Sandane Pistolklubb
Resultatliste  
Stemnenummer: 1014021 Kontaktperson:   Mads Tystad  
Stemnedato: 01-06-09 E-post:   mads.tystad@enivest.net  
Program: 1FGMR Tlf privat/mobil:   97131344  
Arrang¿r: Sandane PK Tal pŒ deltakarar:                 45  
Stad /bane: Vassendemona Startkontingent:                  
Premiefaktor:   Bestemannspremie   kr 0,00 pr. Deltakar  
Stemneleiar(ar): Oddvar Kandal                        
Jury:                          
Fin Plass Namn Klubb Poeng Rang
Klasse
A 1 Rolf Toven Nesset PK 100 8-9-x-x
2 Bj¿rnar Osnes ¯rsta/Volda PK 100 9-9-9-9
3 Leif Arne S¾thre Sandane PK 99 9-9-9-x
4 Rune Soleide F¿rde PK 98 x-x-x-x
5 Tom Asle Kvile Sandane PK 98 9-9-x-x
6 Jan Erik SkŒr F¿rde PK 90 9-x-x-x
7 Odd Apalseth Sandane PK 90 7-8-9
Fin
Klasse
B 1 Svein Nesje Oslo PK 100 8-9-x-x
2 Roger NatŒs Sandane PK 93 7-9-9-x
3 Andreas Kvile Sandane PK 93 x
4 Mads Tystad Sandane PK 88 9-x-x-x
5 Johan Warholm ¯rsta/Volda PK 87 7
6 Magnar Anton St¿yva Sandane PK 82 8-8-9-9
7 Mona S¿lvi Gjertsen F¿rde PK 72 8-8
Fin
Klasse
C 1 Eldar F¿lsvik ¯rsta/Volda PK 66 8-8
2 Jon Erling Clementsen Sandane PK 64 7-7-x
Fin
Klasse
D 1 Kjell Solheim Sandane PK 98 7-7-9-x
2 Aina Engen Sandane PK 57 7-8-8
Fin
Klasse
U/14 1 Roar Arne Solheim Sandane PK 78 9-x-x-x
Grov
Klasse
A 1 Rolf Toven Nesset PK 100 9-9-x-x
2 Bj¿rnar Osnes ¯rsta/Volda PK 99 8-8-9-x
3 Rune Soleide F¿rde PK 98 9-9-x-x
4 Jan Erik SkŒr F¿rde PK 94 9-9-x-x
Grov
Klasse
B 1 Mona S¿lvi Gjertsen F¿rde PK 93 7-8-x-x
Grov
Klasse
D 1 Svein Nesje Oslo PK 94 8-8-9-9
2 Johan Warholm ¯rsta/Volda PK 89 8-x
Rev
Klasse
A 1 Rolf Toven Nesset PK 100 7-8-9-x
2 Rune Soleide F¿rde PK 99 8-9-9-x
Rev
Klasse
B 1 Bj¿rnar Osnes ¯rsta/Volda PK 100 8-9-x-x
2 Svein Nesje Oslo PK 97 8-x-x-x
3 Odd Apalseth Sandane PK 83 8-8-9-x
Rev
Klasse
C 1 Johan Warholm ¯rsta/Volda PK 86 8
2 Tom Asle Kvile Sandane PK 82 7-8-9-9
Rev
Klasse
D 1 Mads Tystad Sandane PK 79 x
2 Jon Erling Clementsen Sandane PK 74 8-9-9
Mil
Klasse
A 1 Rolf Toven Nesset PK 97 7-9-9-9
2 Rune Soleide F¿rde PK 95 8-8-9-x
3 Bj¿rnar Osnes ¯rsta/Volda PK 95 9-9-x-x
Mil
Klasse
B 1 Svein Nesje Oslo PK 94 7-9-9-x
Mil
Klasse
C 1 Mads Tystad Sandane PK 88 9-x
2 Johan Warholm ¯rsta/Volda PK 86 9-x
Mil
Klasse
D 1 Andreas Kvile Sandane PK 74 x
2 Odd Apalseth Sandane PK 61
3 Trond Kjetil Rendal Sandane PK 48
4 Eldar F¿lsvik ¯rsta/Volda PK 47 8
Max poengsum 100p