Pk  
1215029   Tir 8.5.12 17:00 7FGMRSPSR C Dalaråa Sunndal Pk 2 lag, 17:00 og 18:15
1215038   Lør 12.5.12 10:00 1FGMR A Dalaråa Sunndal Pk  
1215042   Søn 13.5.12 10:00 1S A Dalaråa Sunndal Pk MNM M1/M2 Siste påmelding MNM kl 13.00

 

    Lør 19.5.12 10:00 1FGMR A Jonsvannet Trondhjems Pk MNM 1MR
    Søn 20.5.12 10:00 5 A Skatval Stjørdal Pk MNM 5
1215072   Tir 22.5.12 17:00 7FGMRSPSR C Dalaråa Sunndal Pk To lag. Kl 17:00 og 18:15
    Lør 26.5.12 10:00 1FGMR A Sætnan Stjørdal Pk MNM 1FG
1215031   Man 28.5.12 10:00 1FGMR A Sollidalen Ørsta/Volda Pk KM 1MR
1215032   Tir 29.5.12 17:00 7FGMRSPSR A Dalaråa Sunndal Pk 2 lag, 17:00 og 18:15
1215033   Søn 3.6.12 10:00 1FGMR A Fredøbanen Kristiansund Pk  
1215034   Tir 5.6.12 17:00 7FGMRSPSR C Dalaråa Sunndal Pk 2 lag, 17:00 og 18:15
1215035   Søn 10.6.12 10:00 1S A Strandafjellet Sykkylven Pk KM M1/M2
    Lør 16.6.12 10:00 1S A Furukollen Støren Pk MNM SP/SR
1215036   Søn 17.6.12 10:00 1FGMR A Damman, Eidsvåg Molde Pk  
1215037   Tir 19.6.12 17:00 7FGMRSPSR C Dalaråa Sunndal Pk 2 lag, 17:00 og 18:15
1215039   Søn 1.7.12 10:00 1FGMR A Sollidalen Ørsta/Volda Pk  
      9-15,7   24567   Kråknesmarka Førde Pk Bane-NM
      23-28,7   1FGMRS   Oppdal Oppdal/Sunndal/Støren Pk Felt-NM
1215040   Søn 5.8.12 10:00 1S A Jendem Eide/Fræna Pk KM SP/SR
1215041   Tir 7.8.12 17:00 7FGMRSPSR C Dalaråa Sunndal Pk 2 lag, 17:00 og 18:15
1215043   Søn 12.8.12 Stevnet er avlyst Sollidalen Ørsta/Volda Pk  
1215044   Lør 18.8.12 10:00 1FGMR A Meisingset Tingvoll Pk  
    Lør 18.8.12 11:00 2A A Skytesenteret Selbu pk MNM 2A Selbu Grand Mix
1215045   Søn 19.8.12 Stevnet er avlyst Landredalen, Rødven Åndalsnes Pk  
1215046   Tir 21.8.12 17:00 7FGMRSPSR C Dalaråa Sunndal Pk 2 lag, 17:00 og 18:15
      23. - 26.8       Løvenskiold NSF Nordisk Mesterskap Junior
    Lør 1.9.12 10:00 1FGMR A Tromsdal Verdal SSL KM1MR Landsdelsmatch
    Søn 2.9.12 10:00 7FGMR C Tromsdal Verdal SSL MNM 7FG Landsdelsmatch
1215047   Tir 4.9.12 17:00 7FGMRSPSR C Dalaråa Sunndal Pk 2 lag, 17:00 og 18:15
    Søn 9.9.12 12:00 6FG A Jonsvannet Trondhjems Pk MNM 6FG
1215048   Søn 9.9.12 10:00 1S A Sollidalen Ørsta/Volda Pk Halv løype
    Søn 16.9.12 10,00 4 A Sankthansholet Ørland PK MNM 4
1215049   Søn 16.9.12 12:00 3A A Bjørnehaugen Kristiansund Pk  
1215050   Søn 16.9.12 12:00 5 A Bjørnehaugen Kristiansund Pk Kretscup 5 (3:5)
1215051 E Søn 23.9.12 11:00 3A A Vestneshallen Vestnes Pk  
1215052 E Søn 23.9.12 11:00 7FG A Vestneshallen Vestnes Pk KM 7FG Maks kal..32
1215053 E Søn 30.9.12 10:00 2A A Skytterhallen Molde Pk KM 2A
1215054 E Søn 30.9.12 12:00 5 A Skytterhallen Molde Pk KM 5, Kretscup 5 (4:5)
    Lør 6.10.12       Gjørring, Danmark   Nordisk Feltmesterskap
1215055   Søn 7.10.12 12:00 5 A Verpingsvika Ålesund Pk Korrespondanse
1215056 E Man 8.10.12 19:00 8F C Bollitun Eide/Fræna Pk  
1205075 E Man 8.10.12 19:30 7SP C Bollitun Eide/Fræna Pk Kun kal..22
1215057 E Søn 14.10.12 12:00 7FSP A Bollitun Eide/Fræna Pk Korrespondanse
1215058 E Søn 14.10.12 13:00 6F A Bollitun Eide/Fræna Pk Korrespondanse
1215059 E Tir 16.10.12 20:00 7F C Skytterhallen Molde Pk  
1215060   Søn 21.10.12 12:00 3A A Bjørnehaugen Kristiansund Pk  
1215061   Søn 21.10.12 12:00 4 A Bjørnehaugen Kristiansund Pk KM 4
1215062   Søn 4.11.12 10:00 6FG A Ungdomsskolen Åndalsnes Pk Korrespondanse, Kretscup 6 (4:5)
1215063 E Man 12.11.12 19:00 8F C Bollitun Eide/Fræna Pk  
1215076 E Man 12.11.12 19:30 7SP C Bollitun Eide/Fræna Pk Kun kal..22
1215064 E Tir 13.11.12 20:00 7F C Skytterhallen Molde Pk  
1215065 E Søn 18.11.12 11:00 3A A Vestneshallen Vestnes Pk  
1215066 E Søn 18.11.12 11:00 6FG A Vestneshallen Vestnes Pk Kretscup 6 (5:5) Maks kal..32
1215067   Søn 25.11.12 12:00 7FGMR A Verpingsvika Ålesund Pk Korrespondanse (maks 2 start pr skytter)
1215068   Lør 8.12.12 12:00 2B A Samfunnshuset Ørsta/Volda Pk  
1215069   Søn 9.12.12 12:00 3A A Bjørnehaugen Kristiansund Pk  
1215070   Søn 9.12.12 12:00 5 A Bjørnehaugen Kristiansund Pk Kretscup 5 (5:5)
1215071 E Man 10.12.12 19:00 8F C Bollitun Eide/Fræna Pk  
1215077 E Man 10.12.12 19:30 7SP C Bollitun Eide/Fræna Pk Kun kal..22

Terminliste 2012 kopiert frå http://fagkomite-pistol.no/Distrikter/Terminliste2012/15moreogromsdal.htm den 12.12.2015 kl 17:50