RESULTATLISTE
Program Revolverfelt (Einar Wolds minnestevne)
Stevnedato 19-05-2010
Arrang¿r Trondhjems PK
Sted Jonsvannet
Stevnenummer 1016045
Stevneleder/ dommere Tore Thyholt, Bj¿rn Jakobsen, Bj¿rn Wold, Hans Brataas, Johny Handberg,
Geir Hoff, Stev Skaar
Antall deltagere 43
Startkontingent 60
Premieandel 0,28
OppnŒelig poeng i l¿ypa 97
Revolverfelt
Klasse A
Nr Navn pΠskytter Klubb R1 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 SUM Premie
1 J¿rgen Olsen Trondhjems PK 38 10 11 11 10 10 7 8 12 9 9 97 129+86
2 Arild Inge Wollan St¿ren PK 34 10 11 11 10 10 7 8 12 9 9 97 106
3 Roar Haugan St¿ren PK 33 10 11 11 10 10 5 8 12 9 9 95 59
4 Magnus Str¿mdal Trondhjems PK 30 10 11 11 10 10 5 8 12 9 9 95 42
5 Arild Kraft Trondhjems PK 25 8 11 11 10 9 7 8 12 9 9 94
6 Bj¿rn Jakobsen Trondhjems PK 17 10 11 11 10 10 6 6 12 9 9 94
7 Bj¿rn Wold Trondhjems PK 26 10 11 11 10 10 6 8 10 9 9 94
8 Britt Elena Wollan ¯rland PK 23 10 11 10 10 10 5 8 12 7 9 92
9 Hans Johansen Trondhjems PK 20 10 11 11 8 8 7 8 12 8 8 91
10 Tore Thyholt Trondhjems PK 13 10 11 11 8 8 7 8 10 7 9 89
11 Tom G. Olsen Trondhjems PK 15 8 11 11 8 9 5 8 12 7 7 86
12 J¿rgen Andersen Trondhjems PK 15 8 11 11 10 9 5 8 2 8 9 81
Klasse B
Nr Navn pΠskytter Klubb R1 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 SUM Premie
1 Per Martin Marum Trondhjems PK 22 10 11 11 9 8 6 8 12 8 9 92 134
2 Nils HŒvard Dahl Verdal SSL 25 10 9 11 8 10 5 8 12 9 9 91 112
3 Terje Kolstad Verdal SSL 14 8 11 9 10 10 7 8 10 9 9 91 64
4 Geir SmŒvik St¿ren PK 18 10 11 11 8 8 7 8 12 9 7 91 48
5 ¯ystein Wold Trondhjems PK 16 9 11 10 10 8 6 7 12 9 8 90 34
6 Bj¿rn Teigseth Trondhjems PK 20 10 11 10 10 10 7 8 10 6 8 90
7 Hans Martin Trondhjems PK 20 10 10 11 10 9 7 8 8 7 9 89
8 Ola Todal Trondhjems PK 21 9 10 10 10 7 6 7 12 8 9 88
9 Erik Hellan Trondhjems PK 21 10 11 10 9 4 6 8 12 7 9 86
10 ¯ystein H. Opedal ¯rsta/Volda PK 14 8 10 11 10 10 7 8 6 7 7 84
11 Stig Roar Hansen Trondhjems PK 13 9 11 11 7 8 5 8 8 8 7 82
12 Frank Flatval Trondhjems PK 18 8 11 9 8 10 6 4 10 8 5 79
13 Geir Hoff Trondhjems PK 12 10 9 11 5 10 6 6 4 9 8 78
14 Jarle Berg Trondhjems PK 5 9 11 11 6 4 5 8 6 8 6 74
Klasse C
Nr Navn pΠskytter Klubb R1 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 SUM Premie
1 ¯ivind Isdahl Trondhjems PK 34 8 10 11 10 8 5 8 12 9 9 90 118
2 Ivar Hervik Trondhjems PK 19 10 11 11 10 7 5 8 10 9 9 90 90
3 Tore Haugan Viking PRK 23 10 11 11 8 8 5 7 12 9 8 89 45
4 HŒvard Hoff ¯rland PK 20 10 11 11 3 10 2 8 12 9 9 85
5 Lars Skaug Viking PRK 17 7 11 11 8 6 5 6 10 9 8 81
6 Arne Skog¿ Trondhjems PK 9 6 8 10 10 7 4 7 8 8 9 77
7 Espen Hoff Viking PRK 9 4 6 9 9 7 5 8 10 8 7 73
8 Per Erik Skaug Viking PRK 10 7 8 11 4 6 6 5 6 9 3 65
9 Jim Frode O.Barbala Viking PRK 6 4 8 8 6 8 4 6 9 5 6 64
Klasse D
Nr Navn pΠskytter Klubb R1 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 SUM Premie
1 Rune Kristian Hansen Trondhjems PK 16 10 11 9 10 10 7 6 10 9 8 90 112
2 Rune Hovde Trondhjems PK 14 8 11 11 10 8 6 8 10 8 8 88 76
3 Thomas Larsen Trondhjems PK 6 7 8 11 9 8 6 8 8 8 9 82 36
4 Hans Brataas Trondhjems PK 18 10 9 9 10 8 3 5 4 7 7 72
5 Didrik Langen Trondhjems PK 1 8 8 9 8 5 6 7 4 5 7 67
6 Stev Skaar Trondhjems PK 9 7 11 11 8 8 3 4 5 5 4 66
7 Arne rvŒg Trondhjems PK 3 7 7 8 5 4 6 6 8 7 5 63
8 Morten Haagenstad Trondhjems PK 5 8 6 4 5 6 4 6 8 4 3 54
Vi gratulerer J¿rgen Olsen med napp i Einar Wolds minnestevnes pokal!