Program :

Hurtig fin

Dato:

23.11.2008

Sted:

Skytterhallen, Vestnes

Stevnenr :

15047

Stevneleder/ dommere :

Geir ¯verŒs, Finn Olsen

Antall deltakere:

10 stk.

Startkontingent

Kr. 100,-

Premieandel:

0,43

 

Resultat

Klasse

Navn

Klubb

1

2

Sum

3

4

Sum

5

6

Sum

Sum

Premie

1.

A

Jon Arne Brekken

Sunndal PK

91

93

184

91

90

181

89

88

177

542

43,-

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.

B

Finn Olsen

Vestnes PK

94

94

188

94

87

181

95

85

180

549

86,- + 20

2.

B

Rolf Toven

Nesset PK

99

94

193

93

88

181

92

77

169

543

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.

C

Olga Pavlova

Molde PK

92

90

182

75

84

159

82

73

155

496

43,-

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.

D

Atle Eikrem

¯rsta/Volda PK

95

95

190

92

95

187

89

98

187

564

151,-

2.

D

Erlend Vikestrand

¯rsta/Volda PK

87

87

174

84

87

171

88

91

179

524

65,-

3.

D

Svein T Verstad

¯rsta/Volda PK

91

75

166

85

78

163

91

92

183

512

 

4.

D

Jarle Bj¿lverud

Molde PK

91

81

172

80

85

165

78

86

164

501

 

5.

D

Elin H¿stmark

Molde PK

81

79

160

78

82

160

77

65

142

462

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.

U14

Mathias H S¾ter

Molde PK

64

78

142

49

57

106

59

70

129

377

43,-

 


 


Program :

Hurtig grov

Dato:

23.11.2008

Sted:

Skytterhallen, Vestnes

Stevnenr :

15047

Stevneleder/ dommere :

Geir ¯verŒs, Finn Olsen

Antall deltakere:

4 stk.

Startkontingent

Kr. 100,-

Premieandel:

0,43

 

Resultat

Klasse

Navn

Klubb

1

2

Sum

3

4

Sum

5

6

Sum

Sum

Premie

1.

B

Jon Arne Brekken

Sunndal PK

63

88

151

83

70

153

74

79

153

457

43,-

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.

C

Rolf Toven

Nesset PK

91

83

174

75

92

167

36

89

125

466

43,-

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.

D

Atle Eikrem

¯rsta/Volda PK

84

96

180

88

90

178

78

87

165

523

86,- + 8

2.

D

Svein T Verstad

¯rsta/Volda PK

92

88

180

93

92

185

75

76

151

516

 

 


 

Program :

Luft

Dato:

23.11.2008

Sted:

Skytterhallen, Vestnes

Stevnenr :

15046

Stevneleder/ dommere :

Geir ¯verŒs, Finn Olsen

Antall deltakere:

8 stk.

Startkontingent

Kr. 100,-

Premieandel:

0,43

 

Resultat

Klasse

Navn

 

Klubb

1

2

3

4

5

6

Sum

Premie

 

40

60

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.

 

A

Jon Arne Brekken

 

Sunndal PK

 

 

 

 

 

 

545

43,- + 8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.

 

B

Rolf Toven

 

Nesset PK

 

 

 

 

 

 

522

43,-

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.

 

D

Lars E S¾ter

 

Molde PK

 

 

 

 

 

 

354

86,-

2.

 

D

Erlend Vikestrand

 

¯rsta/Volda PK

 

 

 

 

 

 

372

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.

C

 

Olga Pavlova

 

Molde PK

 

 

 

 

 

 

347

43,-

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.

D

 

Elin H¿stmark

 

Molde PK

 

 

 

 

 

 

280

43,-

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.

V55

 

Jarle Bj¿lverud

 

Molde PK

 

 

 

 

 

 

357

43,- + 8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.

U14

 

Mathias H S¾ter

 

Molde PK

 

 

 

 

 

 

312

43,-

 

Vi beklager at resultatlisten ikke er fullstendig, men pga. problemer med overf¿ring av lagene fra standplassmaskinen pŒ luftbanen, sŒ har vi bare f¿rt opp summen total pŒ skytingen.