14 SOGN OG FJORDANE SKYTTARKRINS  
1F=Finfelt, 1G=Grovfelt, 1M=Militærfelt, 1R=Revolverfelt, 1S=Spesialfelt (SP=Spesialpistol, SR=Spesialrevolver,
 M1=Magnum 1, M2=Magnum 2) 2A=Fripistol (ord), 2B=Fripistol (colt 25m),  
3A=Luftpistol (ord), 3B=Luftpistol fallfigur, 3C=Luftpistol standard, 3D=Sprintluft, 4=Silhuettpistol, 5=Standardpistol, 
6F=Finpistol, 6G=Grovpistol, 7F=Hurtigpistol fin, 7G=Hurtigpistol grov. 8F=Nais Fin, 8G=Nais Grov  
Premiering: A=Premietabell, B=Spesialpremiering, C=Ingen premie    
KONTAKTTELEFONER :
Klubb Kontaktperson Tlf Mob Web / E-post
Florø PK Hjalmar Joleik 57 74 90 16 905 27 172 tstensv3@online.no
Førde PK Rune Soleide 958 27 530 rune@fordemotorsport.no
Høyanger PK Sigmund Folkestad 57 71 24 91 411 01 189 si-folke@online.no
Luster SSL Kjell Kvalen 57 68 15 85 917 63 747 kjell.kvalen@gaupne.no
Sandane PK Oddvar Kandal 57 86 53 79 951 57 678 oddvakan@online.no
Sogndal PK Svein Flåten 48 08 04 70 svein-flaaten@lerumfrakt.no
Stryn PK Eivind Tonning 911 88 369 strynpk@gmail.com
Årdal PK Jørn Rutlin 976 72 060 jorn.rutlin@hydro.com
S&F Sk.krets Eivind Tonning 911 88 369 strynpk@gmail.com
Resultatlister : Eivind Tonning 911 88 369 strynpk@gmail.com
Resultater sendes som 1 stk fil pr. stevne på e-post til resultater@fagkomite-pistol.no. Stevnenummret skal brukes for merking både på listen, i filnavnet og i emnefeltet i e-posten, . Lister må sendes til klubber og kretser i tillegg.
Forhåndspåmelding =Fpm
St.nr Dag Dato Kl.slett Gren P Skytested Arr.klubb Merknader
1114001 Tirs 11.1. Avlyst pga ombygging av bane Årdal PK  
    12. - 15.1 3A B Rica Hell Hell Open Internasjonalt luftstevne
1114002 Søn 23.1. 10:30 6F A Fjordstova Luster SSL  
1114003 Søn 23.1. 10:30 7F A Fjordstova Luster SSL  
1114004 Søn 6.2. 11:00 3A C Røti Årdal PK KM 3A
1114005 Søn 13.2. 11:30 3A A Fjordstova Luster SSL DM 3A
1114006 Tirs 15.2. Stevnet er avlyst Røti Årdal PK  
1114007 Søn 27.2. 11:00 6F A Høyangerhallen Høyanger PK  
1114008 Søn 27.2. 14:00 7F A Høyangerhallen Høyanger PK  
    10. - 13.3 3A   Kisen Miniatyr skytterlag NM luft
1114009 Søn 13.3. 10:30 5 A Fjordstova Luster SSL  
1114010 Søn 13.3. 10:30 7F A Fjordstova Luster SSL  
1114011 Tirs 15.3. Stevnet ble avlyst Røti Årdal PK  
1114012 Søn 20.3. 11:00 1S A Kråkenesmarka Førde PK Full løype
1114013 Søn 27.3. 11:00 1FGMR A Kråkenesmarka Førde PK  
1114014 Ons 30.3. Avlyst pga mye snø Kråkenesmarka Førde PK  
1114015 Lør 9.4. 11:00 7f A Florø Florø pk pm Torsd.7/4 kl 20-22
1114016 Søn 10.4. Avlyst pga mye snø Kråkenesmarka Førde PK KM 5
1114017 Søn 10.4. Avlyst pga mye snø Kråkenesmarka Førde PK  
1114018 Tirs 12.4. 18:30 7F C Røti Årdal PK  
1114019 Søn 17.4. 12:00 6F A Jølet Sandane PK  
1114020 Lør 30.4. 10:00 1FGMR A Vadheim Høyanger PK  
1114021 Lør 30.4. 15:00 1S A Vadheim Høyanger PK  
1114022 Lør 7.5. 10:00 1FGMR C Mjøen Årdal PK  
1114023 Søn 8.5. 10:00 1S C Mjøen Årdal PK Halv løype
1114024 Lør 14.5. 10:30 1FGMR A Vassbakken Luster SSL  
1114025 Søn 15.5. 10:30 1FGMR A Vassendemona Sandane PK  
1114026 Søn 22.5. 10:00 6F A Kråkenesmarka Førde PK KM 6F
1114027 Søn 22.5. 12:00 7F A Kråkenesmarka Førde PK KM 7F
1114026 Søn 22.5. 13:30 6G A Kråkenesmarka Førde PK KM 6G
1114027 Søn 22.5. 15:00 7G A Kråkenesmarka Førde PK KM 7G
1114028 Søn 5.6. 10:00 1FGMR A Vassendemona Sandane PK KM 1FGMR
    17. - 19.6     Ørland Infoside om Nordisk Veteran mesterskap
  Søn 19.6. 11:00 1FGMR C Jonahola Åsane PK DM 1FGMR
1114029 Søn 26.6. 10:00 1FGMR A Kråkenesmarka Førde PK  
1114030 Søn 3.7. 10:00 6FG A Kråkenesmarka Førde PK DM 6FG
1114031 Søn 3.7. 12:00 7FG A Kråkenesmarka Førde PK DM 7FG
    11. - 17.7.     Mysen   NM felt
    25. - 30.7.      Oppdal   NM Bane
1114032 Søn 7.8. 12:00 6F A Jølet Sandane PK  
1114033 Søn 14.8. 10:00 5 A Kråkenesmarka Førde PK DM 5
1114034 Søn 14.8. 12:00 4 A Kråkenesmarka Førde PK KM 4 / DM 4 Pm. innen kl 22.00 13/8 
1114035 Søn 14.8. 14:00 2A A Kråkenesmarka Førde PK KM 2A / DM 2A Pm. innen kl 22.00 13/8 
1114036 Lør 20.8. Stevnet er avlyst Mjøen Årdal PK Halv løype
1114037 Søn 21.8. Stevnet er avlyst Mjøen Årdal PK  
1114038 Søn 21.8. Stevnet er avlyst Mjøen Årdal PK DM 6FG
1114039 Søn 28.8. 10:00 1FGMR A Hillestastølen Sogndal PK  
1114040 Søn 4.9. 10:00 1FGMR A Vassendemona Sandane PK Finale Helge Cup
1114041 Ons 7.9. 18:00 7MR C Kråkenesmarka Førde PK  
1114042 Tirs 18.10. Avlyst pga.teknisk problem Røti Årdal PK  
1114043 Tirs 8.11. Avlyst pga.teknisk problem Røti Årdal PK  
1114044 Søn 20.11. 11:00 3A C Røti Årdal PK  
1114045 Søn 27.11. 10:30 3A A Fjordstova Luster SSL  
1114046 Tirs 6.12. Avlyst pga.teknisk problem Røti Årdal PK  

Terminliste 2011 kopiert frå http://fagkomite-pistol.no/Distrikter/Terminliste%202011/14%20sogn%20og%20fjordane.htm den 12.12.2015 kl 17:40