Sandane Pistolklubb
Resultatliste  
Stemnenummer: 1114025 Kontaktperson:   Mads Tystad  
Stemnedato: 15-05-11 E-post:   mads.tystad@enivest.net  
Program: 1FGMR Tlf privat/mobil:   97131344  
Arrang¿r: Sandane PK Tal pŒ deltakarar:                 57  
Stad /bane: Vassendemona Startkontingent:                  
Premiefaktor:   Bestemannspremie   kr 0,00 pr. Deltakar  
Stemneleiar(ar): Kjell Solheim                        
Jury:                          
Fin Plass Namn Klubb Poeng Rang
Klasse
A 1 Mads Tystad Sandane PK 100 x-x-x-x
2 Rune Soleide F¿rde PK 100 8-8-9-9
3 Kjell Kvalen LSSL 98 8-8-9
4 Morten Lien ¯rsta/Volda PK 98 9-9-9-x
5 Svein Nesje Oslo PK 98 8-9-9-x
6 Leif Arne S¾thre Sandane PK 97 7-9-x-x
7 Odd Solheim Sandane PK 97 9-9-9-x
8 Tom Asle Kvile Sandane PK 97 9-9-9-9
9 Raymind Lillemo Skei PK 96 9-9-9-x
10 Kjell Solheim Sandane PK 96 8-9-9-9
11 Eirik Kvalen LSSL 92 8-x-x
12 Magnar Anton St¿yva Sandane PK 89 7-9-9-x
13 Per Lillemo Skei PK 89 8-9-9-x
Fin
Klasse
B 1 Kjell Skjolden LSSL 94 9-x-x
2 Andreas Kvile Sandane PK 91 8-9
3 Ragna Kyrkjeb¿ Oslo PK 90 8-8
4 Peter Bergheim Sandane PK 85 7-9-9-x
5 Odd Apalseth Sandane PK 82 7-8-9
Fin
Klasse
C 1 Lars Kristian Sollid ¯rsta/Volda PK 91 8-9
2 Kjell Warholm ¯rsta/Volda PK 78 9-9
Fin
Klasse
D 1 Daniel Nordstrand F¿rde PK 96 9-x
2 Kjell Jomar Heltne Flor¿ PK 90
3 Bj¿rnar S¿rb¿ Flor¿ PK 88 8-8
4 S¿lve Storevik Flor¿ PK 79 8-x-x-x
5 Jon Erling Clementsen Sandane PK 66 7-8
6 Kent Fl¿lo Sandane PK 59 7
Fin
Klasse
U/14 1 Stian Fl¿lo Sandane PK 82 8-8-9-x
2 Roar Arne Solheim Sandane PK 77 8-9-9-9
3 Martin Myklebust Kvile Sandane PK 76 8-9-x
Grov
Klasse
A 1 Rune Soleide F¿rde PK 97 8-9-x-x
2 Morten Lien ¯rsta/Volda PK 97 9-9
Grov
Klasse
B 1 Svein Nesje Oslo PK 86 9-9-9-x
Grov
Klasse k
D 1 Lars Kristian Sollid ¯rsta/Volda PK 84 7-8-9
Rev
Klasse
A 1 Morten Lien ¯rsta/Volda PK 96 9-x
2 Svein Nesje Oslo PK 93 7-7-8
Rev
Klasse
B 1 Kjell Skjolden LSSL 91 7-x-x
2 Eirik Kvalen LSSL 90 7-7-9-x
3 Mads Tystad Sandane PK 89 7-7-9
4 Kjell Kvalen LSSL 86 7-8-9-9
5 Odd Apalseth Sandane PK 83 7-8-8
Rev
Klasse
C 1 Daniel Nordstrand F¿rde PK 95 8-9
2 Andreas Kvile Sandane PK 80 8
Rev
Klasse
D 1 Kjell Solheim Sandane PK 90 8-9-x
2 Ole Morten Svingen F¿rde PK 86 8-8-x
3 Lars Kristian Sollid ¯rsta/Volda PK 78 8-x
4 Ragna Kyrkjeb¿ Oslo PK 71 8-x
5 Kjell Warholm ¯rsta/Volda PK 69 7-8-9
6 Jon Erling Clementsen Sandane PK 69 8-9
Mil
Klasse
A 1 Rune Soleide F¿rde PK 100 8-9-9-x
2 Svein Nesje Oslo PK 91 9-9-x-x
Mil
Klasse
B 1 Morten Lien ¯rsta/Volda PK 89 7-8-9
Mil
Klasse
C 1 Daniel Nordstrand F¿rde PK 87 8-8-9-x
Mil
Klasse
D 1 Ole Morten Svingen F¿rde PK 92 7-9
2 Leif Arne S¾tre Sandane PK 78 8-x
3 Ragna Kyrkjeb¿ Oslo PK 54 7
4 Kjell Warholm ¯rsta/Volda PK 52 7-9-x
5 Lars Kristian Sollid ¯rsta/Volda PK 44
Max poengsum 100p