15 MØRE OG ROMSDAL SKYTTERKRETS
1F=Finfelt, 1G=Grovfelt, 1M=Militærfelt, 1R=Revolverfelt, 1S=Spesialfelt (SP=Spesialpistol, SR=Spesialrevolver,
 M1=Magnum 1, M2=Magnum 2) 2A=Fripistol (ord), 2B=Fripistol (colt 25m),  
3A=Luftpistol (ord), 3B=Luftpistol fallfigur, 3C=Luftpistol standard, 4=Silhuettpistol, 5=Standardpistol, 
6F=Finpistol, 6G=Grovpistol, 7F=Hurtigpistol fin, 7G=Hurtigpistol grov, 7M=Hurtigmilitær, 7R=Hurtigrevolver.
Premiering: A=Premietabell, B=Spesialpremiering, C=Ingen premie  
KONTAKTTELEFONER :
Klubb Kontaktperson Tlf Mob Web / E-post
Aukra Pk  Tom K. Nerbø 951 04 657 tomkristian@bigfoot.com
Eide og Fræna Pk  Svein Krakeli  71 29 64 27 svein@skjelvikbilverksted.no
Fannefjord Pk Torbjørn Nerland 975 00 529  torbjorn@fpk.no
Kristiansund Pk Olaf Isaksen 924 29 462 olaf.isaksen@nktv.no
Molde Pk  Jarle Bjølverud  478 42 779 jarle.bjolverud@frenabb.no
Sunndal Pk  Egil Rød 901 62 505 sunndal.pistolklubb@sunndals.net
egil.rod@sunndals.net
Vestnes Pk  Geir A. Øverås  71 18 96 50 952 37 055 geir.oeveraas@c2i.net
Ørsta/Volda Pk Svein Tore Verstad 911 87 681 stverstad@hotmail.com
Ålesund Pk Ronny Vedå 410 84 085 ronny@vedaa.no
Åndalsnes Pk  Johan Fagerheim 920 55 324 joha-fag@online.no
M&R Sk.krets Rolf Toven 971 90 753 rolf.toven@c2i.net
Resultatlister res.mrs@gmail.com
Det er ønskelig med forhåndspåmelding til alle innendørsstevner!
I feltstevner med innlagt KM, bør disse våpengrupper skytes først, av hensyn til avvikling av omskytinger. 
                 
St.nr Dag Dato Kl.slett Gren P Skytested Arr.klubb Merknader
    6.-9.1   Rica Hell, Stjørdal   Hell Open 2010
1015001 Søn 10.1. 12:00 6F A Ørsta Kulturhus Ørsta/Volda Pk Kretscup 6 (1:5); Korrespondanse
1015002 Søn 17.1. 12:00 5 A Verpingsvika Ålesund Pk Korrespondanse
1015003 Fre 22.1. 20.00 7F A Ørsta Kulturhus Ørsta/Volda Pk  
1015004 Søn 24.1. 11:00 3A A Vestneshallen Vestnes Pk  
1015005 Søn 24.1. 11:00 5 A Vestneshallen Vestnes Pk Kretscup 5 (1:5)
1015006 Søn 31.1. 12:00 3A A Bjørnehaugen Kristiansund Pk  
1015007 Søn 31.1. 12:00 7FG A Bjørnehaugen Kristiansund Pk  
1015008 Søn 7.2. Stevnet er avlyst Fannefjord Pk KM 6FG; Kretscup 6 (2:5)
1015009 Søn 14.2. 10:00 5 A Ungdomsskolen Åndalsnes Pk Korrespondanse
1015010 Søn 21.2. 12:00 7FG A Verpingsvika Ålesund Pk Korrespondanse
  Søn  21.2. 12.00 3AC C Egge Steinkjer Pk MNM 3A
1015011 Søn 28.2. 11:00 3A A Vestneshallen Vestnes Pk  
1015012 Søn 28.2. 11:00 6FG A Vestneshallen Vestnes Pk  
1015013 Søn 7.3. 12:00 5 A Bollitun Eide/Fræna Pk Kretscup 5 (2:5), Korrespondanse
    7.-14.3   Meråker       EM 10m
1015014 Søn 14.3. 12:00 3A A Bjørnehaugen Kristiansund Pk KM 3A
1015015 Søn 14.3. 12:00 6FG A Bjørnehaugen Kristiansund Pk  
    20.3.   Landstevne rekrutt, Eidskog whorten@gmail.com     /  911 15 137
1015016 Søn 21.3. 11:00 2A A Skytterhallen Molde Pk  
1015017 Søn 21.3. 13:00 7FG A Skytterhallen Molde Pk KM 7 FG
    8.-11.4   Gjøvik Olympiske fjellhall, Gjøvik Pk NM 10 og 15 m
1015018 Søn 18.4. 12:00 5 A Ørsta Kulturhus Ørsta/Volda Pk Kretscup 5 (3:5); Korrespondanse
  Fre 23.4. 18:00 4 A Sankthansholet Ørland Pk MNM 4
1015019 Søn 25.4. 10:00 1FGMR A Skorgen Vestnes Pk  
1015020 Tir 27.4. 17:00 7FGMR A Dalaråa Sunndal Pk Kun to starter pr skytter
1015021 Lør 8.5. 10:00 1S A Jendem Eide/Fræna Pk  
1015022 Tir 11.5. 17:00 7FGMR A Dalaråa Sunndal Pk Kun to starter pr skytter
1015023 Tor 13.5. 10:00 1FGMR A Sollidalen Ørsta/Volda Pk  
1015024 Lør 15.5. 10:00 6FG A Skytterstadion Aukra Pk Kretscup 6 (3:5)
1015025 Tir 18.5. 17:00 7FGMR A Dalaråa Sunndal Pk Kun to starter pr skytter
1015026 Lør 22.5. 10:00 1FGMR A Dalaråa Sunndal Pk  
1015027 Man 24.5. 10:00 1S A Strandafjellet Sykkylven Pk KM M1/M2
1015028 Tir 25.5. 17:00 7FGMR A Dalaråa Sunndal Pk Kun to starter pr skytter
1015029 Lør 29.5. Stevnet er avlyst Molde sk.stadion, Årødalen Fannefjord Pk KM 1MR
  Lør  5.6. 11.00 5 C Lerkehaug Steinkjer Pk MNM 5, kun 1 lag
  Søn 6.6. Stevnet er avlyst Sankthansholet Ørland Pk MNM 2A (flyttet til 22.8)
1015030 Tir 8.6. 17:00 7FGMR A Dalaråa Sunndal Pk Kun to starter pr skytter
1015031 Lør 12.6. 10:00 1FGMR A Fredøbanen Kristiansund Pk KM 1MR
1015032 Søn 13.6. 10:00 1FGMR A Damman, Eidsvåg Molde Pk KM 1FG
  Lør 19.6. 10:00 1S   Furukollen Støren Pk MNM SP&SR
1015033 Søn 20.6. 10:00 1S A Sollidalen Ørsta/Volda Pk KM SP&SR, Halv løype i M1/M2
1015034 Tir 22.6. 17:00 7FGMR A Dalaråa Sunndal Pk Kun to starter pr skytter
  Søn 27.6. 10:00 1FG A Oppdal Oppdal Pk MNM 1MR
    3.-8.7   Korterudmyra , Mysen PL   NM Bane
    10.-11.7 Birkeland, Birkenes & Lillesand S.S.L. og Kristiansand Pk NM Spesialfelt
    14.-17.7 Høle, Sandnes Pk,    NM Felt
  Søn  8.8. 10.00 6FG A Sitter Sitter IL Pk MNM 6FG
1015035 Tir 10.8. 17:00 7FGMR A Dalaråa Sunndal Pk Kun to starter pr skytter
1015036 Lør 14.8. 10:00 1S A Dalaråa Sunndal Pk MNM M1&M2. Siste start i MNM før kl 1300
1015037 Søn 15.8. Stevnet ikke arrangert A Skytterstadion Aukra Pk Kun to starter pr skytter
  Søn 22.8. 10.00 2A A Skytesenteret Selbu Pk MNM 2A
1015038 Tir 24.8. 17:00 7FGMR A Dalaråa Sunndal Pk Kun to starter pr skytter
1015039 Søn 29.8. 10:00 1FGMR A Meisingset Tingvoll Pk  
  Lør 4.9. 11.00 1FGMR B Tromsdal Verdal Ssl MNM 1FG Landsdelsmatch Siste start 1 FG kl.14.00
  Søn  5.9. 09.00 7FG B Tromsdal Verdal Ssl MNM 7FG Landsdelsmatch
1015040 Søn 5.9. 10:00 1RS A Molde sk.stadion, Årødalen Fannefjord Pk Kun Revolver/ Spes.rev./ Mag. 1+2
1015041 Tir 7.9. 17:00 7FGMR A Dalaråa Sunndal Pk Kun to starter pr skytter
1015042 Lør 11.9. Stevnet er avlyst A Setnesmoen Åndalsnes Pk  
1015043 Søn 12.9. 10:00 1FGMR A Sollidalen Ørsta/Volda Pk  
1015044 Søn 19.9. 12:00 3A A Bjørnehaugen Kristiansund Pk  
1015045 Søn 19.9. 12:00 5 A Bjørnehaugen Kristiansund Pk KM 5, Kretscup 5 (4:5)
1015048 Søn 3.10. 10:00 2A A Skytterhallen Molde Pk KM 2A
1015049 Søn 3.10. 12:00 6FG A Skytterhallen Molde Pk KM 6FG Kretscup 6 (4:5)
1015046 Søn 10.10. 11:00 3A A Vestneshallen Vestnes Pk  
1015047 Søn 10.10. 11:00 7FG A Vestneshallen Vestnes Pk  
1015050 Søn 24.10. 12:00 7F A Bollitun Eide/Fræna Pk Korrespondanse
1015051 Søn 24.10. 13:00 6F A Bollitun Eide/Fræna Pk Korrespondanse
1015052 Søn 31.10. 12:00 3A A Bjørnehaugen Kristiansund Pk  
1015053 Søn 31.10. 12:00 4 A Bjørnehaugen Kristiansund Pk KM 4
1015054 Søn 31.10. 12:00 5 A Verpingsvika Ålesund Pk Kretscup 5 (5:5); Korrespondanse
1015055 Søn 14.11. 10:00 6FG A Ungdomsskolen Åndalsnes Pk Korrespondanse
1015056 Søn 21.11. 11:00 3A A Vestneshallen Vestnes Pk  
1015057 Søn 21.11. 11:00 6FG A Vestneshallen Vestnes Pk  
1015058 Søn 28.11. 12:00 7FG A Verpingsvika Ålesund Pk Korrespondanse
1015059 Lør 11.12. 12:00 2B A Ørsta Kulturhus Ørsta/Volda Pk Forhåndspåmelding
1015060 Søn 12.12. 12:00 3A A Bjørnehaugen Kristiansund Pk  
1015061 Søn 12.12. 12:00 6FG A Bjørnehaugen Kristiansund Pk Kretscup 6 (5:5)

Terminliste 2010 kopiert frå http://fagkomite-pistol.no/Distrikter/Terminliste%202010/15%20more%20og%20romsdal.htm den 12.12.2015 kl 17:00