15 MØRE OG ROMSDAL SKYTTERKRETS  
1F=Finfelt, 1G=Grovfelt, 1M=Militærfelt, 1R=Revolverfelt, 1S=Spesialfelt (SP=Spesialpistol, SR=Spesialrevolver,
 M1=Magnum 1, M2=Magnum 2) 2A=Fripistol (ord), 2B=Fripistol (colt 25m),  
3A=Luftpistol (ord), 3B=Luftpistol fallfigur, 3C=Luftpistol standard, 4=Silhuettpistol, 5=Standardpistol, 
6F=Finpistol, 6G=Grovpistol, 7F=Hurtigpistol fin, 7G=Hurtigpistol grov.    
Premiering: A=Premietabell, B=Spesialpremiering, C=Ingen premie    
KONTAKTTELEFONER :
Klubb Kontaktperson Tlf Mob Web / E-post
Aukra Pk  Tom K. Nerbø 951 04 657 tomkristian@bigfoot.com
Eide og Fræna Pk  Svein Krakeli  71 29 64 27 svein@skjelvikbilverksted.no
Fannefjord Pk Torbjørn Nerland 975 00 529 torbjorn@fpk.no
Kristiansund Pk Olaf Isaksen 924 29 462  olaf.isaksen@nktv.no
Molde Pk  Jarle Bjølverud  478 42 779 jarle.bjolverud@frenabb.no
Sunndal Pk  Egil Rød 901 62 505 egil.rod@hydro.com
Vestnes Pk  Geir A. Øverås  71 18 96 50 952 37 055 geir.oeveraas@c2i.net
Ørsta/Volda Pk Sven-Tore Verstad 911 87 681 stverstad@hotmail.com
Ålesund Pk Odd Hellevik 70 14 54 25 482 07 068 odd.hellevik@adsl.no
Åndalsnes Pk  Johan Fagerheim 926 02 479 joha-fag@online.no
M&R sk.krets Odd Hellevik 70 14 54 25 482 07 068 odd.hellevik@adsl.no
Resultatlister : Odd Hellevik res.mrs@gmail.com
Ramsvikveien 1
6012 Ålesund
Det er ønskelig med forhåndspåmelding til alle innendørsstevner!
I feltstevner med innlagt KM, bør disse våpengrupper skytes først, av hensyn til avvikling av omskytinger. 
                 
St.nr Dag Dato Kl.slett Gren P Skytested Arr.klubb Merknader
15001 Søn 4.1. 12.00 6F A Samfunnshuset Ørsta/Volda Pk Kretscup 6 (1:5); Korrespondanse
  08.-10.1.   3A B Rica Hell Hell Open Internasjonalt luftstevne
15002 Lør 17.1. 11.00 3A A Vestneshallen Vestnes Pk  
15003 Lør 17.1. 11.00 5 A Vestneshallen Vestnes Pk Kretscup 5 (1:5)
15004 Søn 18.1. 12.00 5 A Verpingsvika Ålesund Pk Korrespondanse
15005 Søn 25.1. 12.00 3A A Bjørnehaugen Kristiansund Pk  
15006 Søn 25.1. 12.00 7FG A Bjørnehaugen Kristiansund Pk  
15007 Søn 1.2. 12.00 6FG A Skytterhallen Fannefjord Pk KM 6FG; Kretscup 6 (2:5)
15008 Søn 8.2. 10:00 5 A Ungdomsskolen Åndalsnes Pk Korrespondanse
15009 Søn 15.2. 11.00 3A A Vestneshallen Vestnes Pk  
15010 Søn 15.2. 11.00 6FG A Vestneshallen Vestnes Pk  
15011 Søn 22.2. 12.00 7FG A Verpingsvika Ålesund Pk Korrespondanse
15012 Søn 1.3. 12.00 5 A Bollitun Eide/Fræna Pk Korrespondanse
15013 Søn 8.3. 12.00 3A A Bjørnehaugen Kristiansund Pk KM 3A
15014 Søn 8.3. 12.00 6FG A Bjørnehaugen Kristiansund Pk  
Fre-lør 13.-14.3   3A   Brekstad Ørland Pk MNM 3
  19.-22.3.   3A B Meråker MIR Norgesmesterskap Luft
15015 Søn 5.4. 12.00 5 A Samfunnshuset Ørsta/Volda Pk Kretscup 5 (2:5)Korrespondanse
  Lør 18.4.   3A B Moss Krapfors MSL Landsstevne rekrutt
15016 Søn 19.4. 11.00 2A A Skytterhallen Molde Pk KM 2A
15017 Søn 19.4. 13.00 5 A Skytterhallen Molde Pk KM 5; Kretscup 5 (3:5)
15018 Søn 26.4. 10.00 1FGMR A Skorgen Vestnes Pk  
15019 Lør 9.5. 10.00 6FG A Skytterstadion Aukra Pk Kretscup 6 (3:5)
15020 Tir 19.5. 16.30 7FG A Dalaråa Sunndal Pk  
15021 Tor 21.5. 10.00 1FGMR A Sollidalen Ørsta/Volda Pk  
  Fre  22.5. 18.00 4 A Skatval Stjørdal Pk MNM 4
  Lør 23.5. 10.00 1FGMR A Sætnan Stjørdal Pk MNM 1MR
15022 Søn 24.5. 10.00 1FGMR A Dalaråa Sunndal Pk  
15023 Lør 30.5. 10.00 1FGMR A Molde sk.stadion, Årødalen Fannefjord Pk KM MR
15024 Man 1.6. 10.00 1FGMR A Damman/Eidsvåg Molde Pk  
15025 Lør 6.6. 10.00 1S A Jendem Eide/Fræna Pk KM M1/M2
  Søn 7.6. 10.00 2A A Sankthansholet Ørland Pk MNM 2A
15026 Lør 13.6. 10.00 1FGMR A Fredøbanen Kristiansund Pk KM 1FG
15027 Søn 14.6. 10.00 1S A Sollidalen Ørsta/Volda Pk 1/2 løype
  Lør 20.6. 13.00 5 A Oppdal Oppdal Pk MNM 5
  Søn 28.6. 10.00 1S A Furukollen Støren Pk KM SP/SR, MNM M1/M2 siste påmelding i MNM M1/M2 er kl 1315 pga omskyting
15028 Søn 5.7. 12.00 7FG A Skytterstadion Aukra Pk  
  3.-4.7.   2A, 4 B Sankthansholet Ørland Pk NM Bane
  13.-14.7.   1S B   Hedrum Ss og Larvik Ss NM Spesialfelt
  15.-18.7.   1FGMR B   NM Felt
  29.7.- 1.8   5, 7FG, 6FG B Sankthansholet Ørland Pk NM Bane
  Fre 7.8. 19.00 7FG A Grendahuset Sitter IL Pk MNM 7FG
15029 Lør 15.8. 10.00 1S A Dalaråa Sunndal Pk KM SP/SR, MNM SP/SR Siste påmelding for KM og MNM (SP/SR) er kl 13.00 pga omskyting!
  Lør 22.8. 10.00 1FGMR A Skytesenteret Selbu Pk MNM 1FG
15030 Søn 23.8. 10.00 1FGMR A Meisingset Tingvoll Pk  
15031 Lør 29.8. 10.00 1FGMR A Sollidalen Ørsta/Volda Pk  
15032 Søn 30.8. Stevnet er avlyst Molde sk.stadion, Årødalen Fannefjord Pk Kun Revolver/ Spes.rev./ Mag. 1+2
15033 Lør 5.9. 09.00 1FGMR A Setnesmoen Åndalsnes Pk Innlagt Nordisk felt
  Søn 13.9. 12.00 6FG A Jonsvannet Trondhjems Pk MNM 6FG
15034 Søn 13.9. 12.00 3A A Bjørnehaugen Kristiansund Pk  
15035 Søn 13.9. 12.00 5 A Bjørnehaugen Kristiansund Pk Kretscup 5 (4:5)
15038 Søn 4.10. 10.00 2A A Skytterhallen Molde Pk  
15039 Søn 4.10. 12.00 6FG A Skytterhallen Molde Pk Kretscup 6 (4:5)
15040 Søn 11.10. 12.00 7F A Bollitun Eide/Fræna Pk Korrespondanse
15041 Søn 11.10. 13.00 6F A Bollitun Eide/Fræna Pk Korrespondanse
15042 Søn 25.10. 12.00 3A A Bjørnehaugen Kristiansund Pk  
15043 Søn 25.10. 12.00 6FG A Bjørnehaugen Kristiansund Pk  
15044 Søn 25.10. 12.00 5 A Verpingsvika Ålesund Pk Kretscup 5 (5:5); Korrespondanse
15045 Søn 8.11. 10.00 6FG A Ungdomsskolen Åndalsnes Pk Korrespondanse
15036 Lør 14.11. Stevnet er avlyst A Vestneshallen Vestnes Pk  
15046 Søn 15.11. 12.00 7FG A Verpingsvika Ålesund Pk KM 7FG; Korrespondanse
15047 Søn 22.11. 11.00 3A A Vestneshallen Vestnes Pk  
15037 Søn 22.11. 11.00 4 A Vestneshallen Vestnes Pk KM 4
15048 Søn 22.11. Stevnet er avlyst A Vestneshallen Vestnes Pk  
15049 Lør 5.12. 12.00 2B A Samfunnshuset Ørsta/Volda Pk Forhåndspåmelding
15050 Søn 6.12. 12.00 3A A Bjørnehaugen Kristiansund Pk  
15051 Søn 6.12. 12.00 6FG A Bjørnehaugen Kristiansund Pk Kretscup 6 (5:5)

Terminliste 2009 kopiert frå http://fagkomite-pistol.no/Distrikter/Terminliste%202009/15%20more%20og%20romsdal.htm den 12.12.2015 kl 18:00