Sandane Pistolklubb
Resultatliste  
Stemnenummer: 14046 Kontaktperson:   Mads Tystad  
Stemnedato: 06-09-09 E-post:   mads.tystad@enivest.net  
Program: 1FGMR Tlf privat/mobil:   97131344  
Arrang¿r: Sandane PK Tal pŒ deltakarar:                 56  
Stad /bane: Vassendemona Startkontingent:                  
Premiefaktor:   Bestemannspremie   kr 0,00 pr. Deltakar  
Stemneleiar(ar): Oddvar Kandal                        
Jury:                          
Fin Plass Namn Klubb Poeng Rang
Klasse
A 1 Eirik Kvalen LSSL 100
2 Jarle Hammarsnes -- 98
3 Rolf Toven Nesset PK 97
4 Erlend Vikestrand ¯rsta/Volda PK 97
5 Odd Apalseth Sandane PK 96
6 Eivind Tonning Stryn PK 95
7 Kjell Skjolden LSSL 94
8 Tom Asle Kvile Sandane PK 93
9 Kjell Kvalen LSSL 92
10 Helge L¿tuft Sandane PK 91
11 Rune Soleide F¿rde PK 90
12 Tore Saur Stryn PK 83
13 Leif Arne S¾tre Sandane PK 79
Fin
Klasse
B 1 Ole Tomas Humborstad Sandane PK 94
2 Magnar Anton St¿yva Sandane PK 92
3 Sven-Tore Verstad ¯rsta/Volda PK 88
4 Sissel Karin Hals F¿rde PK 85
5 Andreas Kvile Sandane PK 78
Fin
Klasse
C 1 Johan Warholm ¯rsta/Volda PK 88
2 Eldar F¿lsvik ¯rsta/Volda PK 65
Fin
Klasse
D 1 Kjell Solheim Sandane PK 83
2 Jon Erling Clementsen Sandane PK 75
3 Jan Idar Aasen Sandane PK 75
4 Nina Rise Sandane PK 70
5 Roar Arne Solheim Sandane PK 69
6 Trond Kjetil Rendal Sandane PK 61
7 Charlotte Holtan Sandane PK 42
8 Audhild Hagebakke Sandane PK 32
9 Elena Aase Sandane PK 31
Fin
Klasse
U/14 1 Martin M. Kvile Sandane PK 82
Grov
Klasse
A 1 Rolf Toven Nesset PK 97
Grov
Klasse
C 1 Harald Rune Aam ¯rsta/Volda PK 72
Grov
Klasse
D 1 Sissel Karin Hals F¿rde PK 90
Rev
Klasse
A 1 Rolf Toven Nesset PK 95
2 Jarle Hammarsnes -- 91
Rev
Klasse
B 1 Kjell Kvalen LSSL 90
2 Sven-Tore Verstad ¯rsta/Volda PK 85
3 Eivind Tonning Stryn PK 80
4 Eirik Kvalen LSSL 74
5 Erlend Vikestrand ¯rsta/Volda PK 72
Rev
Klasse
C 1 Odd Apalseth Sandane PK 84
2 Tom Asle Kvile Sandane PK 72
Rev
Klasse
D 1 Ole Tomas Humborstad Sandane PK 88
2 Andreas Kvila Sandane PK 73
3 Kjell Skjolden LSSL 69
4 Johan Warholm ¯rsta/Volda PK 69
5 Leif Arne S¾tre Sandane PK 62
6 Kjell Warholm ¯rsta/Volda PK 58
7 Jon Erling Clementsen Sandane PK 57
Mil
Klasse
A 1 Rolf Toven Nesset PK 86
Mil
Klasse
C 1 Sven-Tore Verstad ¯rsta/Volda PK 88
Mil
Klasse
D 1 Jarle Hammarsnes -- 83
2 Johan Warholm ¯rsta/Volda PK 80
3 Kjell Warholm ¯rsta/Volda PK 73
4 Eldar F¿lsvik ¯rsta/Volda PK 60
5 Trond Kjetil Rendal Sandane PK 47
Max poengsum 100p