14 SOGN OG FJORDANE SKYTTARKRINS
1F=Finfelt, 1G=Grovfelt, 1M=Militærfelt, 1R=Revolverfelt, 1S=Spesialfelt (SP=Spesialpistol, SR=Spesialrevolver,
 M1=Magnum 1, M2=Magnum 2) 2A=Fripistol (ord), 2B=Fripistol (colt 25m),  
3A=Luftpistol (ord), 3B=Luftpistol fallfigur, 3C=Luftpistol standard, 4=Silhuettpistol, 5=Standardpistol, 
6F=Finpistol, 6G=Grovpistol, 7F=Hurtigpistol fin, 7G=Hurtigpistol grov, 7M=Hurtigmilitær, 7R=Hurtigrevolver.
Premiering: A=Premietabell, B=Spesialpremiering, C=Ingen premie  
KONTAKTTELEFONER :
Klubb Kontaktperson Tlf Mob Web / E-post
Florø PK Hjalmar Joleik 57 74 90 16 905 27 172 tstensv3@online.no
Førde PK Rune Soleide 958 27 530 rune@fordemotorsport.no
Høyanger PK Sigmund Folkestad 57 71 24 91 411 01 189 si-folke@online.no
Luster SSL Kjell Kvalen 57 68 15 85 917 63 747 kjell.kvalen@gaupne.no
Sandane PK Oddvar Kandal 57 86 53 79 951 57 678 oddvakan@online.no
Sogndal PK Svein Flåten 48 08 04 70 svein-flaaten@hotmail.com
Stryn PK Eivind Tonning 911 88 369 strynpk@gmail.com
Årdal PK Jørn Rutlin 976 72 060 jorn.rutlin@hydro.com
S&F Sk.krets Helge Løtuft 57 86 74 37 915 41 733 helge.lotuft@enivest.net
Resultatlister : Tore Saur 57 87 14 81 901 79 602 t.saur@mac.com
St.nr Dag Dato Kl.slett Gren P Skytested Arr.klubb Merknader
    6.-9.1   Rica Hell, Stjørdal     Hell Open 2010
1014001 Søn 17.1. 10.30 6F A Fjordstova LSSL  
1014002 Søn 17.1. 12.30 7F A Fjordstova LSSL  
1014003 Søn 24.1. 12.00 5 A Stryn kulturhus Stryn PK Pm før kl 22 Fre 22/1
1014004 Søn 24.1. 14.00 7F A Stryn kulturhus Stryn PK Pm før kl 22 Fre 22/1
1014005 Søn 7.2. 11.00 3A A Røti Årdal Pk KM 3A
1014006 Søn 14.2. 10.30 3A A Fjordstova LSSL  
  Søn 21.2. 11.00 3A C Jonahola Åsane PK DM 3A Påmelding
1014007 Søn 28.2. 11.00 1S A Kråkenesmarka Førde PK Full løype
1014008 Søn 7.3. 11.00 6F A Høyangerhallen Høyanger PK  
1014009 Søn 7.3. 14.00 7F A Høyangerhallen Høyanger PK  
    7.-14.3 Meråker     EM 10m
1014010 Søn 14.3. 10.30 5 A Fjordstova LSSL  
1014011 Søn 14.3. 12.30 7F A Fjordstova LSSL  
    20.3.   Landstevne rekrutt, Eidskog whorten@gmail.com     /  911 15 137
1014012 Søn 21.3. 10.00 1FGMR A Kråkenesmarka Førde PK Vandrepremie
    8.-11.4 Gjøvik Olympiske fjellhall, Gjøvik Pk   NM 10 og 15 m
1014013 Lør 17.4. 10.00 1FGMR A Vadheim Høyanger PK  
1014014 Lør 17.4. 14.00 1S A Vadheim Høyanger PK 1/2 program
1014015 Søn 25.4. 12.00 6F A Jølet Sandane PK  
1014016 Søn 2.5. 10.00 2A A Kråkenesmarka Førde PK KM 2A
1014017 Søn 2.5. 14.00 4 A Kråkenesmarka Førde PK KM 4
1014018 Lør 8.5. 10.00 1FGMR A Mjøen Årdal Pk DM 1FGMR
1014019 Søn 9.5. 10.00 1S A Mjøen Årdal Pk  
1014020 Lør 15.5. 10.30 1FGMR A Vassbakken LSSL  
1014021 Søn 16.5. 10.00 1FGMR A Vassendemona Sandane PK  
1014022 Lør 22.5. 11.00 7F A Florø Florø PK Pm kl20-22 Tor 20/5
1014023 Søn 30.5. 10.00 1FGMR A Kråkenesmarka Førde PK KM 1FGMR Vandrepremie 
1014024 Lør 5.6. 11.00 5 A Florø Florø PK KM 5 Pm kl 20-22 Tor 3/6 
1014025 Søn 6.6. 10.00 7FG A Kråkenesmarka Førde PK KM 7FG
1014026 Søn 6.6. 13.00 5 A Kråkenesmarka Førde PK  
1014027 Lør 7.8. 12.00 1FGMR A Ullsheim Stryn PK  
  Søn 13.6. 11.00 5 C Jonahola Åsane PK DM 5 Påmelding
1014028 Søn 20.6. 10.00 1FGMR A Vassendemona Sandane PK  
  Lør 26.6. 12.00 6G C Haakonsvern NOP/HOS DM 6G Påmelding 2 dager før
  Lør 26.6. 14.00 7G C Haakonsvern NOP/HOS DM 7G Påmelding 2 dager før
  Søn 27.6. 11.00 6F C Jonahola Åsane PK DM 6F Påmelding
  Søn 27.6. 13.00 7F C Jonahola Åsane PK DM 7F Påmelding
  Lør 3.7. 11.00 4 C Laksevåg Bergen PK DM 4 Påmelding
    3.-8.7   Korterudmyra , Mysen PL   NM Bane
    10.-11.7 Birkeland, Birkenes & Lillesand S.S.L. og Kristiansand Pk NM Spesialfelt
    14.-17.7 Høle, Sandnes Pk,      NM Felt
1014029 Søn 8.8. 12.00 6F A Jølet Sandane PK  
1014030 Søn 15.8. 10.00 5 A Kråkenesmarka Førde PK  
1014031 Søn 15.8. 12.00 6FG A Kråkenesmarka Førde PK KM 6FG
1014032 Lør  21.8. 10.00 1S A Mjøen Årdal Pk Halv løype
1014033 Søn 22.8. 10.00 7FG A Mjøen Årdal Pk  
1014034 Søn 22.8. 12.00 6FG A Mjøen Årdal Pk  
  Lør 28.8. 11.00 2A C Jonahola Åsane PK DM 2A Påmelding
1014035 Søn 29.8. 10.30 1FGMR A Hillestadstølen LSSL / Sogndal PK
1014036 Søn 5.9. 10.00 1FGMR A Vassendemona Sandane PK  
1014037 Søn 12.9. Stevnet er avlyst A Kråkenesmarka Førde PK  
1014038 Søn 12.9. Stevnet er avlyst A Kråkenesmarka Førde PK  
1014039 Søn 19.9. 10.00 1FGMR A Kråkenesmarka Førde PK Vandrepremie
1014040 Søn 3.10. 11.00 1S A Kråkenesmarka Førde PK Full løype
1014041 Tir 19.10. Stevnet er avlyst C Røti Årdal Pk  
1014042 Tir 2.11. Stevnet er avlyst C Røti Årdal Pk  
1014043 Søn 14.11. Stevnet er avlyst A Røti Årdal Pk  
1014044 Søn 28.11. 10.30 3A A Fjordstova LSSL  
1014045 Tir 30.11. Stevnet er avlyst C Røti Årdal Pk  
1014046 Søn 12.12. 10.30 6F A Fjordstova LSSL  
1014047 Søn 12.12. 12.30 7F A Fjordstova LSSL  

Terminliste 2010 kopiert frå http://fagkomite-pistol.no/Distrikter/Terminliste%202010/14%20sogn%20og%20fjordane.htm den 12.12.2015 kl 17:00