Sandane Pistolklubb
Resultatliste  
Stemnenummer: 14031 Kontaktperson:   Mads Tystad  
Stemnedato: 01-06-09 E-post:   mads.tystad@enivest.net  
Program: 1FGMR Tlf privat/mobil:   97131344  
Arrang¿r: Sandane PK Tal pŒ deltakarar:                 43 (1 brutt  
Stad /bane: Vassendemona Startkontingent:                  
Premiefaktor:   Bestemannspremie   kr 0,00 pr. Deltakar  
Stemneleiar(ar): Roger NatŒs                        
Jury:                          
Fin Plass Namn Klubb Poeng Rang
Klasse
A 1 Odd Solheim Sandane PK 99 9-9-x
2 Tom Asle Kvile Sandane PK 99 9-9-9-9
3 Rune Soleide F¿rde PK 99 9-9-x-x
4 Hjalmar Joleik Flor¿ PK 99 x-x-x-x
5 Eirik Kvalen LSSL 97 9-x-x-x
6 Helge L¿tuft Sandane PK 94 9-x-x-x
7 Mads Tystad Sandane PK 94 8-x-x-x
8 Leif Arne S¾thre Sandane PK 94 9-9-x-x
9 Eivind Tonning Stryn PK 93 9-9-9-x
10 Kjell Kvalen LSSL 93 9-x-x
11 Kjell Skjolden LSSL 92 7-8-9
12 Erlend Vikestrand ¯rsta/Volda PK 91 7-7-9
Fin
Klasse
B 1 Sven-Tore Verstad ¯rsta/Volda PK 92 8-8-x
2 Magnar Anton St¿yva Sandane PK 91 9-x-x
3 Frode Kr¿vel ¯rsta/Volda PK 89 9-9-x-x
4 Roger NatŒs Sandane PK 89 8-9
5 Andreas Kvile Sandane PK 87 9-9-9-9
Fin
Klasse
C 1 Endre Sollid Ski PK 76 8-8-x
Fin
Klasse
D 1 Martin M. Kvile Sandane PK 75 8-x
2 Jon Erling Clementsen Sandane PK 72 7-8-8
Grov
Klasse
A 1 Morten Lien ¯rsta/Volda PK 100 7-8-9-9
2 Bj¿rnar Osnes ¯rsta/Volda PK 89
3 Rune Soleide F¿rde PK 79 8-9-9-x
Rev
Klasse
A 1 Hjalmar Joleik Flor¿ PK 99 x-x-x-x
2 Rune Soleide F¿rde PK 96 8-8-x
3 Morten Lien ¯rsta/Volda PK 95 8-9-9-x
Rev
Klasse
B 1 Sven-Tore Verstad ¯rsta/Volda PK 86 7-7-x-x
2 Eirik Kvalen LSSL 79 8-9-9-x
3 Kjell Kvalen LSSL 78 8-9
4 Eivind Tonning Stryn PK 78 8-9-x
5 Kjell Skjolden LSSL 70 9
6 Erlend Vikestrand ¯rsta/Volda PK 61
Rev
Klasse
D 1 Ole Morten Svingen F¿rde PK 83 8-8-9-x
2 Frode Kr¿vel ¯rsta/Volda PK 69 8-9-x
3 Magnar Anton St¿yva Sandane PK 64 7
Mil
Klasse
A 1 Bj¿rnar Osnes ¯rsta/Volda PK 96 8-9
2 Rune Soleide F¿rde PK 93 8-9-x
Mil
Klasse
C 1 Sven-Tore Verstad ¯rsta/Volda PK 69 8-9
2 Kjell Kvalen LSSL 65 9-9-9
3 Endre Sollid Ski PK 61 7-8-9
Mil
Klasse
D 1 Ole Morten Svingen F¿rde PK 74 8-9-x
2 Frode Kr¿vel ¯rsta/Volda PK 62 7-7
Max poengsum 100p