Eide og Fræna P.K
Postboks 82
6499 Eide
Telefon: 97094775
Epost:
Hjemmeside:

Stevne: 1SM1 Spesialfelt, Magnum 1
Dato: 08.05.2010
Stevnenummer: 1015021
Bane: Jendem
Stevneleder: Bjørn T Moen
Dommer(e): Svein J Aarsbog og Svein Krakeli
Startkontingent: 80,00
Maks poengsum: 86
Premieandel: 35,00
Til bestemann: 2,00
Mesterskap:
Deltakere: 14

Klasse A 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 R1 R2 Sum Oppr. Mrk. Premie
1 Jon Arne Brekken Sunndal Pistolklubb 8 8 9 9 9 8 9 9 9 7 30 0 85 - - 196*
2 Sverre A Meisingseth Kristiansund P.K 8 9 9 9 9 8 7 9 7 6 15 0 81 - - 140
3 Bjørn T Moen Eide og Fræna P.K 8 9 9 7 9 8 6 7 9 7 27 0 79 - - 81
4 Rolf Toven Nesset PK 0 9 9 7 9 8 9 9 9 7 20 0 76 - - 60
5 Reidar Solstad Eide og Fræna P.K 8 8 7 7 4 8 9 9 9 7 15 0 76 - - 42
6 Svein Krakeli Eide og Fræna P.K 8 9 5 9 6 8 9 9 7 5 14 0 75 - - 0
7 Olaf Isaksen Kristiansund P.K 4 8 7 7 9 8 8 9 9 5 32 0 74 - - 0
8 Bjørnar Osnes Ørsta-Volda PK 8 9 5 5 7 8 9 7 9 5 10 0 72 - - 0
9 Svein Ulrik Olsen Kristiansund P.K 6 6 8 9 9 6 4 9 8 5 14 0 70 - - 0
10 Oddbjørn Sponaas Tingvoll PK 3 5 9 7 9 6 8 8 9 5 16 0 69 - - 0
11 Vidar Solheim Eide og Fræna P.K 6 8 9 9 4 8 7 7 4 6 5 0 68 - - 0
12 Gert Hildrestrand Vestnes P.K 8 7 4 9 4 7 2 9 4 6 24 0 60 - - 0
13 Nils Petter Berdahl Eide og Fræna P.K 4 6 2 6 2 3 2 5 5 5 13 0 40 - - 0
14 Bjørn Egil Larsen Vestnes P.K 7 7 5 2 0 0 0 0 0 0 0 0 21 - - 0



Stevne: 1SM2 Spesialfelt, Magnum 2
Dato: 08.05.2010
Maks poengsum: 86
Deltakere: 8
Startkontingent: 80,00
Premieandel: 35,00
Til bestemann: 2,00

Klasse A 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 R1 R2 Sum Oppr. Mrk. Premie
1 Rolf Toven Nesset PK 8 9 9 9 9 8 9 9 9 7 35 0 86 - - 156*
2 Sverre A Meisingseth Kristiansund P.K 7 8 9 9 8 8 6 9 8 7 16 0 79 - - 95
3 Bjørn T Moen Eide og Fræna P.K 8 6 7 9 9 7 9 9 9 6 15 0 79 - - 46
4 Svein Krakeli Eide og Fræna P.K 8 9 9 9 6 7 9 9 6 6 34 0 78 - - 0
5 Jon Arne Brekken Sunndal Pistolklubb 8 8 8 8 8 8 9 7 9 5 14 0 78 - - 0
6 Olaf Isaksen Kristiansund P.K 8 8 7 7 9 8 7 9 5 4 16 0 72 - - 0
7 Svein Ulrik Olsen Kristiansund P.K 6 9 5 6 7 8 4 7 4 6 22 0 62 - - 0
8 Nils Petter Berdahl Eide og Fræna P.K 2 2 3 5 4 0 2 6 2 6 5 0 32 - - 0



Stevne: 1SP Spesialfelt, Pistol
Dato: 08.05.2010
Maks poengsum: 82
Deltakere: 16
Startkontingent: 80,00
Premieandel: 35,00
Til bestemann: 2,00

Klasse A 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 R1 R2 Sum Oppr. Mrk. Premie
1 Rolf Toven Nesset PK 8 8 7 10 8 8 8 7 10 8 18 0 82 - - 207*
2 Sverre A Meisingseth Kristiansund P.K 8 8 4 10 8 8 8 7 10 8 14 0 79 - - 147
3 Bjørnar Osnes Ørsta-Volda PK 8 8 7 10 8 8 7 7 8 8 18 0 79 - - 88
4 Bjørn T Moen Eide og Fræna P.K 8 6 5 6 8 8 8 7 10 8 17 0 74 - - 67
5 Gert Are Hildrestrand Vestnes P.K 8 7 7 8 8 7 6 7 8 8 6 0 74 - - 49
6 Jon Arne Brekken Sunndal Pistolklubb 8 8 4 8 8 8 8 7 6 6 14 0 71 - - 35
7 Svein Krakeli Eide og Fræna P.K 7 3 7 8 8 8 8 7 6 8 16 0 70 - - 0
8 Reidar Solstad Eide og Fræna P.K 8 7 7 8 6 8 4 7 6 8 17 0 69 - - 0
9 Vidar Solheim Eide og Fræna P.K 8 8 7 8 8 8 8 4 6 4 6 0 69 - - 0
10 Oddbjørn Sponaas Tingvoll PK 8 7 7 6 8 6 5 7 10 2 12 0 66 - - 0
11 Olav Innerdal Sunndal Pistolklubb 8 6 7 8 8 8 5 5 2 5 13 0 62 - - 0
12 Bjørn Egil Larsen Vestnes P.K 8 2 7 4 8 8 6 7 6 2 15 0 58 - - 0
13 Svein Jostein Aarsbog Eide og Fræna P.K 8 5 5 5 7 5 6 7 0 7 12 0 55 - - 0
14 Olaf Isaksen Kristiansund P.K 8 5 7 4 6 6 6 5 4 3 10 0 54 - - 0
15 Svein Ulrik Olsen Kristiansund P.K 8 5 4 6 5 5 2 4 4 4 10 0 47 - - 0
16 Dag Magnus Mork Sykkylven Pistolklubb 8 4 7 4 7 6 0 4 2 2 6 0 44 - - 0



Stevne: 1SR Spesialfelt, Revolver
Dato: 08.05.2010
Maks poengsum: 82
Deltakere: 13
Startkontingent: 80,00
Premieandel: 35,00
Til bestemann: 2,00

Klasse A 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 R1 R2 Sum Oppr. Mrk. Premie
1 Sverre A Meisingseth Kristiansund P.K 8 8 7 10 8 7 8 7 10 8 17 0 81 - - 187*
2 Rolf Toven Nesset PK 8 8 7 10 8 8 8 7 6 8 16 0 78 - - 133
3 Bjørnar Osnes Ørsta-Volda PK 8 8 5 8 8 8 6 7 8 8 14 0 74 - - 74
4 Svein Krakeli Eide og Fræna P.K 8 6 7 10 8 8 5 7 6 8 14 0 73 - - 53
5 Jon Arne Brekken Sunndal Pistolklubb 8 8 7 6 8 8 6 7 8 6 13 0 72 - - 35
6 Olav Innerdal Sunndal Pistolklubb 8 8 7 10 8 8 2 5 8 6 10 0 70 - - 0
7 Bjørn T Moen Eide og Fræna P.K 8 3 7 10 8 6 5 7 6 8 14 0 68 - - 0
8 Are Skotnes Fannefjord P.K 8 8 7 8 8 6 7 5 2 7 13 0 66 - - 0
9 Svein Jostein Aarsbog Eide og Fræna P.K 8 4 4 6 8 8 5 7 8 7 13 0 65 - - 0
10 Dag Magnus Mork Sykkylven Pistolklubb 8 6 7 8 8 5 8 7 2 5 17 0 64 - - 0
11 Oddbjørn Sponaas Tingvoll PK 8 4 6 4 8 6 7 7 4 8 12 0 62 - - 0
12 Olaf Isaksen Kristiansund P.K 8 5 7 5 8 6 6 4 2 8 10 0 59 - - 0
13 Svein Ulrik Olsen Kristiansund P.K 7 3 6 2 6 5 5 4 2 3 14 0 43 - - 0

Resultatlista er produsert med dataprogram levert av Sandnes PK