15 MØRE OG ROMSDAL SKYTTERKRETS  
1F=Finfelt, 1G=Grovfelt, 1M=Militærfelt, 1R=Revolverfelt, 1S=Spesialfelt (SP=Spesialpistol, SR=Spesialrevolver,
 M1=Magnum 1, M2=Magnum 2) 2A=Fripistol (ord), 2B=Fripistol (colt 25m),    
3A=Luftpistol (ord), 3B=Luftpistol fallfigur, 3C=Luftpistol standard, 3D=Sprintluft, 4=Silhuettpistol, 5=Standardpistol, 
6F=Finpistol, 6G=Grovpistol, 7F=Hurtigpistol fin, 7G=Hurtigpistol grov. 8F=Nais Fin, 8G=Nais Grov  
Premiering: A=Premietabell, B=Spesialpremiering, C=Ingen premie    
KONTAKTTELEFONER :
Klubb Kontaktperson Tlf Mob Web / E-post
Aukra Pk  Tom K. Nerbø 951 04 657 tomkristian@bigfoot.com
Eide og Fræna Pk  Svein Krakeli  71 29 64 27 svein@skjelvikbilverksted.no
Kristiansund Pk Olaf Isaksen 924 29 462 olaf.isaksen@nktv.no
Molde Pk  Torkild Hauge 400 65 008 web@moldepk.no
Sunndal Pk  Egil Rød 901 62 505 sunndal.pistolklubb@sunndals.net
Vestnes Pk  Geir A. Øverås  71 18 96 50 (p) 952 37 055 (m) geir.oeveraas@c2i.net
Ørsta/Volda Pk Svein Tore Verstad 911 87 681 (m) stverstad@hotmail.com
Ålesund Pk Ronny Vedå 410 84 085 (m) ronny@vedaa.no
Åndalsnes Pk  Helge Løvland 920 63 914 levi_ailj@hotmail.com
M&R Sk.krets Rolf Toven 971 90 753 (m) rolf.toven@c2i.net
Resultatlister sendes res.mrs@gmail.com, nsf@skyting.no og resultater@fagkomite-pistol.no
Det er ønskelig med forhåndspåmelding til alle innendørsstevner!
I feltstevner med innlagt KM/MNM i enkelte våpengrupper, skytes disse våpengrupper først, av hensyn til avvikling av omskytinger. 
Resultater sendes som 1 stk fil pr. stevne på e-post til resultater@fagkomite-pistol.no. Stevnenummret skal brukes for merking både på listen, i filnavnet og i emnefeltet i e-posten, . Lister må sendes til klubber og kretser i tillegg.
                Forhåndspåmelding =Fpm
St.nr Dag Dato Kl.slett Gren P Skytested Arr.klubb Merknader
    12. - 15.1 3A B Rica Hell Hell Open Internasjonalt luftstevne
1115001 Søn 9.1. 12:00 6F A Samfunnshuset Ørsta/Volda Pk Kretscup 6 (1:5);   Korrespondanse
1115002 Søn 23.1. 12:00 5 A Verpingsvika Ålesund Pk Korrespondanse
1115003 Søn 30.1. 11:00 3A A Vestneshallen Vestnes Pk  
1115004 Søn 30.1. 11:00 5 A Vestneshallen Vestnes Pk Kretscup 5 (1:5)
1115005 Søn 6.2. 12:00 3A A Bjørnehaugen Kristiansund Pk  
1115006 Søn 6.2. 12:00 7FG A Bjørnehaugen Kristiansund Pk  
  Lør  12.2. 12:00 3A A Brekstad Ørland pk MNM 3A, Finaler 17.00
1115007 Søn 13.2. 10:00 5 A Ungdomsskolen Åndalsnes Pk Korrespondanse
1115008 Lør 19.2. 12:00 7FG A Verpingsvika Ålesund Pk Korrespondanse
1115009 Søn 20.2. 12:00 7F A Samfunnshuset Ørsta/Volda Pk  
1115010 Søn 27.2. 11:00 3A A Vestneshallen Vestnes Pk  
1115011 Søn 27.2. 11:00 6FG A Vestneshallen Vestnes Pk Kretscup 6 (2:5)
1115012 Søn 6.3. 12:00 5 A Bollitun Eide/Fræna Pk Korrespondanse
    10. - 13.3 3A   Kisen Miniatyr skytterlag NM luft
1115013 Søn 20.3. 11:00 2A A Skytterhallen Molde Pk  
1115014 Søn 20.3. 13:00 5 A Skytterhallen Molde Pk KM Standard; Kretscup 5 (2:5)
1115015 Søn 27.3. 12:00 3A A Bjørnehaugen Kristiansund Pk KM 3A
1115016 Søn 27.3. 12:00 6FG A Bjørnehaugen Kristiansund Pk  
1115017 Søn 3.4. 12:00 5 A Samfunnshuset Ørsta/Volda Pk Kretscup 5 (3:5)
1115018 Tir 26.4. 17:00 7FGMR C Dalaråa Sunndal Pk Kun to starter pr skytter
1115019 Lør 30.4. 10:00 1S A Sollidalen Ørsta/Volda Pk Halv Løype
1115020 Søn 1.5. 10:00 1FGMR A Skorgen Vestnes Pk  
1115021 Søn 8.5. 10:00 1FGMR A Jendem Eide/Fræna Pk  
1115022 Tir 10.5. 17:00 7FGMR C Dalaråa Sunndal Pk Kun to starter pr skytter
1115023 Lør 14.5. 12:00 6FG A Skytterstadion Aukra Pk KM 6FG; Kretscup 6 (3:5)
1115024 Lør 21.5. 10:00 1FGMR A Damman, Eidsvåg Molde Pk  
1115025 Lør 28.5. 10:00 1FGMR A Dalaråa Sunndal Pk  
1115026 Søn 29.5. 10:00 7FGMR A Dalaråa Sunndal Pk  
1115027 Tor 2.6. 10:00 1FGMR A Sollidalen Ørsta/Volda Pk  
1115028 Lør 4.6. 10:00 1FGMR A Fredøbanen Kristiansund Pk KM 1FG
1115029 Tir 7.6. 17:00 7FGMR C Dalaråa Sunndal Pk Kun to starter pr skytter
  Fre 10.6. 16:00 2A A Skytesenteret Selbu Pk  
  Lør  11.6. 13:00 5 A Skytesentret Selbu Pk MNM 5 Selbu Grand Mix
1115030 Man 13.6. 10:00 1S A Strandafjellet Sykkylven Pk KM SR/SP
    17. - 19.6     Ørland Infoside om Nordisk Veteran mesterskap
1115031 Tir 21.6. 17,00 7FGMR C Dalaråa Sunndal Pk Kun to starter pr skytter
  Lør 25.6. 10:00 1FGMR A Furukollen Støren Pk MNM 1FG Siste påmelding MNM kl. 13.00, MNM skytes først.  
  Søn 26.6. 10:00 1S A Furukollen Støren pk MNM 1S (M1/M2) Furukollpokalen Siste påmeld. MNM kl 13.00. MNM skytes først.
  Søn 3.7. 10:00 7FG A Sitter Sitter IL PK MNM 7FG Midtsommerstevne
    11. - 17.7.     Mysen   NM felt
  Lør 23.7. 10:00 2A A Oppdal Oppdal pk MNM 2A
    25. - 30.7.      Oppdal   NM Bane
1115032 Søn 7.8. 10,00 1S A Jendem Eide/Fræna Pk  
1115033 Tir 9.8. 17:00 7FGMR C Dalaråa Sunndal Pk Kun to starter pr skytter
1115034 Lør 13.8. 10:00 1S A Dalaråa Sunndal Pk MNM SP/SR, KM Magnum Siste påmelding MNM kl 13.00 / KM Kl 15.00
1115035 Søn 21.8. Stevnet er avlyst Sollidalen Ørsta/Volda Pk  
1115036 Tir 23.8. 17:00 7FGMR C Dalaråa Sunndal Pk Kun to starter pr skytter
1115037 Lør 27.8. 10:00 1FGMR A Meisingset Tingvoll Pk KM 1MR
  Lør 27.8. 13:00 6FG  A Sankthansholet Ørland pk MNM 6FG
  Søn 28.8. 10:00 1FGMR A Sankthansholet Ørland pk MNM 1MR Siste påmelding MNM kl. 13.00, MNM skytes først.
1115038 Søn 4.9. Stevnet er avlyst Landredalen, Rødven Åndalsnes Pk  
1115039 Tir 6.9. 17:00 7FGMR C Dalaråa Sunndal Pk Kun to starter pr skytter
1115040 Søn 11.9. 10:00 1S A Sollidalen Ørsta/Volda Pk Halv Løype
1115060 Man 12.9. 19:00 8F C Bollitun Eide/Fræna Pk  
1115041 Søn 18.9. 12:00 3A A Bjørnehaugen Kristiansund Pk  
1115042 Søn 18.9. 12:00 5 A Bjørnehaugen Kristiansund Pk Kretscup 5 (4:5)
1115043 Søn 25.9. 11:00 3A A Vestneshallen Vestnes Pk  
1115044 Søn 25.9. 11:00 7FG A Vestneshallen Vestnes Pk KM7FG
1115045 Søn 2.10. 10:00 2A A Skytterhallen Molde Pk KM 2A
1115046 Søn 2.10. 12:00 6FG A Skytterhallen Molde Pk Kretscup 6 (4:5)
1115047 Søn 9.10. 12:00 5 A Verpingsvika Ålesund Pk  
1115061 Man 10.10. 19:00 8F C Bollitun Eide/Fræna Pk  
1115048 Søn 16.10. 12:00 7F A Bollitun Eide/Fræna Pk Korrespondanse
1115049 Søn 16.10. 13:00 6F A Bollitun Eide/Fræna Pk Korrespondanse
1115064 Tir 18.10. 20:00 7F C Skytterhallen Molde Pk  
1115050 Søn 23.10. 12:00 3A A Bjørnehaugen Kristiansund Pk  
1115051 Søn 23.10. 12:00 4 A Bjørnehaugen Kristiansund Pk KM 4
1115052 Søn 6.11. 10:00 6FG A Ungdomsskolen Åndalsnes Pk Korrespondanse
1115062 Man 7.11. 19:00 8F C Bollitun Eide/Fræna Pk  
1115065 Tir 15.11. 20:00 7F C Skytterhallen Molde Pk  
1115053 Søn 20.11. 11:00 3A A Vestneshallen Vestnes Pk  
1115054 Søn 20.11. 11:00 6FG A Vestneshallen Vestnes Pk Kretscup 6 (5:5)
1115055 Søn 27.11. 12:00 7FGMR A Verpingsvika Ålesund Pk Korrespondanse Kun 2 start pr. skytter
1115057 Lør 10.12. 12:00 2B A Samfunnshuset Ørsta/Volda Pk  
1115056 Søn 4.12. 10:00 1FMR A Damman, Eidsvåg Molde Pk Vinterfelt
1115063 Man 5.12. 19:00 8F C Bollitun Eide/Fræna Pk  
1115058 Søn 11.12. 12:00 3A A Bjørnehaugen Kristiansund Pk  
1115059 Søn 11.12. 12:00 5 A Bjørnehaugen Kristiansund Pk Kretscup 5 (5:5)

Terminliste 2011 kopiert frå http://fagkomite-pistol.no/Distrikter/Terminliste%202011/15%20more%20og%20romsdal.htm den 12.12.2015 kl 17:40