Resultatliste.

Arang¿r:                                        Luster Sportsskyttarlag

Stad/bane/dato:                               Vassbakken 15.05.2010

Program:                                        Felt, 1FMGR

Stemneleiar:                                    Kjell Kvalen

Startkontigent:                                kr.80,00

Dommarar:                                     Kjell Kvalen,Eirik Kvalen

Jury:                                              Kjell Kvalen,Eirik Kvalen,

                                                             Kjell Skjolden,Jarle Hamarsnes

Antall Startande:                               50

Maks poeng:                                   104                                         Kontaktperson:                             Kjell Kvalen

Stemne nr.                                     1014020

                                                    

 

 

 

 

Fin:

Klasse:A

1.Rune Soleide                       f¿rde pk                       101p

2.Bjornar Osnes                     ¯rsta Volda pk              100p

3.Jan Erik SkŒr                      F¿rde pk                        98p

4.Eirik Kvalen                        LSSL                           95p

5.Jarle Hammarsnes               LSSL                             94p

6.Kjell Kvalen                         LSSL                             86p

 

Klasse:B

1.Kjell Skjolden                      LSSL                           95p

2.Svein Nesje                         Oslo pk                        93p

3.J¿rn Rutlin                          rdal pk      998            89p

4.Oddvar Borlaug                            H¿yanger pk  987          89p

5.Mona S¿lvi Gjertsen            F¿rde pk                      73p

6.Trygve Kilen                       rdal pk      9                65p

7.Sigmund Folkestad              H¿yanger pk   8            65p   

 

 

Klasse:C

1.Jonny Johsen                      LSSL                           91p

2.¯yvind Kvalen                    LSSL                           80p

3.Bj¿rn Berdal                        Sogndal pk                   68p

4.Oddvar Hjetland                  H¿yanger pk                 67p

 

 

 

 

 

Klasse:D

1.Roger GŒserud                    Sogndal pk                   88p

2.Frank Venes                       LSSL                           79p

3.Kjell Magne Fuhr                 LSSL                           63p

4.Trond ¯lmheim                   Sogndal pk                   54p

 

Grov.

Klasse A

1.Rune Soleide                       F¿rde pk                      92p

2.Bj¿rnar Osnes                     ¯rsta Volda pk     x8     91p

3.Jan Erik SkŒr                      F¿rde pk                      91p

 

Klasse B

1.J¿rn Rutlin                          rdal pk                       82p

2.Mona S¿lvi Gjertsen            F¿rde pk braut                 2p

 

Klasse C

1.Sigmund Folkestad              H¿yanger pk                 47p

 

 

Revolver

Klasse:A

1.Rune Soleide                       F¿rde pk                      96p

2.Jarle Hammarsnes               LSSL                           82p

3.Eirik Kvalen                        LSSL                           82p

4.Kjell Kvalen                         LSSL                           73p

 

Klasse:B

1.Bj¿rnar Osnes                     ¯rsta Volda                  94p

2.Svein Nesje                         Oslo pk                        86p

3.Oddvar  Borlaug                           H¿yanger pk                 83p

4.Kjell Skjolden                      LSSL                           62p

 

Klasse:C

1.J¿rn Rutlin                          pk                             89p

 

Klasse:D

1.Roger GŒserud                    Sogndal pk                   53p

2.Jonny Johnsen                    LSSL                           34p

 

Milit¾r:

 

Klasse:A

1.Bj¿rnar Osnes                              ¯rsta Volda pk              93p

2.Jarle Hammarsnes                        LSSL                            90p

3.Rune Soleide                                F¿rde pk                      78p

4.J¿rn Rutlin                                  PK                             75p

 

 

Klasse B

1.Svein Nesje                                 Oslo pk                        93p

 

 

Klasse C

1.Oddvar Borlaug                            H¿yanger pk                 74p

2.Kjell Skjolden                               LSSL                           55p

3.Sigmund Folkestad                       H¿yanger                      51p

 

 

Klasse D

1.Frank Venes                                LSSL                           61p

2.Kjell Magne Fuhr                          LSSL                           45p

3.Roger GŒserud                             Sogndal pk                   35p

4.Jonny Johnsen                             LSSL                           30p