14 SOGN OG FJORDANE SKYTTARKRINS  
1F=Finfelt, 1G=Grovfelt, 1M=Militærfelt, 1R=Revolverfelt, 1S=Spesialfelt (SP=Spesialpistol, SR=Spesialrevolver,
 M1=Magnum 1, M2=Magnum 2) 2A=Fripistol (ord), 2B=Fripistol (colt 25m),  
3A=Luftpistol (ord), 3B=Luftpistol fallfigur, 3C=Luftpistol standard, 4=Silhuettpistol, 5=Standardpistol, 
6F=Finpistol, 6G=Grovpistol, 7F=Hurtigpistol fin, 7G=Hurtigpistol grov.    
Premiering: A=Premietabell, B=Spesialpremiering, C=Ingen premie    
KONTAKTTELEFONER :
Klubb Kontaktperson Tlf Mob Web / E-post
Flintlåsen Pk Jan Erik Skår 57 73 90 91 915 52 205 flintlaas.jes@hotmail.com
Florø Pk Hjalmar Joleik 57 74 90 16 905 27 172 tstensv3@online.no
Førde Pk Rune Soleide 958 27 530 rune@fordemotorsport.no
Høyanger Pk Sigmund Folkestad 57 71 24 91 411 01 189 si-folke@online.no
Luster SSL Kjell Kvalen 57 68 75 85 917 63 747 kjell.kvalen@gaupne.no
Sandane Pk Mads Tystad 57 86 94 27 971 31 344 mads.tystad@enivest.net
Stryn Pk Eivind Tonning 911 88 369 strynpk@gmail.com
Årdal Pk Jørn Rutlin 976 72 060 jorn.rutlin@hydro.com
S&F sk.krets Helge Løtuft 57 86 74 37 915 41 733 helge.lotuft@enivest.net
Resultatlister : Tore Saur 57 87 14 81 901 79 602 t.saur@mac.com
St.nr Dag Dato Kl.slett Gren P Skytested Arr.klubb Merknader
14001 Tir 6.1. Stevnet ble avlyst A Røti Årdal Pk  
  08.-10.1.   3A B Rica Hell Hell Open Internasjonalt luftstevne
14002 Tir  13.1. Stevnet ble avlyst A Kulturhuset i Stryn Stryn Pk  
14003 Søn  18.1. Stevnet ble avlyst A Fjordstova Luster Ssl  
14004 Søn 18.1. Stevnet ble avlyst A Fjordstova Luster Ssl  
14005 Søn 1.2. 10.00 7F A Kulturhuset i Stryn Stryn Pk  
14006 Søn  8.2. 11.00 3A A Røti Årdal Pk DM 3A
14007 Tir  10.2. Stevnet ble avlyst A Kulturhuset i Stryn Stryn Pk FPM dagen før, Man. Dirigering
14008 Søn 15.2. 11.00 3A A Fjordstova Luster Ssl KM 3A
14009 Tir 17.2.     A Røti Årdal Pk  
14010 Søn 22.2. 11.00 1S A Kråkenesmarka Førde Pk 1/2 program
14011 Søn  1.3. 10.00 7F A Kulturhuset i Stryn Stryn Pk FPM dagen før, Man. Dirigering
14012 Søn 8.3. 10.30 5 A Fjordstova Luster Ssl  
14013 Søn 8.3. 13.30 7F A Fjordstova Luster Ssl  
14014 Tir 10.3. 18.30 7F A Kulturhuset i Stryn Stryn Pk  
14015 Søn 15.3. 11.00 6F A Høyangerhallen Høyanger Pk  
14016 Søn 15.3. 14.00 7F A Høyangerhallen Høyanger Pk  
14017 Tir 17.3. Stevnet ble avlyst A Røti Årdal Pk  
  19.-22.3.   3A B Meråker MIR NM Luft
14018 Søn 29.3. 10.00 1S A Kråkenesmarka Førde Pk  
14019 Lør  4.4. 10.00 1FGMR A Kråkenesmarka Førde Pk  
14020 Søn 5.4. 10.30 1FGMR A Dalen Høyanger Pk  
14021 Søn 5.4. 15.00 1S A Dalen Høyanger Pk  
14022 Tir 14.4. Stevnet ble avlyst A Røti Årdal Pk  
  Lør 18.4.   3A B Moss Krapfors MSL Landsstevne rekrutt
14023 Søn 19.4. 12.00 1FGMR A Korssund i Fjaler Flintlåsen Pk Vandrepremie
14024 Søn 26.4. 12.00 6F A Jølet Sandane Pk  
14025 Søn 3.5. 12.00 7F A Florø Florø Pk  
14026 Lør 9.5. 10.00 1FGMR A Mjøen Årdal Pk  
14027 Søn 10.5. 10.00 1S A Mjøen Årdal Pk  
14028 Lør 23.5. 10.30 1FGMR A Vassbakken Luster Ssl  
14029 Søn 24.5. 10.00 2A A Kråkenesmarka Førde Pk KM 2A
14030 Søn 24.5. 14.00 5 A Kråkenesmarka Førde Pk  
14031 Man 1.6. 10.00 1FGMR A Vassendemona Sandane Pk  
14032 Søn 7.6. Stevnet ble avlyst A Ønadalen Flintlåsen Pk  
14033 Søn 14.6. 10.00 1FGMR A Kråkenesmarka Stryn Pk/ Førde Pk  
14034 Søn 21.6. 10.00 1FGMR A Vassendemona Sandane Pk  
14035 Søn 28.6. 10.00 7FG A Kråkenesmarka Førde Pk DM 7FG
14036 Søn 28.6. 13.00 4 A Kråkenesmarka Førde Pk KM 4
14037 Søn 5.7. 10.00 1FGMR A Kråkenesmarka Førde Pk  
  3.-4.7.   2A, 4 B Sankthansholet Ørland Pk NM Bane
  13.-14.7.   1S B   Hedrum Ss og Larvik Ss NM Spesialfelt
  15.-18.7.   1FGMR B   NM Felt
  29.7.- 1.8   5, 7FG, 6FG B Sankthansholet Ørland Pk NM Bane
14038 Søn 9.8. 12.00 6F A Jølet Sandane Pk  
14039 Lør 15.8. 10.00 1FGMR A Mjøen Årdal Pk KM 1FGMR
14040 Søn 16.8. 10.00 7FG A Mjøen Årdal Pk KM 7FG
14041 Søn 16.8. 12.00 6FG A Mjøen Årdal Pk KM 6FG
14042 Søn 23.8. 10.00 6FG A Kråkenesmarka Førde Pk DM 6FG
14043 Søn 23.8. 14.00 4 A Kråkenesmarka Førde Pk DM 4
  Søn 30.8. 11.00 1FGMR A Jonahola Åsane Pk DM 1FGMR
14045 Søn 6.9. 10.00 1FGMR A Vassendemona Sandane Pk Finale Helge cup 2009
14046 Søn 13.9. 10.00 1FGMR A Kråkenesmarka Førde Pk  
14047 Søn 20.9. 10.00 2A A Kråkenesmarka Førde Pk DM 2A
14048 Søn 20.9. 14.00 5 A Kråkenesmarka Førde Pk DM 5
14049 Søn 11.10. 10.00 1S A Kråkenesmarka Førde Pk  
14051 Tir 3.11. Stevnet er avlyst A Røti Årdal Pk  
14052 Søn 1.11. 11.00 1S A Kråkenesmarka Førde Pk 1/2 program
14053 Søn 15.11. 11.00 3A A Røti Årdal Pk  
14050 Søn 22.11. 11.00 5 A Høyangerhallen Høyanger Pk KM 5
14054 Søn 29.11. 11.00 3A A Fjordstova Luster Ssl  
14055 Tir 1.12. Stevnet er avlyst A Røti Årdal Pk  
14056 Søn 13.12. 10.30 6F A Fjordstova Luster Ssl  
14057 Søn 13.12. 13.30 7F A Fjordstova Luster Ssl  

Terminliste 2009 kopiert frå http://fagkomite-pistol.no/Distrikter/Terminliste%202009/14%20sogn%20og%20fjordane.htm den 12.12.2015 kl 18:00