Eide og Fræna P.K
Postboks 82
6499 Eide
Telefon: 97094775
Epost:
Hjemmeside: www.efpk.no

Stevne: 1SM1 Spesialfelt, Magnum 1
Dato: 07.08.2011
Stevnenummer: 1115032
Bane: Jendem
Stevneleder: Svein Krakeli
Dommer(e): Frode Viken og Svein J Aarsbog
Startkontingent: 80,00
Maks poengsum: 82
Premieandel: 30,00
Til bestemann: 2,00
Mesterskap:
Deltakere: 14

Klasse A 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 InnerX Omsk Sum Oppr. Mrk. Premie
1 Tom Roger Ulleland Eide og Fræna P.K 8 7 8 8 7 8 8 9 9 8 18 80 - - 172*
2 Andre Hansø Kristiansund P.K 8 7 8 8 6 7 9 9 9 8 33 79 - - 120
3 Jon Arne Brekken Sunndal Pistolklubb 8 7 8 8 7 7 9 9 7 8 30 78 - - 69
4 Olaf Isaksen Kristiansund P.K 8 7 8 8 8 8 7 9 7 8 27 78 - - 51
5 Rolf Toven Nesset PK 8 7 7 8 8 5 9 7 9 8 33 76 - - 36
6 Sigbjørn Bredesen Kristiansund P.K 8 7 7 8 7 8 9 9 7 6 19 76 - - 0
7 Vidar Solheim Eide og Fræna P.K 8 7 8 8 6 8 9 6 7 8 28 75 - - 0
8 Reidar Solstad Eide og Fræna P.K 8 7 8 8 5 7 7 9 9 6 29 74 - - 0
9 Bjørnar Osnes Ørsta-Volda PK 8 7 5 8 4 7 9 8 9 8 22 73 - - 0
10 Are Skotnes Fannefjord P.K 8 7 8 8 7 6 7 7 7 8 22 73 - - 0
11 Svein Krakeli Eide og Fræna P.K 8 6 7 8 7 7 8 7 7 6 18 71 - - 0
12 Bjørn T Moen Eide og Fræna P.K 8 7 6 8 7 4 8 2 4 8 15 62 - - 0
13 Svein Ulrik Olsen Kristiansund P.K 7 6 7 8 2 2 3 5 7 2 7 49 - - 0
14 Svein Jostein Aarsbog Eide og Fræna P.K 8 0 5 7 5 7 5 2 4 5 7 48 - - 0



Stevne: 1SM2 Spesialfelt, Magnum 2
Dato: 07.08.2011
Maks poengsum: 82
Deltakere: 9
Startkontingent: 80,00
Premieandel: 30,00
Til bestemann: 2,00

Klasse A 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 InnerX Omsk Sum Oppr. Mrk. Premie
1 Rolf Toven Nesset PK 8 7 8 8 8 7 9 9 9 8 35 81 - - 144*
2 Jon Arne Brekken Sunndal Pistolklubb 8 7 8 8 4 8 9 9 8 7 26 76 - - 96
3 Svein Krakeli Eide og Fræna P.K 8 7 8 8 5 6 9 9 8 8 24 76 - - 48
4 Andre Hansø Kristiansund P.K 8 7 6 8 8 7 8 9 7 6 25 74 - - 0
5 Sigbjørn Bredesen Kristiansund P.K 8 7 7 8 5 8 9 9 7 6 21 74 - - 0
6 Olaf Isaksen Kristiansund P.K 8 7 8 8 4 7 9 7 5 6 25 69 - - 0
7 Gert Are Hildrestrand Vestnes P.K 8 5 7 8 6 5 6 6 8 6 14 65 - - 0
8 Svein Ulrik Olsen Kristiansund P.K 6 7 8 6 2 7 7 4 4 5 9 56 - - 0
9 Nils Petter Berdahl Eide og Fræna P.K 0 3 0 4 4 6 5 0 0 0 1 22 - - 0



Stevne: 1SP Spesialfelt, Pistol
Dato: 07.08.2011
Maks poengsum: 83
Deltakere: 19
Startkontingent: 80,00
Premieandel: 30,00
Til bestemann: 2,00

Klasse A 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 InnerX Omsk Sum Oppr. Mrk. Premie
1 Andre Hansø Kristiansund P.K 8 7 9 8 7 8 9 8 9 8 31 81 - - 200*
2 Olaf Isaksen Kristiansund P.K 8 7 9 8 6 10 7 8 9 8 36 80 - - 138
3 Rolf Toven Nesset PK 8 7 9 8 7 10 9 3 9 8 33 78 - - 87
4 Sigbjørn Bredesen Kristiansund P.K 5 7 9 8 7 10 9 8 9 6 27 78 - - 66
5 Bjørnar Osnes Ørsta-Volda PK 8 6 9 8 5 10 9 7 7 8 27 77 - - 51
6 Vidar Solheim Eide og Fræna P.K 8 6 9 8 5 8 9 8 7 8 24 76 - - 36
7 Bjørn T Moen Eide og Fræna P.K 8 7 9 8 6 10 7 7 4 6 24 72 - - 30
8 Jon Arne Brekken Sunndal Pistolklubb 3 6 9 7 6 8 9 8 9 6 23 71 - - 0
9 Are Skotnes Fannefjord P.K 8 7 9 8 5 8 9 4 9 4 17 71 - - 0
10 Tom Roger Ulleland Eide og Fræna P.K 7 6 9 6 5 8 9 7 7 6 14 70 - - 0
11 Jarle Bjølverud Molde P.K 8 5 8 7 6 8 9 8 5 2 15 66 - - 0
12 Elin Høstmark Molde P.K 4 7 9 6 5 10 5 8 7 2 15 63 - - 0
13 Nils Petter Berdahl Eide og Fræna P.K 8 4 9 8 5 5 3 8 6 4 9 60 - - 0
14 Svein Krakeli Eide og Fræna P.K 8 7 7 8 3 2 9 7 4 4 18 59 - - 0
15 Gert Are Hildrestrand Vestnes P.K 5 5 7 6 2 6 7 6 8 3 18 55 - - 0
16 Svein Ulrik Olsen Kristiansund P.K 6 7 9 6 3 4 9 6 3 2 16 55 - - 0
17 Frode Viken Eide og Fræna P.K 7 2 7 5 6 8 5 5 7 0 6 52 - - 0
18 Svein Jostein Aarsbog Eide og Fræna P.K 0 5 9 8 4 6 4 7 3 5 7 51 - - 0
19 Lars Sæter Molde P.K 2 5 4 4 0 0 4 0 4 0 2 23 - - 0



Stevne: 1SR Spesialfelt, Revolver
Dato: 07.08.2011
Maks poengsum: 83
Deltakere: 14
Startkontingent: 80,00
Premieandel: 30,00
Til bestemann: 2,00

Klasse A 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 InnerX Omsk Sum Oppr. Mrk. Premie
1 Jon Arne Brekken Sunndal Pistolklubb 8 6 9 8 6 8 9 8 9 8 33 79 - - 172*
2 Sigbjørn Bredesen Kristiansund P.K 8 6 9 6 6 10 9 8 9 7 30 78 - - 120
3 Andre Hansø Kristiansund P.K 8 7 9 8 7 8 7 7 9 7 21 77 - - 69
4 Rolf Toven Nesset PK 8 7 9 8 6 10 9 8 9 2 31 76 - - 51
5 Bjørn T Moen Eide og Fræna P.K 8 5 9 8 6 8 7 8 7 7 21 73 - - 36
6 Vidar Solheim Eide og Fræna P.K 8 5 9 8 7 6 9 6 9 5 14 72 - - 0
7 Svein Krakeli Eide og Fræna P.K 8 7 9 8 7 8 7 6 5 6 19 71 - - 0
8 Olaf Isaksen Kristiansund P.K 6 5 9 8 6 10 8 7 6 2 17 67 - - 0
9 Tom Roger Ulleland Eide og Fræna P.K 8 4 0 7 7 8 9 8 9 6 15 66 - - 0
10 Dag Magnus Mork Sykkylven Pistolklubb 8 2 9 8 7 6 7 4 7 4 19 62 - - 0
11 Svein Jostein Aarsbog Eide og Fræna P.K 5 7 9 6 5 4 8 6 6 5 14 61 - - 0
12 Nils Petter Berdahl Eide og Fræna P.K 6 6 7 7 2 5 6 2 5 0 8 46 - - 0
13 Svein Ulrik Olsen Kristiansund P.K 4 4 7 7 4 2 7 2 3 2 6 42 - - 0
14 Frode Viken Eide og Fræna P.K 0 2 9 6 0 2 5 8 7 2 7 41 - - 0

Resultatlista er produsert med dataprogram levert av Sandnes PK